Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chamakh nije mogao da izdrzi ritam u Engleskoj, tako da se o njemu i ne treba pricati. Mali Campbell ce, siguran sam, dobiti sansu u narednoj sezoni. Pokidao je u Francuskoj i kao jedan od najveciih talenata Arsenala, verovatno ce dobiti priliku kod Wenger-a. Treba oterati polovne igrace, tipa Chamakh, Park i drustvo. Dovesti par, da kazem normalnih igraca, koji mogu da udju a da se ne izgubi previse na kvalitetu. Sa eventualnim dolaskom M'Vila-e, resilo bi se dosta, a svugde pise da je to done deal..

    Wenger ce izgleda da trosi mnogo vise nego obicno..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Remzika,Ljajic,Skilaci = Je*e lud zbunjenog
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • ako sam ja dobro razumeo mi idemo direktno sld sezone u LS
        http://www.arsenal.com/news/news-arc...tus-in-2012/13

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          20 milki, pa to je realna cena za Japanskog genija. Ionako sam se frapirao kada sam cuo da ide u Utd za tipa 7-8 milki, nerealno... Mislio sam da su ovi iz Dortmunda zajedno sa Klopom ludi da ga puste za sicu....
          To bi bila realna cijena da on ima ugovor jos 2-3 godine, ali na Dortmundovu zalost a radost navijaca Junajteda on istice sledeceg ljeta tako da nekih 12 milki bi bile ok

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            ako sam ja dobro razumeo mi idemo direktno sld sezone u LS
            http://www.arsenal.com/news/news-arc...tus-in-2012/13
            Pa nema, ne znam ko je uopste pricao da idete u kvalifikacije, to su gluposti... Jasno pise u pravilima UEFA-e da Celsijev trofej ne utice na Arsenal, samo na Spurse...

            Originally posted by chicharito14 View Post
            To bi bila realna cijena da on ima ugovor jos 2-3 godine, ali na Dortmundovu zalost a radost navijaca Junajteda on istice sledeceg ljeta tako da nekih 12 milki bi bile ok
            Bez obzira, njegova cena ne sme da bude manja od 20m... Ako hoce neko da ga priusti, morace da plati cenu koju je Dortmund zalepio. Naravno tu su pregovori, Fergi ce verovatno da spusti za 2m, i eto... Nisu ludi ovi iz Borusije da za sicu puste takvog igraca. Vec su napravili gresku sa Sahinom, kad su ga pustili za smesan novac, nece to ponoviti opet...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post



              Bez obzira, njegova cena ne sme da bude manja od 20m... Ako hoce neko da ga priusti, morace da plati cenu koju je Dortmund zalepio. Naravno tu su pregovori, Fergi ce verovatno da spusti za 2m, i eto... Nisu ludi ovi iz Borusije da za sicu puste takvog igraca. Vec su napravili gresku sa Sahinom, kad su ga pustili za smesan novac, nece to ponoviti opet...
              Kagavu nece pustiti za manje od 18 miliona evra, mogao bi Siti da se umesa da mu jos digne cenu.Ne mogu dozvoliti da Kagava predje tamo tako lako.
              Takva je bila klauzula, da je mogao da napusti za sicu.Ponudili su mu sve, ali on je sve to odbio i znamo gde je zavrsio.U bolnici.

              Comment


              • Ljudi su stavili klauzulu za manje ga nece dati a hoce li se povecati cena zavisi koliko timova se interesuje za njega.
                Ja ga vidim u Junajtedu , kod nas gotovo sigurno ne dolazi u Sitiju nema sta da trazi ....
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Kagavu nece pustiti za manje od 18 miliona evra, mogao bi Siti da se umesa da mu jos digne cenu.Ne mogu dozvoliti da Kagava predje tamo tako lako.
                  Takva je bila klauzula, da je mogao da napusti za sicu.Ponudili su mu sve, ali on je sve to odbio i znamo gde je zavrsio.U bolnici.
                  Ma znam ja da je to bila klauzula od 10m za Sahina, i to je bila greska. Naravno, ocigledno nisu ni znali da je toliko talentovan i dobar igrac, i stavili tu klauzulu i tu su pogresili.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jack Wilshere has successfully undergone a minor procedure on his left knee as planned on Tuesday afternoon.

                    The 20 year-old midfielder had the procedure in Sweden and will continue his rehabilitation in the coming days back at Arsenal.

                    This procedure is not expected to significantly affect Jack's return date in the summer.


                    Dobro je jbt -.-
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Jack Wilshere has successfully undergone a minor procedure on his left knee as planned on Tuesday afternoon.

                      The 20 year-old midfielder had the procedure in Sweden and will continue his rehabilitation in the coming days back at Arsenal.

                      This procedure is not expected to significantly affect Jack's return date in the summer.


                      Dobro je jbt -.-

                      Ma da se oporavi vec jednom i da hara Premier ligom zajedno sa Remzikom.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ma da se oporavi vec jednom i da hara Premier ligom zajedno sa Remzikom.
                        opet ti sa Remzikom ma on ima da glanca klupu dok se ne usija

                        Comment


                        • Nego sta nego sa Remzikom da hara! Ima da profesor od njih napravi igracine ;)

                          Comment


                          • Originally posted by chicharito14 View Post
                            Nego sta nego sa Remzikom da hara! Ima da profesor od njih napravi igracine ;)
                            oce al kad budu igrali Liga kup sa nekom decurlijom e tad Remzika moze da igra i da bude kapiten

                            Comment


                            • Dortmund hoce da kupi Bendtnera, a Juventus Djouroua. Gangrena i ledeni voze Djuru za Torino, a Topdzija i ja Balvana za Dortmund. Toliko mozemo da ucinimo za nas Arsenal.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Mislim da bi bilo najbolje da se riješite tih levata koji samo smetaju u ekipi ! Bendtner ? Najveći kreten ikada, ukopao vas je mnogo puta igrajući za Arsenal ! Djorou ? Nikad ništa značajno nije uradio za momčad, stoga .. ostaje samo na stručnom štabu Arsenala !

                                Comment

                                Working...
                                X