Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Ma vazi. . Kolko se secam nad Wilshereom niko nije startovao, nego se izgleda sam povredio. . I to ga drzi godinu dana. Ista je situacija sa Diabijem.
    Skocio sa Anrijem u onom Emirejts kupu i stao nezgodno i od tad vuce ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Moram dupli post kad ste aktivni

      Pored Hazarda,Vertongena i ostalih indijanaca u zadnje vreme poceo je da se spominje Kalu kao moguce pojacanje -.- ne ide mi u glavu razlog njegovog dovodjenja al ajde ...
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • sta ce nam sad Kalu?

        Comment


        • A valjda ga nece dovesti. Ja iskreno ni Stturidgea ne bih voleo, znate da se on spominjao pre nekih mesec dana.

          Kad se vraca Diaby u tim ? Na njega smo skroz zaboravili.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            A valjda ga nece dovesti. Ja iskreno ni Stturidgea ne bih voleo, znate da se on spominjao pre nekih mesec dana.

            Kad se vraca Diaby u tim ? Na njega smo skroz zaboravili.
            Staridz se spominjao kao zamena sa Volkotom a sto se Diabija tice blage veze nemam vidis kakve lekare imamo Mostanica ih nema -.-
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Staridz se spominjao kao zamena sa Volkotom a sto se Diabija tice blage veze nemam vidis kakve lekare imamo Mostanica ih nema -.-
              Ovi nasi iz Jelen Super lige imaju bolje lekare od nas. .
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Da li je istina da ce Arteta pauzirati 3 meseca ? Drago mi je sto je ostalo 3-4 kola do kraja sezone. .
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ukoliko Arteta bude pauzirao 3 mjeseca kao što je Topdzija napisao, to će biti jako loše, ali opet ostalo je samo još nekoliko kola do kraja Premiershipa za ovu sezonu i zato mislim da i nije toliko loše koliko je i moglo biti

                  Comment


                  • Misljenja sam da se u najgori moguci trenutak povredio, zato sto sada u ova poslednja 4 kola, sledeca dva meca su najbitnija, kada dolazi Celzi i ide se na gostovanje uvek nezgodnom Stouku i gde treba osvojiti minimum 4 boda, kako bi zadrzali trece mesto.Ako to ucine, ne sumnjam da ce izgubiti bodove protiv Norica, a za VBA videcemo u zavisnosti koliko budu bezali konkurentima u poslednjem kolu.

                    Comment


                    • Mislim da je ostalo jos 5 kola do kraja prvenstva...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Njima je ostalo 4, zato sto su igrali sa Viganom u ponedeljak.
                        To samo timovi koji su igrali FA Kup za vikend imaju jos pet meceva.;)

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Da li je istina da ce Arteta pauzirati 3 meseca ? Drago mi je sto je ostalo 3-4 kola do kraja sezone. .
                          Jos uvek nista zvanicno ali su ga videli novinari kako ulazi sa longetom u svlacionicu posle meca sa Viganom :S
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • sad ne zna koga treba da ubaci na sredinu terena umesto Artete,jer Remzika nije za tu poziciju

                            Comment


                            • Sudjeno nam je da gledamo Remziku sta da radis -.-
                              Kakav nas ludacki vikend ocekuje evo i preview Skysporta za sutrasnju tekmu sa Celsijem http://www.skysports.com/football/ma...409701,00.html
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Jesu kod vas svi fit za sutrasnji derbi? Znam za Artetu da nije...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X