Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thumb of Eboue ‏@DialSquare_1886 43s

    So if the latest stories are to be believed. Djourou won't be going back on loan to Hannover, he'll be sold to Hamburg.
    Samo cistite plate, tako vas volim.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Jos jedna krampa out .
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Citam da je Everton poslao ponudu za Hondu. - Da li to nama nesto znaci, ili mozda nesto znaci samo Felainiju?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment





        • http://www.caughtoffside.com/2013/06...-shirt-design/
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Kaceno je ovo, cini mi se, Theo kako pozira.
            Mnogo mocni dresovi, ja odusevljen
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Evo vratio se Aki nazad sa prinudnog godisnjeg odmora , dosao sam ponovo da vam zagorcavam zivot

              Inace pravo ste se raspisali 14 strana za 14 dana mog hladjenja, lose boga mi.. Od sutra pa nadalje pisemo 5 str dnevno, ima da dovedemo jos 746 igraca i jos 855 da ih prodamo.. Giroud ce da uzme zlatnu loptu po meni jos jedno 3 puta, a Messi ce da mu cisti kopacke da bi bio drugi samo da se sa njim moze da se slika
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Evo vratio se Aki nazad sa prinudnog godisnjeg odmora , dosao sam ponovo da vam zagorcavam zivot

                Inace pravo ste se raspisali 14 strana za 14 dana mog hladjenja, lose boga mi.. Od sutra pa nadalje pisemo 5 str dnevno, ima da dovedemo jos 746 igraca i jos 855 da ih prodamo.. Giroud ce da uzme zlatnu loptu po meni jos jedno 3 puta, a Messi ce da mu cisti kopacke da bi bio drugi samo da se sa njim moze da se slika
                Kakve veze ovaj post íma sa Arsenalom?

                Comment


                • Originally posted by PRINCE View Post
                  Kakve veze ovaj post íma sa Arsenalom?
                  Vratio se Aki! To je bitno, sad ce postovi bitni za Arsenal.

                  Aj da ne bude skroz off, kad Felaini potpisuje?!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Andrey Arshavin has joined former side Zenit St Petersburg on a free transfer following his release from Arsenal. (Source: BBC Football)
                    Jel nije ovaj potpisao sa nekim klubom iz Azerbejdzana

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Jel nije ovaj potpisao sa nekim klubom iz Azerbejdzana
                      И ја сам мислио. Потписао је 2 године са Зенитом..

                      Comment


                      • Neverovatno koliko je Arshavin propao, deluje nemoguce da je Gervinho dobio vise prilika od njega. Sta se desilo sa njim ? Povreda, manjak zalaganja tj losa sprema... ? Mora da ima neki razlog sto je izgubio mesto prvotimca

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Jel nije ovaj potpisao sa nekim klubom iz Azerbejdzana
                          Nije, to su mediji nagadjali, nigde nije bilo na jacim sajtovima.
                          @Proto, od svega pomalo, a kulminacija njegovog propadanja je onaj klip gde se pijan blamira i hoce da napravi neku tucu.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Bio Aki na prinudnom godisnjem, jebiga sefovi me poslali

                            Inace od vjesti sto sam vidio, navodno se peglamo oko 1m za felainia

                            Druga vjest je da je poslana ponuda za Rooneya, 22 m, 175k sedmicno 5 godina ugovor i 5 m na potpis..

                            Pipita je gotov..

                            Inace Djuro ode u Hamburg na posudbu..

                            Ostajemo na 3 stopera sto znaci da ce doci jedan sigurno. Taj iz dinama momak se pominje, jer Miquel ce na posudbu najvjerovatnije...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kako se cenkamo za 1m za Fellainija kad smo aktivirali klauzulu?
                              EDIT:
                              Daniel Busch @dan_bu
                              HSV have agreed terms with Djourou and
                              Arsenal now, according to Bild. One-year loan
                              deal + option to buy. #HSV #AFC
                              Last edited by Wilshere_10; 27-06-13, 12:18.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Kako se cenkamo za 1m za Fellainija kad smo aktivirali klauzulu?
                                To nesto citam. Mislim nisu ove pouzdane toliko info .

                                Ova za Ruznog je poprilicno pouzdana
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X