Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Spiki View Post
    Ne pricam ja samo o Emirates cup-u, seti se samo koliko je zbog njegovih gluposti Arsenal na kraju ispastao. Ja se iskreno nadam da ce biti bolji ove sezone ali... videcemo...vreme ce pokazati
    Slabo si ti pratio Arsenal batice

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ako pricas o prosloj godini, jedini put kada je kiksao bio je prvi dan sezone, sve ostale tekme je odigrao besprijekorno, osim one sa Citye u gostima kada se povrijedio. Znaci samo 2 losije tekme i to je to, ne znam stvarno o cemu ti pricas. A ako hoces odigrao je jos jednu losu tekmu za repku u barazu protiv Ukrajine kad je skrivio penal i dobio crveni i to je to.
      Videcemo, on je sklon kiksevima...sezona tek pocinje mada ja mislim da je Venger trebao da dovede jos jednog odbrambenog.

      Comment


      • Spiki majstore,ako pratis Arsenal onda moras znati da su nam tri najvaznija igraca u sadasnjem timu Koscielnu,Ramsey,Walcott.Bez ova tri igraca mi puno zaostajemo,zato Spiki moli boga da Koscielni ostane fit tokom citave sezone zato sto je lik u top 3 stopera lige,dva zadnja prelazna roka ga trazili Real Madrid i Bajern,a nama Spiki objasnjava da nam treba zamena za Koscielnog,ili se sprdas ili zaista pojma o fudbalu nemas.

        Comment


        • Originally posted by CALE View Post
          Spiki majstore,ako pratis Arsenal onda moras znati da su nam tri najvaznija igraca u sadasnjem timu Koscielnu,Ramsey,Walcott.Bez ova tri igraca mi puno zaostajemo,zato Spiki moli boga da Koscielni ostane fit tokom citave sezone zato sto je lik u top 3 stopera lige,dva zadnja prelazna roka ga trazili Real Madrid i Bajern,a nama Spiki objasnjava da nam treba zamena za Koscielnog,ili se sprdas ili zaista pojma o fudbalu nemas.
          Po meni su Vilsir,Volkot,Ox,Remzi i od ove sezone Sancez igraci od kojih zavisi igra Arsenala. Ja nisam rekao da je Koselni los igrac ali smatram da je sklon kiksevima i da zbog toga mu treba naci zamenu. To sto ga traze Real, Barsa ili neko deseti ne mora da znaci da ce on npr sutra odigrati maestralno kao sto vi svi pricate. Ja bih veruj mi voleo da sve bude napokon kako treba i da uzmemo tu titulu posle duzeg vremena. Mislim da to nemas pojma i sl je zaista bespotrebno jer ako se ne slazes ne moras da vredjas.

          Comment


          • Spiki matori bez ljutnje,nisam imao nameru da vredjam,jednostavno je veoma glupo reci da nam treba zamena za naseg najboljeg stopera jos od Cambela,i ako zaista mislis da nam treba zamena za Kosielnog,ziv ti meni bio.

            Comment


            • Originally posted by CALE View Post
              Spiki matori bez ljutnje,nisam imao nameru da vredjam,jednostavno je veoma glupo reci da nam treba zamena za naseg najboljeg stopera jos od Cambela,i ako zaista mislis da nam treba zamena za Kosielnog,ziv ti meni bio.
              Ne ljutim se vec samo kazem da je bespotrebno ostavljati takve komentare. Ako ti tako mislis ok, Sol je pored Keown bio moj omiljeni igrac. Cuo sam da dolazi Agger, jel zna neko nesto o tome?

              Comment


              • Koscielny i Ramsey su ubedljivo najvise napredovali u nasem timu u prethodnih godinu dana. Po meni su njih dvojica kljucni u nasem timu, kakav Wilshere... Nemojte misliti da ne volim i ne gotivim Jacka, ali jednostavno ja ne vidim da je on napredovao ista. Cak mi je mnogo lepse i bolje igrao na pocetku karijere. Mada razumem previse je odsustvovao, bas kao i Ramsey, mozda je ovo Jackova sezona konacno.

                Sutra Community Shield, City navodno bez 8 igraca, mislim da mozemo uzeti trofej uz malo srece, samo da se udje u mec sa vise zelje nego obicno.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • http://www.arsenal.com/news/news-arc...join-barcelona
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • http://www.sportklub.rs/adams-ostar-...eda-za-vilsira

                      Adams objasnio o Jacku u potpunosti.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Baron von Eric View Post
                        Али реално Мада када погледаш и Сити је доста играча купио од нас , мада тамо су ишли су за доста мање паре
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Sad kad je 5-ica slobodna, valjda ce doci neko vredan da je nosi..

                          Comment


                          • Originally posted by Dimitrije View Post
                            Sad kad je 5-ica slobodna, valjda ce doci neko vredan da je nosi..
                            Hummels
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Kако мени ова љига иде на живац ово је чист пример нуле од човека и патолошког гмизавца
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                патолошког гмизавца

                                Comment

                                Working...
                                X