Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako cemo realno, ja sam mnogo vise ocekivao od Walcott-a s obzirom kakav potencijal je bio...

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Ako cemo realno, ja sam mnogo vise ocekivao od Walcott-a s obzirom kakav potencijal je bio...
      Veruj mi i ja sam mislim ima on dobre partije ali se većinom slabo primećuje na terenu sećam se kad je došao odma sam pomislio novi Anri
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Veruj mi i ja sam mislim ima on dobre partije ali se većinom slabo primećuje na terenu sećam se kad je došao odma sam pomislio novi Anri
        Dobro, ima Oks Cemberlejn novu sansu .
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Dobro, ima Oks Cemberlejn novu sansu .
          Ma dobar je Teo još uvek nebi ga ja otpisivao još nekoliko godina a Čemberlejn i Mijači su naše nove nade
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ma neko ce od te djece da se razigra, kad-tad
            Ali istina sto se tice Wolkota, lik je harao kada je dosao.. nadam se da je ovo neka prolazna faza za njega

            Comment


            • Izgleda će Aršavin u Zenit za nekih 11 milki ništa zvanično još uvek
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja stvarno ne znam sto Arshavinu daje sansu pored Chembajle.....xD

                Comment


                • Platio ga je vise.

                  Comment


                  • http://sportsport.ba/tekst/2/od-zloc...napadaca/70906
                    Jedan jako zanimljiv tekst o RVPu. Govori o tome kakav je bio kao djecak u skoli, trenuci kada je tek poceo karijeru i jedan njegov stari interview te jos dosta biografije
                    Inace, bit ce mi krivo ako ne postigne jos 2 gola i neizjednaci rekord Sirera, nekada sam mislio da ce to Anri uraditi ali evo sada prilike za RVPa.

                    Comment


                    • Ne znam dal se sećate kad je Hleb izjavio da se najviše plašio van Persija kako je morao stalno da mu dobaci kad podigne ruku i kako je strah i trepet u Arsenalu

                      Inače tekst je fenomenalan
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Pitanje za navijace Arsenala. Jel Arsen Venger bese rekao da je Van Persi nezaustavljiv kada je potpuno zdrav? Tako nesto sam cuo ili procitao, a mozda i gresim...U svakom slucaju, te reci sada dobijaju potvrdu...

                        Comment


                        • Par sličica od današnje posete bolnici





                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Sta mislite o ovome ?
                            http://www.sportklub.info/anri-se-vraca-kuci
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ostvarljivo u svakom slucaju, mislim da vise zavisi od Vengera nego od samog Anrija! Voleo bih opet da ga vidim u dresu Arsenala...

                              Comment


                              • Eh kad bi to bilo...
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X