Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam nesto pratio Arsenal ove sezone, ali ono malo sto sa zakacio protiv Liverpula bio je najbolji. Mogla bi to da bude kradja velika. )

    Comment


    • Velbek zadobio vrlo tesku povredu nece ga biti do kraja sezone po prvim najavama a istice mu ugovor na leto, mozda mu je to bila i poslednja tekma u crveno belom dresu

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Eto Krele, padamo polako. Tesko ce biti izboriti top4.

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Eto Krele, padamo polako. Tesko ce biti izboriti top4.
          Pa i nece biti tako tesko posto su nam konkurencija samo kokoske , Junajted vise ne smatram konkurentom za top 4. Eto nas posle Londonskog derbija opet u top 4

          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

          Comment


          • Iz 13 meceva 27 bodova u ligi(Sevilja sa 26 prvoplasirana u Spaniji). 17 tekmi u svim takmičenjima bez poraza. A navijači jos uvek nezadovoljni.
            Torerira 2 put za redom mom! Kakva kradja veka, a i Leno je ozbiljna macka na golu. Ako nastavimo ovako da pogadjamo sa transferima vrlo brzo cemo se boriti za sam vrh. Jos jedan dokaz da pare nisu sve u danasnjem fudbalu.

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
            Last edited by krele90; 26-11-18, 13:51.

            Comment


            • Jos da pocnemo da igramo i prva poluvremena,nek se pazi top 3 Najbolje od svega sto stvarno mozemo bolje,kad se vrati kapiten,jos malo uigraju par igraca kako Emeri zamislja,bice ovo dobra sezona kako god,ja onako ovu pustam niz vodu dok Unai neukomponuje sve kako zamislja

              Ovde samo da posalje klince da se celice u Ukrajini
              sigpic

              Comment


              • Lepo sam vam rekao drugari.
                Sto se tice danasnje doktorske tekme, opet ista prica u drugom smo ih samleli, kljucna stvar izmene na poluvremenu i ubacivanje dva velika igraca ove igre. Remzi udelio 2 asista lagano i povezao redove. Koliko je to bolji igrac od Ozila a mi produzili Ozila a Remzija cemo da pustimo za dzaba nikad to necu prežaliti. Emeri doktor svog posla, bukvalno izvlači maximum od ekipe sto je i zadatak trenera.
                Originally posted by krele90 View Post
                Pa i nece biti tako tesko posto su nam konkurencija samo kokoske , Junajted vise ne smatram konkurentom za top 4. Eto nas posle Londonskog derbija opet u top 4

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Ma i u prvom ste ih samleli. Nista pokazali za celu tekmu nisu.
                  Dali gol iz prekida nakon sumnjive situacije da ne kazem ofsajda i ocajne reakcije golmana. I drugi nakon nepostojeceg penala. Jedina prilika u drugom koju su imali je nakon greske Balerine ... Kada je Sonu dao loptu pravo u noge.
                  Bila bi teska nepravda da nije Arsenal uzeo sva tri boda.

                  A sto se Ozila tice... Polako docekace i on svoje vreme. Kada vidi kako mu drugari igraju i bore se, trudice se i on.
                  Last edited by Sandugp; 02-12-18, 16:41.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Lepo sam vam rekao drugari.
                      Sto se tice danasnje doktorske tekme, opet ista prica u drugom smo ih samleli, kljucna stvar izmene na poluvremenu i ubacivanje dva velika igraca ove igre. Remzi udelio 2 asista lagano i povezao redove. Koliko je to bolji igrac od Ozila a mi produzili Ozila a Remzija cemo da pustimo za dzaba nikad to necu prežaliti. Emeri doktor svog posla, bukvalno izvlači maximum od ekipe sto je i zadatak trenera.

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                      Nadam se da ce ispasti i na kraju da si dobro rekao.

                      I meni je Ramsey medju najboljim igracima. Nije mi jasno zasto je odluceno da mu se ne produzi ugovor i zbog cega pocinje sa klupe. Mora da bude starter.

                      Comment


                      • Najbolja utakmica Arsenala od početka sezone. Ubijali su ih tokom cijele utakmice. Totenhem možda dao dva gola, ali iz igre ništa nisu mogli da naprave. Ne pamtim ovakvu atmosferu na Emiratima, uživanje je bilo gledati utakmicu danas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                          Nadam se da ce ispasti i na kraju da si dobro rekao.

                          I meni je Ramsey medju najboljim igracima. Nije mi jasno zasto je odluceno da mu se ne produzi ugovor i zbog cega pocinje sa klupe. Mora da bude starter.
                          Mislim da mu je ponudjen ugovor. Koji je on odbio.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Mislim da su bili u pregovorima i onda se Arsenal iznenada povukao. Vjerovatno ne zele da prave istu gresku kao sa Ozilom. Ali bolje je dati vecu platu njemu nego trositi na igraca koji bi ga trebao zamjeniti.
                            I nije mi jasno da Iwobi i Miki startaju ispred njega. Trebalo bi da je i Emery to uvidio nakon jucerasnje utakmice.

                            Comment


                            • To je takticka zamisao trenera da ga ubaci u drugom poluvremenu svezeg. Dosada je to odlicno palilo, a taj tretman je zbog ugovora. Mnogo smo se zakopali sa tim Ozilovim ugovorom ima ogromnu platu i sad ce postojati problem sa svim ključnim igračima kada budu potpisivali ugovore. A i kad istice ugovor igrač je u pol poziciji da pregovara to ceka i Junajted za De Heu, PSG za Rabiota, Spurse za Aderverlda, itd...
                              Originally posted by Lord Samuraj View Post
                              Mislim da su bili u pregovorima i onda se Arsenal iznenada povukao. Vjerovatno ne zele da prave istu gresku kao sa Ozilom. Ali bolje je dati vecu platu njemu nego trositi na igraca koji bi ga trebao zamjeniti.
                              I nije mi jasno da Iwobi i Miki startaju ispred njega. Trebalo bi da je i Emery to uvidio nakon jucerasnje utakmice.
                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X