Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Neka neka, to stoji na kamati 1% godisnje, mora da se zaradjuje na parama, jebes igrace
    Taman za nekih 100 godina kada se nagomila ta kamata dovedemo nesto pristojno i osvajamo PL
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Giroud hetrik u revansu, voli on igrati na jugu Francuske
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Giroud hetrik u revansu, voli on igrati na jugu Francuske
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ne kolutaj Gangaro. Od mene si prvi cuo
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nemate šta da izgubite u kneževini sem obraza, tako da vam je jedina opcija jurnuti od početka po tri gola, pa šta bude....
            Da je ostalo 1-2, kladio bi se na vas, ovako puno teže, ali ako stisnu petlju može biti vatre do kraja samo tako
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Inside bet za moje drugare Gunnere da prolazimo dalje u avatar 7 dana. Optimist vs Pesimist
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Taj rad , Aki iscimaj te tvoje vezice kod Primorca (ps i ako ostane nesto meni 200 evra da registrujem auto )
                I za princaru jedna bembarica, a registraciju cu sam da platim : D

                Comment


                • Vala Aki vec voza bembaru ima i registraciju, meni moze jedan uhonja od Wengerice i ja zadovoljan.

                  Sta jel to niko nece od ovih mojih da se kladi
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Princara View Post
                    Slabo Maricu pratim bundes, ali ovo sto sam njega ispratio cini mi se kao odlicno resenje. Moze i taj Turcin, ne sumnjam u preporuku i da je bolji od ove kornjace od dva metra, ali ce verovatno da ga goku hejtuje : D.

                    Daj ajnstajne da puknemo stotku od tih crnih rezervi na Pogbaru, intervenisi tamo : D
                    Što da hejtujem, igrao je za Nemce U 19, ali batica je Turčin i sad igra za Tursku, a i simpatičan je za razliku od booljavog. A što booljavi nije igrao?

                    http://en.wikipedia.org/wiki/%C3%96mer_Toprak

                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ali od svega ovoga najvise treba da se pljuju navijaci fudbalskog kluba Arsenal. Atmosfera na stadionu je bila kao u biblioteci. Kako ih stid nije, placaju po 100 funti karte da bi sjedili ondje i onda izasli prije kraja tekme. Stid i sram treba da ih bude jer prije svega ako ce da bacaju pare da sjede, sto ne sjede fino kuci u toplom i ugodnom okruzenju. STID I SRAM treba da ih bude jer ne zasluzuju ono zdanje, onaj masterpis od stadiona gdje ih 60 hiljada moze stati i mogu da naprave buku epskih razmjera, a nece, e to su ljudi moji picke epskih razmjera. Hocete ljudi rezultate, kakvi navijaci takvi i igraci, skupina picki bez muda. Sve dok ne bude se orio London, nece biti vecih rezultata u Arsenalu i sve dok je Stan Kroenke vlasnik Arsenala nece biti rezultata. Brkatoj pizdi je vazno da se napravi godisnji obrt od 700m funti, od toga 24 m profita, sa likvidnim rezervama 150 m koje on moze da izvuce kad god je njemu cejf da sebi kupi neki kul cesalj da moze da poceslja brkove.
                    Prvo da kažem da si za to kapitalističko govno u pravu skroz.

                    Navijači su takvi kakvi su. Plaćen je ceh progresa. Zarada na prvom mestu je donela multifunkcionalne stadione, konfor, sva sedeća mesta, ko će u toj udobnosti da para grlo. Stasavaju nove generacije koje su odrasle na drugim vrednostima, mobilni, tableti, društvene mreže, ne krivim ih. Sad odlažu utakmicu jer je klizavo oko stadiona da neko ko ide na utakmicu ne bi pao. Šta reći za taj apsurd. Prošla su vremena kad su se na tribini samo glave videle, ali onda su i glave letele. Ne znam na kojem novom stadionu je atmosfera dobra, to su sad arene bez srca i duše. Svaka čast Liverpulu što ostaju na Enfildu, nije sve u parama. Tome kome se diviš (Jorge Mendes) i šta on predstavlja (profit) je simbol koji ubio stari duh fudbala, ali to je opšte poznato i sad treba naći nova zadovoljstva jer fudbal će i pored svih promena u svojoj suštini ostati samo igra.

                    Comment


                    • Neko spomenuo kladjenje? Moze, moze

                      Comment


                      • Originally posted by Princara View Post
                        Neko spomenuo kladjenje? Moze, moze
                        Tebi ce najteze avatar da se nadje
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Tebi ce najteze avatar da se nadje
                          Das mu Jaku Blazica, nece 2 meseca post ostaviti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je vec na pameti jedna fotka za tvoj avatar, Ziru u eksplicitnom izdanju . Ima da pomeris granice sa takvim avatarom

                            Comment


                            • https://vimeo.com/120729664

                              Evo cijeli dokumentarac o nepobjedivima
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Princara View Post
                                Meni je vec na pameti jedna fotka za tvoj avatar, Ziru u eksplicitnom izdanju . Ima da pomeris granice sa takvim avatarom
                                Veruj mi i ja sam hteo taj da mu dam ali mi glupo da se kladim protiv Arsenala
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X