Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo svi ovu sliku




    napio sam se ko majka ne nznam gde udaram ali zelim da pozdravim pernate prijatelje sa pesmom



    i slikom

    Last edited by Lord Gangarić; 19-05-13, 19:54.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8722913/

      Obavezno procitajte, Neville od reci do reci objasnio sta treba da uradimo.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ne treba veliki mozak, zna se sta Arsenal treba da uradi, mora lova da se potrosi, mora neka klasa da se dovede, ali ni to ne garantuje juris na titulu, kao sto ni Chelsea dolazak Mourinha ne garantuje, uvek treba dosta kockica da se poklopi.
        I opet ako Arsenal po ko zna koji put ne da kintu, onda od vas stvarno nema leba...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nakon dugo vremena bi trebao sada doci period jacanja tima, jer od vaznih igraca niko ne bi trebao da ide. Sad je na Wenger-u da se pokaze i da pljune pare za juris na titulu sl. sezone.

          Ako se sada ne potrosi odredjena suma za dovodjenje vrhunskih igraca, onda nema nista od toga. Jebo ti LS kada se ne jaca tim na adekvatan nacin...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Titula je nasa

            sigpic

            Comment


            • Mi u ekipi sem Jacka i Santija nemamo nikog ko odskace. Tako da nijedan odlazak ne bi bio preterano poguban (Jack ne ide, a Santija ne vidim u drugom klubu, nigde mi takav tip igraca ne deluje potreban). Jedino ko mozda ode jesu Verma i Kos, prvog traze Katalonci, mada ocekujem da oni uzmu Hummelsa, a Kos se povezivao s Bayernom, mada mi je sve to na staklenim nogama. Sagna je na izlaznim vratima, sto nije nimalo losa stvar, jer ce otici u PSG ili Monaco koji ce dati finu lovu za njega, a kako je igrao ove sezone-daleko mu lepa kuca. Da treba da se tim pojaca, treba i to debelo, i ocekujem da se to konacno desi. Nek se prvo uzme Joveta, pa da onda pricamo o ostalim stvarima, prvenstveno zadnjem veznom i desnom beku.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Zadnji vezni, desni bek, verovatno stoper jedan, napadac, to vam treba za titulu, za napadaca i zadnjeg veznog ne bi trebalo nikako da se stedi. Iskren da budem, nisam uopste uveren u kvalitet Jovete na poziciji napadaca, a mora da se pljune sigurno 25m.

                A posto Aki (tako ga sad zovemo valjda) veruje u njegov dolazak toliko da je svaka treca njegova rec u njegovom postu "Joveta", gde bi on stvarno igrao ako bi dosao ??? 90% verujem da je to pozicija napadaca, na krilu tesko, a iza napadaca, to Wenger nije skoro praktikovao, pa me eto zanima gde ga vidite ako dodje ???
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Napadac, definitivno. Pricali smo batica i ja na PM, sa 70m moze vrhunski tim da se sklopi:
                  Voja-Corchia, Kos, Verma, Gibbs-Capoue, Cesc, Jack- Santi, Hatem, Joveta.
                  Za Corchiu smo vec ponudili 5m, Capoue i Hatem po 15, Cesc bi kostao oko 20 zahvaljujuci onih 50% i Joveta 25m.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Evo i video od onog Nevilovog.Kao sto kaze,ako zelimo da se pojacamo,moramo silovito da krenemo odma u junu,da budemo brzi i odlucni,a ne 31 avgusta da dovodimo igrace.


                    A ovo je najbolje,pilicarima neko podvalio da je njuka izjednacila
                    sigpic

                    Comment


                    • Cudna stvar kod Koscielny-og je sto je na pocetku sezone krsina raspala, pa onda obicno zadnjih 10-ak tekmi igra vrhunski, skoro da ne gresi. Bilo bi dobro da to Wenger iskontrolise malo, kako bi se izbegle retardirane greske na pocetku prvenstva, gde Arsenal obicno igra derbije u zadnjih par sezona.

                      Joveta verovatno napadac, jer ce doci verovatno DM, pa samim tim Giroud prelazi na klupu, a ako dodje Hatem ili neko krilo slicno njemu, onda ide i Theo na klupu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Cuj za 70m, za te pare pravis tim za juris na "Klempu" jbt...

                        Ali koliko nerealno deluje taj tim, ovo za Cesca isto cisto sumnjam iskreno, Hatem, Capoue i Corchia su itekako dostizni, za Jovetu ne znam, oni mozda odu u LS jbt, mozda ostane covek...

                        Znaci vidite ga kao napadaca, ne znam, sumnjiv mi je na toj poziciji pravo da ti kazem. A pazi ovo...

                        Transfer News Live ‏@DeadlineDayLive 51s
                        Arsenal had a £12m bid for David Villa rejected in January, they will make another bid this summer. (Source: SkySports' Guillem Balague)
                        Dakle i on je meta i to vrlo moguce prva meta za napadaca...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ma sumnjam i ja za Cesca, ali je tu Pjanic za istu cifru.
                          Sumnjam da ce juriti Villu, mislim da se ovog puta juri jos krupnije.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Tottenham juri Villu vec duze vreme, tako da ne bi trebalo biti iznenadjenje ako zavrsi tamo. Mada ako im ode Bale, nista od njih nema.


                            Video sam danas kod Svaba da Barsa razmislja da proda Thiaga.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Kakav Hatem pa da lezi u bolnici pola sezone i treba izbjegavat te francuze vise eno Newcastle doveo pola te lige pa se jedva spasise ispadanja.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Njuka dovela odlicne igrace, ali je Pardew narkoman. Capoue ili Gonalons mora da dodju za DM, a ja ne vidim bolje resenje za desnog beka od Corchie.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X