Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covek razbija na fantasy-ju zadnje 3 utakmice 3 asista i 2 gola. Čovek je u usponu forme ne vidim sto ga prozivate

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Sine moj, ko god zna da šutne loptu je bolji igrač od Mesutare.
      Last edited by Lord Gangarić; 11-02-15, 15:11.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Sine moj, ko god zna da šutne loptu je bolji igrač od Mesutare.
        Attached Files

        Comment


        • Dobre vam ove slike, pogađaju u suštinu.

          Comment


          • http://www.sportklub.rs/zene-su-odlu...-premijer-lige

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Sine moj, ko god zna da šutne loptu je bolji igrač od Mesutare.
              Kure moje, ne blamiraj se vise, ne stoji ti

              Comment


              • Pa dobro sta ste napali covjeka ne znamo mi kako nas Mesutara stvarno igra lopte, ko ga je ikad vidio kako igra?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Pa dobro sta ste napali covjeka ne znamo mi kako nas goku stvarno igra lopte, ko ga je ikad vidio kako igra?
                  Ozil je ispod njegovog nivoa, zbog toga ga kritikuje, ne znas ti sta je dominacija fudbala... u balonu ofkors

                  Comment


                  • Koji ste vi teletabisi, nemam više srca da vas zajebavam.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Koji ste vi teletabisi, nemam više srca da vas zajebavam.
                      Tebra zavide ti sto trsiš Ozilovu sestru i praviš novu generaciju najboljih asistenata u Evropi
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Slobodno ti nas smrtnike zajebavaj uvijek imam opciju da izbrisem postove da se ne vidi kako si nas blamirao...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • A ono, jeste lakse reci zaebavao sam vas, nego brisati sve gluposti napisane

                          Comment


                          • Originally posted by Mesutara View Post
                            A ono, jeste lakse reci zaebavao sam vas, nego brisati sve gluposti napisane
                            Ako si se ti primio na moju zajebanciju, da je svako ko zna da šutne loptu bolji od Mesuta i pomislio da ja to stvarno mislim, onda nema dalje od toga.
                            Last edited by goku; 12-02-15, 12:24.

                            Comment


                            • O gokara, o kralju zaebancije

                              Comment


                              • Hteo sam da stavim tačku na temu Mesut Ozil, ali me je Mesutara stalno prozivao. Ne znam da li su to bila peckanja ili provokacije, ali pošto sam dobronameran čovek smatraću da je bilo peckanje. Pokušao sam da odgovorim na sličan način, a bio počašćen uvredama da se blamiram i pišem gluposti.

                                Da pojasnim stvar, kada sam pisao da se Ozil ne trudi i ne poštuje klub tako sam i mislio. Setite se njegovih mnogih sramnih mečeva gde je bio nevidljiv na terenu, setite se i kada nije hteo da pozdravi navijače, pa je Mertezaker vikao na njega. Ne volim Mesuta i to se neće nikada promeniti, antipatična mi je njegova pojava, turčin je, a ne igra za Tursku, igrao je za Real koji ne mogu da smislim jer su oni predvodnici svih onih koji nemoralno velikim parama obesmišljavaju suštinu sporta.

                                Ozil je majstor i nisam debil da to ne vidim, ali to meni nije dovoljno, u stvari bilo bi kada bi mogao u kontinuitetu da ima ovakav učinak kao u zadnjih par mečeva. Sećam se Anrija i Piresa koji su takođe bili majstori, ali su i ginuli za klub, sećam se i Bergakampa koji je bio po stilu nešto poput Ozila, ali mu ovaj ni kopačke ne može čistiti. Sećam se i požrtvovanosti Viere i Ljunberga koji su bili sve ono što Mesut nije. Ne znam, možda je vama dovoljno to što Mesut radi, meni nije.

                                Nisam mnogo mator, ali sam stara garda i fudbal shvatam malo drugačije. Ja reči čast i odanost ne koristim kao poentu u vicu.
                                Last edited by goku; 12-02-15, 13:35.

                                Comment

                                Working...
                                X