Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necu biti tu za vikend, na ekskurziji sam, tako da necu gledati utakmicu.
    Ukratko, nadam se da cemo uspeti da makar ostanemo neporazeni, smatram da mozemo i do pobede, samo da odigramo hrabro, bez mnogo komplikovanja, vec brzo, konkretno i odlucno.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • ti se lepo provedi na eskurziji i bez previse alkohola a za utakmicu u subotu cemo specijalno da ti ostavimo najzanimljivije momente

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Necu biti tu za vikend, na ekskurziji sam, tako da necu gledati utakmicu.
        Ukratko, nadam se da cemo uspeti da makar ostanemo neporazeni, smatram da mozemo i do pobede, samo da odigramo hrabro, bez mnogo komplikovanja, vec brzo, konkretno i odlucno.
        Lepo se provedi na ekskurziji i zelim ti da se useres od alkohola .

        Svidja mi se kvota na Arsenal 2.1 pa mislim da cu da cu uplatiti neke vece pare. U dobroj smo formi, sve svoje rivale smo nadigrali imali dosta neiskoriscenih sansi na utakmicama. Celzi jeste strasna ekipa, ali verujem u nase pulene...
        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Necu biti tu za vikend, na ekskurziji sam, tako da necu gledati utakmicu.
          Ukratko, nadam se da cemo uspeti da makar ostanemo neporazeni, smatram da mozemo i do pobede, samo da odigramo hrabro, bez mnogo komplikovanja, vec brzo, konkretno i odlucno.
          Lepo se provedi na ekskurziji, ima Remzika da ti zablista ovaj vikend.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Lepo se provedi na ekskurziji, ima Remzika da ti zablista ovaj vikend.
            Gde?jel na klupi?

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              Gde?jel na klupi?
              Ima da vam zapusim svima usta sutra kad ga vidite u prvoj postavi.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Mnogi mi govore da danas dolazi dvojka, ja im samo govorim da igraju na Chelsea, pa ce na kraju neprijatno da se iznenade. Ja stavljam keca danas !
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ja dosao, a Wilshire_10 otisao na ekskurziju Drama zesca bilaaa Jos uvijek me boli glava al za jedno satic ce to sve proci. Volio bih Walcotta vidjeti kroz sredinu vise nego hljeba se najest al to necu gledat danas

                    Po pobjedu sa strpljivom i pametnom igrom!!!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ista postava kao i protiv Sitija samo sto umesto Mertezakera igra Vermelen.
                      Mrsko mi je pisati, pa izvolite:http://www.soccerway.com/matches/201...-club/1293731/

                      Nek im je sa srecom.

                      Comment


                      • Eto vam ga Ramsey u prvoj postavi. Rekao sam vam sinoc da ce biti.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Kakav kiks odbrane , Tores lagano u gol. Lose je jako krenulo, povreda Dijabija, strasno vazan igrac za nas tim. Uglavnom usao Ox i ide na desno krilo, Remzika na zadnjeg veznog sa Artetom.
                          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                          Comment


                          • Bould ima posla ponovo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Top 4 opet maksimum. Jednostavno luzerska ekipa i to ti je. Chelsea i City ocajni, i opet sami sebi otezavaju vise zivot nego protivnik.

                              Koscielny poceo po starom, brat sam pobedjuje Arsenal, nema potrebe da to radi protivnik. Kakva tuga.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Kao sto kaze ferguson: "Kod malih ekipa titula se osvaja". Arsenal je igrao protiv 3 velike i Stoka. Od toga su 3 bile u gostima. Ako se pogleda raspored arsenal ima dobar, polako tek je 5 kola odigrano. Ja sam zadovoljan sa top 3, cwtvrtfinale lp i neki kup osvojen. Cisto da se post prekine.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X