Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican Cembers ali bi ja njega radije forsirao na RB...

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Odlican Cembers ali bi ja njega radije forsirao na RB...
      Ove god.ce igrati da popuni gde treba,najcesce sigurno na CB ,DMF mozda...RB ce biti u prilici da igra isto,ali i Bellerin se sjajno pokazao,tako da sto se nas tice ako dovedomo CB bicemo pokriveni na svim pozicijama,i vise nego dobrim igracima,sto se odavno nije desilo...
      sigpic

      Comment


      • Kos ima mali problem sa ahilovom tetivom, moguce da propusti prvo kolo.

        Sada Wengerica mora uzeti fudbalera. Carvalho je za sada siguran pick, a i navodno smo jako blizu njemu. Momak zaradjuje 8k funti sedmicno u Sportingu, a Sporting i grupacija koja posjeduje 50% prava na njegov ugovor su u velikim finansijskim problemima. Sporting sam, oko 400m
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Danas sam prvi put ove sezone gledao jednu utakmicu Arsenala od pocetka do kraja. Gledajuci sam primijetio nekoliko stvari:
          - sitne greske vecine pojedinaca koje su sasvim normalne za pocetak sezone
          - sigurnost i snagu Debuchyija koju Sagna nikada nije pokazao
          - izuzetnu partiju mladog Chamersa, koji se fantasticno postavlja, pun je samopouzdanja i igra vrlo jednostavno na poziciji stopera
          - Ramseya koji je i definitivno zreo, ne samo igrac svjetske klase, vec i vodja koji vise nece imati velike padove u igri
          - Santija koji je veoma raspolozen da igra, svjez, odmoran i spreman da se izbori za mjesto u prvom timu
          - Sancheza koji se tokom citavog meca nalazio na poziciji prednjeg veznog i uopste se tu nije snalazio, koji mi je izgledao kao da ima vise prostora nego sto mu je potrebno, ali to ne zna iskoristiti, koji se jos uvijek trazi i adaptira
          - mimo ovih pojedinacnih utisaka, citav tim je odigrao na jednom visokom nivou, nekako napokon naviknut na dugo godina stvaran sistem igre

          hvala im za trofej na pocetku sezone!

          edit: Sad mislim da je i definitivno jasno da cemo dobiti jos samo jedno pojacanje i da ce to pojacanje biti igrac koji igra DMF I CB.
          Last edited by Ves; 10-08-14, 20:58.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Ramsey: Wenger has made me a better player

              The Welshman was on target once again at Wembley and praised his boss for having faith in during a difficult start to his career at the Emirates

              Goalscorer Aaron Ramsey paid tribute to Arsenal manager Arsene Wenger after the FA Cup winners secured Community Shield glory.

              Ramsey netted an extra-time winner to sink Hull City and end his club's nine-year trophy drought in May and they returned to the national stadium with an emphatic 3-0 win over Premier League champions Manchester City on Sunday.

              As in the Cup final, fellow midfielder Santi Cazorla scored Arsenal's first and Ramsey once again showed a keen eye for goal at Wembley as he beat Willy Caballero at his far post to grab his side's second.

              The Wales international told BT Sport: "It has not been a bad place for me or Santi Cazorla, we want to play here every week!"

              "I have just become a lot more composed in front of goal, realising I have more time than I did in the past. I am making good contact and being composed."

              "Arsene Wenger has been massive for me. He has always believed in me, even through the bad periods, he has always played me and I am grateful to pay him back."

              "The boss has given me a role where he knows I will get forward into the box. I am feeling good in my position, I feel I am picking the right chances to get forward."


              Jack Wilshere impressed as Arsenal secured a deserved 2-0 lead at half-time, over-running City's midfield and running their makeshift defence ragged.

              The England midfielder, like Ramsey, will hope to leave injury concerns behind him this term after prolonged spells on the sideline last season and was pleased Arsenal made such a convincing statement - but was keen to keep the result in perspective.

              "I think the message we wanted to send out was we are ready, it is the biggest game of pre-season and we passed the test", he told BBC Radio 5Live. "Just because we beat the champions doesn't mean we will be champions because it doesn't work like that but we are ready."

              "We have got a great team ethic here and I hope we can take that into the season."

              "It's a big season for me. Last season was a bit stop start but I have had my first proper pre-season and I am feeling good."
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Necu nista posebno da komentarisem, rekli ste sve. Partija je bila fenomenalna. Chambers U prvom poluvremenu kakve smo kontre imali i kako se lepo gurala lopta ono je bilo brutalno dobro stvarno.

                Cazorla odigrao odlican mec, mocni Ramsey pokazao jos jednu od svojih majstorija. Moram pohvaliti Girouda za onu golcinu, svaka mu cast, valjda ce ga razdrmati sad ovaj pogodak malo. Takodje i Arteta i Wilshere su bili dosta dobri, a njih sam najvise kritikovao ovih dana.

                Najbitnije je da je osvojen jos jedan trofej!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ma arteta nista specijalno, dok Jack napokon pocinje da lici na onog iz 2011.

                  Brutalno je odigrao poziciju AMF-a, ili je to bila pozicija CMF-, jer jos uvijek mi nije jasno kakve taktike radi Wenger, da li 4-1-4-1 ili 4-2-3-1. Mislim da je danas bila ova prva, sa Artetom kao zadnjim covjekom ispred obrane
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • sigpic

                    Comment


                    • Murinjo se zeznuo sto se vratio u PL, ovde mu je konkurencija sada mnogo jaca nego u prvom mandatu kada su oni sve kupovali, sada svi kupuju, liverpul i city su takodje konkurentni, tako da ocekujem ove sezone da ce da popije otkaz

                      Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Baron von Eric View Post


                          Али гледај Вилшира што увлачи хахахахах
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Joj Gangaro opet cirilica,ndaj nemoj da tvoje rijetke postove ovdje moram preskakat

                            Wenger nije uzeo trofej 20 sati, OTKAZ!!!
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Joj Gangaro opet cirilica,ndaj nemoj da tvoje rijetke postove ovdje moram preskakat

                              Wenger nije uzeo trofej 20 sati, OTKAZ!!!
                              Pa lebac mu poljubim kako ces nam ti knjige voditi u Arsenalu ako ne znas cirilicu Kad ti da Boro Primorac izvestaje na cirilici zvaces ti Gangaru da ti prevodi
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ma nece Boro dobar je, zna 9 jezika valjda ce bit jedan da se sporazumijrvamo, ako sta treba zvacu tebe, zmamda bi volio da se namjestis tamo pored Gazidisa u lozi
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X