Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bod zlata vredan.

    Zervinjo je danas bas bio pravo levo smetalo-Pantela style.Ziru s obzirom kako je igrao poslednjih 20 minuta mislim da je zasluzio da pocne utakmicu protiv Celzija sledece subote, a mogao bi da podesi nisanske sprave u sredu posto se nije bas naigrao u prethodnih nedelju dana.Meni je Remzika manje vise-korektno odigrao, nije briljirao, a nije ni bio ocajan.Da budem iskren, ne secam se da su igraci Sitija probijali po levoj strani.Remzika je dobio prednost u odnosu na Oksa i Volkota zato sto je bolji u odradjivanju defanzivnih zadataka.
    Koselni bez obzira sto je napravio pogresnu procenu koja je kostala Arsenal gola pokazao se najboljim na terenu.Mertezaker je po meni bio solidan i dobro se danas postavljao i presekao je par Silvinih lopti ka napadacima Sitija.

    Comment


    • Moji utisci o igracima i igri
      Manone - Lose procenio loptu kod gola,inace bio je dobar,lepo je skinuo one makazice Zabalete,nije ni on direktan krivac za gol,Leskot je dvojicu nasih nadskociSo.
      Mertezaker i Koselni- odigrali super,ja se ne secam kad su njih dvojica zadnji put zajedno igrali,Merezaker je odigrao za 10,kao i Koselni jos je postigao i gol i ona finta Baloteliju pred kraj.
      Gibs - je bio neprimetan,solidno odigrao,nije gresio,mogo je u onoj situaciji da sutne a ne napamet da doda loptu.
      Dzenkinson - je po meni danas bio odlican,ne znam kad sam ga zadnji put video tako da igra i odbranu i napad.
      Diabi - Uzasno los,ne znam sta mu je bilo, da ga je neko danas gledao prvi put pomislio bi da nema pojma, nisam ga skoro gledao da je bio ovoliko los.
      Arteta - U fazi odbrane je bio dobar,u napadu los,mada nije pravio nikakve greske u pasovima.
      Kazorla - Jos jedna odlicna partija, kakve je samo lopte delio po celom terenu,koliko je samo trcao,bio je na celom terenu,i onaj sut kad je izasla u korner,posle koga smo dali gol.Stvarno steta sto nije odmah taj sut usao,zasluzio je.Pun pogodak njegovo dovodjenje.
      Ramzi - Danas je bio dobar posle duzeg vremena,svaka mu cast za onaj pas prema Zervinju, kad je ovom tikvanu pobegla lopta,da je bio gol kakva bi to akcija bila.
      Zervinjo - Trudio se ali brate mnogo je i komplikovao, udje u sesnaesterac i stane,ne zna gde ce,dal levo dal desno.Malo je i bio sebican,i onaj sut na kraju ne mogu da mu oprostim,uopste nije gledao koji mu je ugao prazan i gde je gol nego mu je cilj bio samo da je sto jace namaze pa gde ode.Ocekivao sam da ce ga Venger ranije izmeniti.
      Podolski - Osim onog sutra kad je lopta otisla 20m iznad gola,nista vise nisam video on njega danas,vrlo je slabo odigrao,ima vreme za njega,jos se valjda privikava na PL.

      Ziru i Volkot solidno odigrali za vreme provedeno na terenu.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Protiv Coventrya ocekujem od prvog minuta Ramseya,Girouda,Coqelana i Chamberlaina. Pretpostavljam da ce i Santos igrati prvu da se Gibbs malo odmori. Red je da vec Giroud "probije led" sto se golova tice, mislim da je Coventry sjajna prilika.
        I naravno prizeljkujem ulazak Wilshere-a makar u 90-om minutu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Za Jacka nisam siguran, ali sam ubedjen da ce Frimpong odigrati makar 30 minuta. Uz to, nadam se da ce Gnabry dobiti priliku, kao i Miquel i Djourou na stoperu, treba odmora svima, sem mozda Koscielnog.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Za Jacka nisam siguran, ali sam ubedjen da ce Frimpong odigrati makar 30 minuta. Uz to, nadam se da ce Gnabry dobiti priliku, kao i Miquel i Djourou na stoperu, treba odmora svima, sem mozda Koscielnog.
            ma bitno nam je da se polako,ali sigurno vracaju povredjeni igraci i da nas vec 1 zaobidju te povrede da nema igraca koji celu sezonu provede van terena
            evo sta Wenger

            http://www.arsenal.com/news/news-arc...ce-our-belief-
            Last edited by ledeni 80; 24-09-12, 05:53.

            Comment


            • Meni je jako sumnjivo to sto je Nasri bas uvek bolestan/povredjen, nije spreman za utakmicu kada treba igrati protiv Arsenala. Otkad je otisao jednu utakmicu je odigrao protiv nas(onu kada ga je Frimpong tukao).
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Po meni dobra utakmica Arsenala, cak smo bili i bolji... Da nam je neko ponudio bod pre pocetka, uzeli bi ga ...

                E, sada... Fali Verminator u odbrani to je jako primetno i Voja na golu. Da je Verm igrao ne bi primili onaj gol, on bi skinuo tu loptu, Manone je bio solidan, ali je morao onu loptu da izbaci ako je krenuo na nju (i da je stojao na golu ne bi odbranio onaj sut glavom, svakako bi usla). Gibs i Dzenkison solidni, odradili svoj posao. Mertezaker jeste bandera, ali je i on bio solidan dok je Koselni gresio, ali se opravdao sa golom. Vezni red brutalan! Kada dodje Wilsir, slobodno mogu da kazem najbolji vezni red u Premijer ligi. Remzika se borio, ali i dosta gresio - ispod proseka, kao i Dijabi. Zervinju treba 7 stopostotnih sansi da bi dao gol, sto je nedopustivo, nije za napad. Ziru dobro odradio svoje, lepo se gradi i spusta lopte. Podolski je ok odigrao, nista posebno. Dva najbolja pojedinca Arteta i Kazorla, nisu normalni koliko dobro igraju i ako njih dvojicu posluzi zdravlje mozemo puno da ocekujemo ove sezone
                If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                Comment




                • To je ta ekipa..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • - Wolkot!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ukratko novije vesti.
                      Wilshere i Frimpong ne igraju sutra, prvi mec ce odigrati za rezerve protiv WBA u ponedeljak.
                      Theo hoce da potpise ugovor, izgleda da su se usaglasili oko plate, ostao je problem premestanja na poziciju centarfora. Mislim da treba da dobije priliku, nije los realizator, daleko od vrhunskog, ali ako moze Gervinho indijanac, moze i Theo.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Walcott je izjavio da zeli da bude legenda kluba, kao sto je to Henry.
                        sigpic

                        Comment


                        • Theo u prvu, Gervinho na klupu.

                          I naravno, Giroud u prvu postavu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Voleo bi da probamo dijamant sa Jackovim povratkom. Arteta kao DM, Diaby i Jack kao veznjaci, Santi napred. U spicu Theo i Giroud.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Niko vise ne koristi 4-4-2, pa tako ne bi ni Arsene trebao.

                              Samo Theo umesto Gervinha u vaznim mecevima i da Giroud bude starter. Kvartet u napadu bi bio sasvim pristojan. Santi bi ga ucinio fantasticnim.;)
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Niko vise ne koristi 4-4-2, pa tako ne bi ni Arsene trebao.

                                Samo Theo umesto Gervinha u vaznim mecevima i da Giroud bude starter. Kvartet u napadu bi bio sasvim pristojan. Santi bi ga ucinio fantasticnim.;)
                                Koristi Ferguson!

                                Comment

                                Working...
                                X