Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Ako Arsenal nikoga ne dovede do kraja prelaznog roka, crno im se pise. Ni 5-ti nece biti. Ne mozes ti sa Podolskijem imati pobednicki mentalitet i goleadu na svakom mecu. A upravo je to krasilo Arsenal godinma, sposobnost da postignu gol na svakoj tekmi nebitno ko je protivnik. Pravili su nizove konstatno kad su u pitanu postignuti golovi na uzastopnim utakmicama
    Prosle godine su nam govorili da ispadamo iz lige kad smo prodali Nasrija i Fabregasa
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ma uvek Wenger izvuce neki maksimum iz ekipe, pa cak i vise od maksimuma. On je razlog sto Arsenal igra dobro, moze Arsenal da pobedjuje najbolje. Ali dzaba kad nemaju kontinuitet, fali im jedan Henry da puni mreze bez obzira koje protivnik, ajd prosle sezone je tu bio RVP. Ali nema te probojnosti po krilima, nema te cvrstine na sredini terena. Pa nekad su Gilberto i Viera klali na sredini terena. I ne mogu da verujem da oni onako mrtvi 'ladni oterase Brazilca ko poslednjeg kera, samo zato sto je hteo duzi ugovor.

      Meni su ona krila smesna. Gervinho je brz i ima dobar prodor, ali je brate ogranicen igrac. Sta tek reci za vecitog talenta Walcata, pa ili ga stavi da igra CF ili prodaj. Ocito da od njega nema leba kad su krilne pozicije u pitanju. Jos izostanak Sagne ce da utice dosta. Jbt ko je onaj jbni Jenkins, gledao sam nekoliko puta prosle sezone i lik veze nema.

      Nema po meni vise tu nekog sistema, kao ranije. Ranije je Arsenal bio kompletan i mogao je da igra i defanzivno i ofanzivno. Zbog brzih igraca i tacnih paseva, imali su najbolje kontre svojevremeno. Ovo danas ne mozes da definises sta je, razjebana banda kratko receno.

      Krila su ocaj zivi i tu po meni lezi problem. I zbog toga ce Arsenal imati dosta problema sa postizanjem golova ove sezone

      Comment


      • Danas se vracam u Austriju , cisto da se pozdravim
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • poz druze ;)

          Comment


          • Resetaj tamo mreze pa za koju godinu u PL kod Arsena
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Pozdrav Gangrena !
              Inace danas citam po medijima da nam Sahin sutra dolazi.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Pozz majstore...

                Dobre vesti za vas Arsenalovce...

                Football Agent ‏@FootballAgent49
                It is likely yann m'vila will be an arsenal player soon
                Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                Canal+ reporting M'vila has played his last game for Rennes. Off to Arsenal, then.
                Mada iako za Sahina jos nije nista zvanicno, Sahin, M'Vila, Cazorla, Wilshere kad se vrati Santi lagano moze na krilo... Napravice Arsen cudo jbt...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Freshko, imas pice.
                  YANN M'VILA, KONACNO GUNNER!
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Polako, jos nije sigurno, za sada samo nagadjaju, a isto tako je receno da su na tekmi prisustvovali skauti LFC-a, a posto mi teramo Spiringa, ostaje Lukas kao jedini DM, tako da sve je moguce, ali izgleda da kad god se mi uhvatimo nekog igraca, vi ste odma tu...

                    Videcemo za par trenutaka, ono sto je 100% sigurno, to je da je M'Vila odigrao poslednji mec za Ren...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • M'Vila nije hteo u Spurse jer ne igraju u LS. Ne vidim sta vi tu mozete.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        M'Vila nije hteo u Spurse jer ne igraju u LS. Ne vidim sta vi tu mozete.
                        Nista... But what we have now only, is hope...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          ali izgleda da kad god se mi uhvatimo nekog igraca, vi ste odma tu...

                          Videcemo za par trenutaka
                          Vi ste dosli po Sahina posle nas, nismo mi kopirali vas skauting.
                          Zasto za par trenutaka, sta se to ceka?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Znaci, Nuri u Arsenal-u. Pa srecno mu bilo, nadam se da ce se pokazati u najboljem svetlu.

                              Jos ako dodje M'Vila, pa Wilshere brate, vazi onaj dogovor.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Vi ste dosli po Sahina posle nas, nismo mi kopirali vas skauting.
                                Zasto za par trenutaka, sta se to ceka?
                                Mi smo prvi dosli do njega... Nece se lazemo. Pa ili cemo sada saznati, ili sutra, ne znam stvarno sta se ceka... Bosh, ta slika je photoshop, sad su rekli ovi na twitteru...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X