Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema na čemu.

    Moguće i da se posvađao sa svima u svlačionici, da sam igrač tog kalibra i te želje a saigrači mi imaju života u sebi kao da su zašli u devetu deceniju života i ja bih vjerovatno puko. Dao je 3 i po godine svoje karijere klubu koji nije pokazao veće ambicije od FA kupa, otišao bez ružne riječi i loš je. I Pires je na njegovoj strani, a koliko sam upratio još neke legende Arsenala.

    On bi i u Sitiju imao opasno veliku platu pa ne biste pisali Alexi$.

    I da zahvališ Murinju kojeg pretpostavljam ne podnosiš. Da nije krenuo po njega, ne biste sada doveli Mkitarijana i vjerovatno Obamejanga.

    Comment


    • Šta mi napriča za ovo kratko vreme, boga ti
      M. P. Čkalja
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Meni je dovoljna činjenica da Sančeza podržavaju Arsenalove legende, jer oni su izgleda jedini koji vide u kakvom je kurcu klub. Sjeti se kad je otišao Van Persi, izdajnik itd. Međutim posle svih ovih godina bar pola tih ljudi što su ga nazivali izdajnikom ga razumiju jer je shvatio da nema vajde više. Ohladiće se tako i hejt prema Aleksisu.

        I da, ti Arsenalovi igrači koji ne pričaju sa njim, nek počnu pokazivati na terenu da nisu kao Alexi$ i da ne igraju za pare, jer to već godinama nisu pokazali. A ne da se na ovako jeftin i šupački način ulaguju navijačima.
        Last edited by BorisUnited99; 23-01-18, 15:51.

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Miki zadužio broj 7, ali će u LE nositi drugi broj jer je sa ovim već igrao Alexis. Asociralo me na Rosickog ovo sad.

          Ocekivano... Ostaje Anrijev broj za Aubu

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Meni je dovoljna činjenica da Sančeza podržavaju Arsenalove legende, jer oni su izgleda jedini koji vide u kakvom je kurcu klub. Sjeti se kad je otišao Van Persi, izdajnik itd. Međutim posle svih ovih godina bar pola tih ljudi što su ga nazivali izdajnikom ga razumiju jer je shvatio da nema vajde više. Ohladiće se tako i hejt prema Aleksisu.

            I da, ti Arsenalovi igrači koji ne pričaju sa njim, nek počnu pokazivati na terenu da nisu kao Alexi$ i da ne igraju za pare, jer to već godinama nisu pokazali. A ne da se na ovako jeftin i šupački način ulaguju navijačima.
            Malkice si naporan. Došao ti Aleksis pa si digao bunu protiv svih koji ga ne vole. Srodio se sa njim. Ja Sančeza nisam gotivio ni ranije, da si malo obraćao pažnju na bilo šta što se ne tiče direktno tvog kluba, bilo bi ti jasno. Dakle, nisam ga volio, ne volim ga i neću ga voljeti. Baš kao ni Murinja. I to nema nikakve veze sa Mančesterom. Ferguson je za mene ikona fudbala, uz tandem Kola i Jorka sam zavolio fudbal, Mata mi je drag igrač itd. Jedinstvo ne volim iz dva razloga: 1. Jer nikad nisam tu prvu mainstream liniju klubova gotivio: Utd, Barsa, Real, Juve, Milan i sl. 2. Jer je prirodno da ne gotivim Jedinstvo ako volim Arsenal, u suprotnom bih neutralno uživao u fudbalskim majstorijama i svakako se ne bih zajebavao ovdje s tobom. Doduše i ovako polako gubi smisao.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • I Evans bi mogao da bude do kraja roka sredjen, obelodanilo se da ce imati klausulu od 3m ako WBA ispadne, tako da ce klub biti na gubitku. A i ima vec godina. Mislim da bi ga mogli resiti za neki 15 milioncica, posto City jedini koji se uz nas interesuje za njega. Mada njima je prvi pik Laporte.

              Comment


              • I sa Alexisom i bez njega smo sesti tako da nije bitan.

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  I sa Alexisom i bez njega smo sesti tako da nije bitan.
                  Vec si se predao ... odustao od borbe za top 4? Mislis da je nemoguca mislija?
                  Zbog Vengera ili neceg drugog?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ima li kakvih vesti oko Obamejanga

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Vec si se predao ... odustao od borbe za top 4? Mislis da je nemoguca mislija?
                      Zbog Vengera ili neceg drugog?
                      Zbog igre na terenu. Mada evo odigrase najboljih pola sata sezone u proslom kolu. Mozda ih je Alexis gusio.

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        Ima li kakvih vesti oko Obamejanga
                        Vas je 99% ceka se samo zvanicno da objave..


                        Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Arsenal have increased their offer for Pierre-Emerick Aubameyang to €58m. Dortmund are demanding €70m. (Source: BILD)

                          Comment



                          • Comment


                            • hahahahahahahahaha

                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Rotacije će biti, naravno, ali za one najbitnije utakmice gdje nema kalkulacija ja ne vidim drugi način da se postavi ekipa.

                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X