Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • muke moje niko nezna

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Jesu kod vas svi fit za sutrasnji derbi? Znam za Artetu da nije...
      Od ovih ostalih ne racunajuci Diabija,Vilsera,Mertezakera i naravno Artete jesu .

      Originally posted by ledeni 80 View Post
      muke moje niko nezna
      Pazi sta pises ima dreamy da nam kolabira ovde .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • igrao sam 1 na nas pa sta bog da

        Comment


        • Nadam se sutra jednom pravom derbyu, te goleadi kao što je to bio slučaj na SB u ovoj sezoni. Mišljenja sam kako će Robbie odmarat' par glavnih igrača zbog odlučujućeg meča CL u utorak tako da veće šanse dajem Gunnersima. Domaćini će biti oslabljeni neigranjem jednog od najboljih igrača u ovoj sezoni Mikela Artete.

          Istina, i ovaj meč gostima mnogo znači jer žele priključak za CL.
          The race for the Champions League
          Remaining games:
          Arsenal Chelsea (h), Stoke (a), Norwich (h), West Brom (a).
          Tottenham QPR (a), Blackburn (h), Bolton (a), Aston Villa (a), Fulham (h).
          Chelsea Arsenal (a), QPR (h), Newcastle (h), Liverpool (a), Blackburn (h).
          Newcastle Stoke (h), Wigan (a), Chelsea (a), Man City (h), Everton (a).

          Comment


          • Upravo objavili na oficijalnom sajtu Diaby se oporavio meci ga umesto Remzike odma
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • da znas koliko mi je sad lakse

              Comment


              • Najgore je sto je sutra radna subota, a ja jos idem posle podne u skolu, tako da necu moci gledati Arsenal - Chelsea.
                A bila bi prava poslastica pratiti utakmicu sa bratom.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • aa.jpg

                  Slažem se ako će se Song i M'Vila rotirati, u svakom drugom slučaju ne trebate Yanna. On će možda postati bolji od Viere, al' trenutno nije level Songa.

                  Pitanje je šta bi bilo sa Coquelinom, koji je također talentiran. Mislim da bi on trebao biti back-up Arteti, zajedno sa Diabyem, koji je nekako drugačiji igrač i mogao bi igrati nevezano da li je Arteta fit, kada to situacija (okolnosti) zahtjeva.

                  Frimpongu je dosta uloga trećeg DM-a, jer će se on sljedeće sezone početi polako tek vraćati. Izgleda mi kao snažna osoba (mentalno) i mislim da mu ova ozljeda neće predstavljati neki veći problem.

                  Zasad ako je vjerovati medijima i onim što oni kažu "postignut je dogovor između klubova i igrača" Arsenalova nova pojačanja su Podolski, Hernanes i Vertonghen al' vidjet' ćemo koliko istine ima, kad dođe ljeto.

                  Comment


                  • Ma jok, Mvila nece doci. Dolaze Vertongen i Podolski, uz solidna pojacanja u vidu povratka sa pozajmica Mijacija, Lensburija, Kembela i eventualno Vele. Arsavni , Bentner i Denilson vise nece obuci dres Arsenala, u to sam prilicno siguran. Jedino sto me ne bi iznenadilo jeste da dodje mali Eriksen, jer od Hazarda izvjesno nema nista ...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • ^Imam feeling kako će mali Ryo iduće sezone biti otkriće Premiershipa.

                      Što se tiče pojačanja za narednu sezonu ja sam u svome postu naveo ono što sam pročitao. Dakle, na forumu Gunnersa sam pročitao kako Vam dolazi M'Vila jer je AW veliki obožavalac navedenog igrača. Mišljenja sam kako Vam nije potreban jer već na toj poziciji imate WC igrača Songa. Vama su najviše potrebna pojačanja u napadu (krila) jer ste tu veoma tanki.

                      Prema navodima medija očekuje se odlazak Failmunie, Squillacia, Arshavina, Bendtnera, Vele i možda Thea (spominjao se swap sa napadačem Chelsea, Daniel Sturridgeom).

                      Comment


                      • sturridg za thea... ja bih bio zadovoljan. :-)

                        Comment


                        • Meni lično Sturridge je jako drag igrač i žalim svaki put kad vidim da ne igra u početnih XI. Mišljenja sam kako može stvoriti veoma dobru karijeru, al' jednostavno nema dovoljno prostora na SB. Theo je u posljednjih par godina unazadio, iako sam se nadao da će postati jedno od najboljih krila u Premiershipu. U ovom trenutku sam podijeljenog mišljenja vezanog za swap ovih igrača.

                          Comment


                          • Originally posted by STEVIE View Post
                            sam podijeljenog mišljenja
                            : D D D
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • 'Podijeljenog sam mišljenja.'

                              Mislio sam na to kako je u ovom trenutku vrlo teško reći šta je bolje za CFC, da l' Sturridge il' Theo.

                              Comment


                              • Postava koja cijenim da bi bila najbolja moguca danas :

                                ..................Scesni...................
                                Sanja....Kosjelni....Vermalen...Gibs
                                ...........Kokelan....Song..............
                                ..................Rosicki..................
                                Wolkot.......................Cembrlejn
                                ...................RvP.....................
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X