Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolasinac povredjen. Ozil, Remzi i Laka cekaju sansu sa klupe.Vratio se Koss the boss!
    Postoji sansa i da nije ova formacija. Nego da Xhaka igra na beku, i da budemo sa 3 stopera.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Last edited by krele90; 16-12-18, 12:52.

    Comment


    • Brinu me forma Mikija i Iwobija,mora neko od njih bas da se pokaze danas,Laka zasluzuje 11,al ajde ume sa klupe da donese enrgiju itd

      sigpic

      Comment


      • Kakav to plan Emeri ima konstantno Lakazeta ostavljajući na klupi.
        Kakav crni dunster Ivobi.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Tri veoma tuzne stvari danas.Koss lose postavljanjd i intervencije, Dzaka kakve crne duge lopte pogodi jednu pa promasi 3 i Mejtland Najls bas nikako da ubode centarsut. Ali dobro pusti kup, vise mi ni Fa kup ne donosi radosy

          Comment


          • Kakav problem ima Emeri sa Ozilom? Sinoć mu nije bio ni na klupi, a zdrav je.

            Ozil ne igra kako treba, ali izostaviti ga i sa klupe u derbiju? Tu ima neki problem između njih dvojice...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ozil je postao teska lencuga, a barem sam ga ja gotivio ali i to vise nije slucaj.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Ozil je postao teska lencuga, a barem sam ga ja gotivio ali i to vise nije slucaj.
                Slažem se. Mislim da je njemu dojadio fudbal, bar onaj ozbiljan. Na trenutke podseti na onog starog Ozila, ima još to u sebi, ali sve ređe.

                Najplaćeniji igrač u timu, ima valjda 350k platu. Deluje kao da čim je potpisao ugovor, njegovo inetresovanje je totalno palo. Ili je često "povređen", ili ne postoji na terenu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Slažem se. Mislim da je njemu dojadio fudbal, bar onaj ozbiljan. Na trenutke podseti na onog starog Ozila, ima još to u sebi, ali sve ređe.

                  Najplaćeniji igrač u timu, ima valjda 350k platu. Deluje kao da čim je potpisao ugovor, njegovo inetresovanje je totalno palo. Ili je često "povređen", ili ne postoji na terenu.
                  Ozil je zreo za neki Fener,Besiktas,odlican je on ne kazem,top kad je na nivou,zmureci deli na tacne,al ovaj nivo fudbala koji zahteva Emeri zahteva posvecenost maximalnost na svakom delu terena,ne vidim ga u buducnosti ovde,pogotovu ako krenu cesto te povredice itd
                  sigpic

                  Comment


                  • Ti si još i dobar, ja sam mislio odmah neka USA ili Kina.

                    A što se tiče povredica. Šta misliš, da li je to stvarno slučaj ili ima i preterivanja? Ozil koliko se sećam nikad nije imao nekih hroničnih problema sa povredama. A sad odjednom, malo po malo...prehlada, pa leđa. A nije da se ubio od fudbala u prošlih par meseci pa to uzima danak.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Upisana je pobjeda, ali igra nikako nije zadovoljavajuca. Nakon one utakmice protiv Tottenhama sam mislio da ova ekipa moze vise.
                        Sreca pa je i Chelsea nista posebno tako da bi se mozda i mogla uhvatiti Liga prvaka. Sto bi bilo odlicno jer ono smijesno takmicenje cetvrtkom ni ne gledam.

                        Comment


                        • Drugi smo po datim golovima, samo odbrana malo da se utegne i top4 nam negine... Ne secam se kad smo zavrsili neku tekmu a da se neko nije povredio iz odbrane, niti spojili dve tekme zaredom u istom sastavu, kako očekivati da necemo primati golove? Vazno je da zadrzimo ovaj ucinak u napadu. Cak i u gostima nemamo problema sa efikasnošću(isti broj golova po 20)

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • 4-3-1-2 hmm
                            sigpic

                            Comment


                            • Od danasnje tekme ocekivanja su mi svedena na minimum, samo da svi ostanu zdravibkoji budu igrali... Posto ovo postaje nenormalno... Inace i Ozil je medju povredjenim igracima.

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Šta je sad sa Ozilom?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X