Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tradicionalno. A procurila je i informacija o formaciji sa kojom će Vengerica ubuduće igrati.



    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Batman storm is coming [emoji3]
      https://www.instagram.com/p/BehrWLiBn6D/

      Comment


      • Još kad bi po Fabinja krenuli
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ne znam sta ce biti za Zuruom, totalno neizvesno do kraja prelaznog. Najradije bi ga zadrzao potreban nam je i on za bunkere. Nikako ne bi voleo da ode u CFC...

          Comment


          • Pa realno, glupo je da ga nismo htjeli dati Borusiji, a na Čelzijeve pare se ne gadimo? Ne vjerujem u tu priču.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Vi ste hteli ali on je odbio Dortmund,ja mislim zena,ko sto nije htela iz Londona u Liverpul(Everton)letos,u CFC mozda ode,jer je London,a realno Wenger na njega ne racuna i sa Aubom treba ga prodati i uzeti kes

              Comment


              • Imate vi ovog Belgijanca ja ne znam sto je tako podcenjen kod Kontea. Lik kad god dobije sansu iskoristi. Zadrzite njega, Dortmund dovodi Modestea kao zamenu a mi zadrzimo Zirua i da privodimo kraju prelazni. Lakazet i Auba mogu da igraju i iza napadača. Ionako su otisli Alexi$ i Teo. Bice mesta za sve.
                Btw, odlicno odradjeno mislim da nismo mogli dobiti bolju zamenu za Alexi$a placenika od tandema Auba i Miki [emoji3]
                Last edited by krele90; 29-01-18, 12:55.

                Comment


                • Giroud baš voli Arsenal. Ne kažem da je ljubav tolika da ne bi otišao u Čelzi, al vjerujem da se njemu ne ide. Ako ode - otjeran je. A ko bi to još mogao biti da ga Arsenal ganja? Evans je najočigledniji, al u protekla dva dana spominje se opet i Mahrez, pa čak i da smo uletiti za Mouru da ga uzmemo Sparsima. Teško, al volio bih bilo kojeg od njih dvojice. U tom slučaju igramo sigurno sa krilnim napadačima, što nije bio slučaj još od Žervinjo-RvP-Volkot ere.

                  Takođe, u tom slučaju Ozil sigurno odlazi na ljeto, a i Velbz bi mogao vrlo lako.
                  Last edited by Ves; 29-01-18, 13:02.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Vi ste hteli ali on je odbio Dortmund,ja mislim zena,ko sto nije htela iz Londona u Liverpul(Everton)letos,u CFC mozda ode,jer je London,a realno Wenger na njega ne racuna i sa Aubom treba ga prodati i uzeti kes
                    Ti stvarno vjerujes da fudbaleri slusaju sta im zene kazu?

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Ti stvarno vjerujes da fudbaleri slusaju sta im zene kazu?
                      Naravno,citaj pod MI9 Icardi,koja mu je i menagerka inace,i ako ona izabere Madrid sto mene ne bi cudilo eto njega tamo,fudbaleri,(cast izuzecima)slusaju danas samo managere i zene,(i ponekog trener,ako je jak licnost,tipa Murinjo)...a zaManekena se zna da letos nije presou Everton samo zato se zeni nije svideo Liverpul,a sad koliko god voleo on AFC,bolje da ode za sve, Wenger ne racuna na njega dovodje Aube to potvdjuje,a on ipak nije Mesi pa da presedi godinu na klupi i ocekuje WC,i to u FRA koja je puna dobrih igraca,a moze se uzeti 35m i kupiti neki stoper, DM ,mada vec je kasno ako nisu sa nekim vec u pregovorima,jer su ipak to najosetljivije pozicije AFC
                      Last edited by 61563; 29-01-18, 13:30.

                      Comment


                      • Topdzije, spremite se.

                        Pierre-Emerick Aubameyang will become an Arsenal player today. (Source: BILD)
                        @Princovic

                        Odlican avatar.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Topdzije, spremite se.



                          @Princovic

                          Odlican avatar.
                          Hvala brate

                          Bice mi krivo ako nas napusti Ziru i ode u Celzi. Ziru je trenutno jedan od najboljih target men napadaca, mozda i najbolji, iako Venger nije ni 50 posto mogucnosti izvukao iz njega za sve ove godine. Da mogu da biram, uvek bih pre dao Velbeka nego Zirua.

                          Nzonzi izgleda napusta Sevilju, i ako ode u Everton, dzabe ovom timu top napadaci poput Aube i Lake.

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCIP View Post
                            Nzonzi izgleda napusta Sevilju, i ako ode u Everton, dzabe ovom timu top napadaci poput Aube i Lake.
                            Apsolutno. Nzonzi bi nam glat riješio višegodišnji problem radnika - razbijača u vezi. Štoper s druge strane može i da sačeka toplija vremena.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Maneken je fudbal izmislio za Velbeka.

                              Nisam siguran koliko bi vam Nzonzi bio od pomoci, ni sjenka igraca od prije par sezona.

                              Comment


                              • Nismo uopšte na trzistu za jos jednog srednjaka, sto se tice DM pozicije pokrivace je Elneny, Xhaka i Maitland Niles.
                                Necemo prodat Zirua u Celzi jedino ako se WHM otvori, ali on verovatno ostaje.

                                Comment

                                Working...
                                X