Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://30.media.tumblr.com/tumblr_m2...u0vbo4_250.gif

    Nesto za Gangrenu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Mladi Remzika u vrhuncu svoje moci
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Mladi Remzika u vrhuncu svoje moci
        To je samo deo moci.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • The Ajax defender Jan Vertonghen has already announced that he leaving the Dutch giants during the summer transfer qwindow, and has also made it very clear that he wants to rejoin forces with his ex-teammate Thomas Vermaelen at Arsenal.

          He has instructed his agent to open talks with Arsenal, and with this in mind ESPN arranged an interview with Vertonghen’s manager, Frank De Boer, to find out if indeed the move is definitely on the cards.

          De Boer said: “Yes we’ve already discussed it,”

          “When there’s a club that he’s already interested in – and it’s really got to be a good club – then he will leave. It’s 100 per cent sure.

          “I think he’s ready to make a next step. For us, it’s a setback, of course, to miss that kind of quality player.”


          Poceo sam da nailazim na ovakve price danas mozda i bude nesto od ovoga samo mi nije jasno na kojoj ce poziciji igrati , hoce li Wenger kvariti tandem Vermalem,Koscelni ili ce eventualno igrati umesto Songa ako ovaj zapali na leto posto mu se ugovor blizi kraju
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • U svakom slucaju Jan bi dobro dosao. On meni jako lici na Vermelena(po nacinu igre + dolazi iz Ajaxa).

            Sutra sa spustimo Gradjane na zemlju i izvizdimo Nasrija i Clichya.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Nadam se da ce Remzi na kraju ispasti kao Kadu,2 sezone mu psujemo sve zivo,a onda sledece sezone eksplodira i ispadne skoro najbolji igrac.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment




              • Jeste videli ovu reklamu ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ovo sam uzeo sa jedne stranice sa fb-a.

                  Prije utakmice sa Arsenalom, britanski novinari su pitali tri bivša igrača Arsenala koji su trenutno u Cityju o mogućem ishodu utakmice.
                  Evo njihovih odgovora:
                  Nasri: Vjerujem u pobjedu, bolja smo momčad, biti će malo teže, ali uzeti ćemo tri boda.

                  Clichy:Bice tesko, ali uzimamo 3 boda.

                  Kolo Toure:Veselim se utakmici, bit ce neopisiv osecaj ponovo trcati na Emiratima i slusati grmljavinu sa tribina. Znam kakve navijace ima Arsenal. Rezultat ? Kako bude, bit ce.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Ovo sam uzeo sa jedne stranice sa fb-a.

                    Prije utakmice sa Arsenalom, britanski novinari su pitali tri bivša igrača Arsenala koji su trenutno u Cityju o mogućem ishodu utakmice.
                    Evo njihovih odgovora:
                    Nasri: Vjerujem u pobjedu, bolja smo momčad, biti će malo teže, ali uzeti ćemo tri boda.

                    Clichy:Bice tesko, ali uzimamo 3 boda.

                    Kolo Toure:Veselim se utakmici, bit ce neopisiv osecaj ponovo trcati na Emiratima i slusati grmljavinu sa tribina. Znam kakve navijace ima Arsenal. Rezultat ? Kako bude, bit ce.

                    Zakljucak Nasri:Money hungry cunt, Clichy:Money hungry cunt , Ture:
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ova dva jebivetra nisu legende Arsenala kao sto je to Toure.

                      Toure je bio clan one nepobedive generacije, igrao sa najboljom generacijom Arsenala. Topdzija sa Hajberija je bio i ostace. Ova dva klena mogu samo da zale sto nikada nece biti u timu kao sto je Arsenal bio u periodu 2001-2006.

                      Njemu je Arsenal mnogo vise u dusi, samo nikada nisam kontao onog jbnog Ashley-a Col-a. Bio je legenda vec onda i ode u Chelsea zbog jbnih para. A u Arsenalu stekao slavu, stasao kao igrac, bio okruzen pritaljima pre svega Francuzima. I kralj ode kod gradskog rivala

                      Comment


                      • oni ocekuju pobedu kakav vic brale mili ;)
                        Arsenal pobedjuje sa 2:0 Van Persi i Rosicky daju golove i resavaju utakmicu i bezimo opet komsijama na 2+

                        Comment


                        • Koliko sam uzbudjen ladno sam sinoc sanjao nas stadion

                          Inace Skysport nas povezuje sa Martinom i Sunzuom oni su tu neki defanzivni vezni , srednji vezni

                          http://www1.skysports.com/football/news/11670/7658636/

                          http://www1.skysports.com/football/news/11670/7656952/
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Gangrena, mislis da sam nasao Robinov dres danas ? Ma kakvi, nema nista(jedino oni bez imena, ali nije to to).

                            A danas na pobedu ! Samo da igra Nasri da ga izvizdimo.

                            Edit: Evo nesto o Ramseyu.
                            Everytime Aaron Ramsey scores, he kills someone. Today if he scores, he will kill ManCity’s title hopes .
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • dzaba se gradjani nadaju tituli kad cemo mi da im tu zelju da rasprsimo da vide da ne moze sve novcem da se kupi

                              Comment


                              • Navodno je Martin nezadovoljan losim igrama Sochauxa, pa zeli da ode... Sta znam, deluje kao dobar igrac... O ovom drugom ne znam nista...
                                Inace, Vela je juce bio odlican, dva gola u remiju Sociedada sa Espanyolom... Momak zasluzuje priliku, kad su vec razni balvani (Squillaci, Chamakh, Bendtner) imali priliku, neka se oproba i on.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X