Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako god Ozil da igra,ne stavljas njega na tribinu ni u ludilu,Ima par igraca koji su bili raspad u toku igre pa nemas nijednog da ubacis da izmeni ritam meca,a Ozil bi bas legao tad,a i Priconi sto kaze a i nije tesko ni zakljuciti da Auba i Laka ne treba da pocinju,odlicni smo bili kad je Laka ulazio sa klupe,tako da ne znam planove Emerija za njih dvojicu al samo nek dovede ebenog denfanzivca da ne bude ko za DM prokukasmo 10 god.da bi dosao konacno
    sigpic

    Comment


    • Niko ne spori njegov kvalitet. Ja samo govorim o kurcobolji sa kojom Ozil igra već izvesan period u Londonu.
      I to što igra ne donosi nikakvu prevagu za tim.
      A fudbaler je inspiracije/trenutka.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Očajno se klub vodi, počev od vrha.

        Sančez odlazi za dzabe. Onda se u panici daje Ozilu 350k mesečno. Sad će i Remzi da ode za dzabe. Na sve to, ne pominje se nikakav štoper. To je baš loša politika kluba.

        Oko Remzija je trebalo da se gradi ekipa, a ne da odlazi za dzabe u Juve. I ajde, ako je baš morao da ide, za njega je trebalo da se uzmu lepe pare. Te pare je mogao Emeri da iskoristi za pojačanja.

        Ozil kako god igrao, mora bar na klupi da bude. Jedini je uz Remzija koji poseduje kreativnost u timu. A nijedan od njih dvojice ne počinje utakmice. U subotu je tim plakao za Ozilom. Remzi ulazi u igru i odmah se stvaraju 2-3 šanse.

        Toreira na klupi a mali čupavi igra. To nema logike.

        Može da se krivi odbrana za svašta, ali za ono juče je 100% kriv Emeri. Od taktike do selekcije tima. Sve pogrešno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Veliki udarac za Arsenal ce biti odlazak Ramseya i Ozila.

          Ne zna Emeri dje udara.

          Unai Emery doesn't want Mesut Özil at the club and is making a stand by leaving him out of the squad.

          Comment


          • Tu je vjerovatno doslo do sukoba. Ozil nije postovao takticke zamisli Emerya buduci da je kod Wengera imao potpunu slobodu. Ko ne zeli da slusa trenera i treba da ide.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Veliki udarac za Arsenal ce biti odlazak Ramseya i Ozila.

                Ne zna Emeri dje udara.
                Za sve je kriva uprava, koja je dala astronomsku platu Ozilu, a sa Ramsijem prekinula pregovore kad je ovaj pristao na uslove. Sve je isto kao sto je bilo, jer je uprava glavni kancer ovog kluba, i dok ovaj budjavi kauboj ne ode nece ni biti nista od Arsenala.

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Ode legenda

                  Moja prva prava PL i fudbalska sjećanja se vežu za Čeha, VdS i Reinu koji su se takmičili po broju clean sheetova, primljenih golova i broja minuta bez primljenog gola itd. VdS mi naravno najdraži bio ali nam je kao dječurliji Čeh bio najzanimljviji i najgotivniji zbog ove kacige koju je nosio

                  37 godina puni u maju, zamjena je Lenu, ovo je razumna odluka. Sve je osvojio u karijeri, ne vjerujem da ima za čim da žali

                  Comment




                  • A da ne pominjem koliko je puta napravio kontru protivniku i nekim čudom(ili odbranom golmana) nije pao gol.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Ode legenda

                      Moja prva prava PL i fudbalska sjećanja se vežu za Čeha, VdS i Reinu koji su se takmičili po broju clean sheetova, primljenih golova i broja minuta bez primljenog gola itd. VdS mi naravno najdraži bio ali nam je kao dječurliji Čeh bio najzanimljviji i najgotivniji zbog ove kacige koju je nosio

                      37 godina puni u maju, zamjena je Lenu, ovo je razumna odluka. Sve je osvojio u karijeri, ne vjerujem da ima za čim da žali
                      Toliko titula za Ceha,i svega,al zlatna rukavica sa odbranom arsenala mu je sigurno jedno od najvecih dostignuca Misterija mi ti to i dalje,i verov.smo daleko 10tak god.do nove takve titule
                      sigpic

                      Comment


                      • Denis Suarez?

                        Comment


                        • Remzi ce postati drugi najplaćeniji britanski fudbaler ikada, sa 300k nedeljno. Odlazi u vrhunski klub i borice se za LS. Izuzetno mi je drago zbog njega licno jer je zasluzio to, jedan od najvise omalovažavanih igraca ikada, a zapravo je svetska klasa sto ce pokazati u Juveu!
                          Sve manje razloga da se prati Arsenal, posle odlaska Vengera i na leto odlaska Remzija, niko vise ne ostaje iz te stare garde...

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • https://www.instagram.com/p/Bs1cqxYl...d=krqomvjph712
                              Jedini preostali od stare garde, malo je ovakvih stopera, steta sto je najbolje vreme iza njega, ali sinoc je podsetio na onog Koss-a iz svog prajma

                              my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Dolazi Denis Suarez, uskoro bi trebalo da bude zvanicno.

                                Comment

                                Working...
                                X