Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCIP View Post
    Ti tog Anrija nisi ni gledao, inace ne bi tako lupao. Covek je jedna od ikona ove igre.
    Suarez 13/14 u ligi dao više golova nego Anri bilo koje sezone u ligi. Pritom Suarez bio suspendovan 6 meceva.

    Što naravno ne znači da je Suarez bolji, svaka čast Anriju za sve, ali ne može da se poredi s Lionelom, Ronaldom, debelim Ronaldom i ostalim igračima koji ulaze u konkurenciju za najbolje ikada. Neću da pričam o onim koje nisam gledao.

    Comment


    • Originally posted by PRINCIP View Post
      Ti tog Anrija nisi ni gledao, inace ne bi tako lupao. Covek je jedna od ikona ove igre.
      Postavljate anketu. Da li je Pobeda gledao Anrija uzivo ili ne?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ne znam brate meni je Alaba i dalje vrh .... Miler igra losije on nikada i nije bio toliko tehnicki dobar koliko je bio lukav inteligentan i takticki potkovan igrac pa necu njega da racunam, opet Levandovski je za Moratu, Lukakua pa cak i Kejna i Aguera (u manjoj meri naravno) OTAC kada pricamo o centarforu i ulozi koju taj centarfor treba da ima u ekipi i poslu koji treba da obavlja. Onda Alkantara mi je top, Humels, Boateng, Vidal .... sve je to svetska klasa. I kada se na takvu ekipu dodaju matorci Riberi i Roben Bajern iz Minhena je jedna prejebeno mocna masinerija.
        Kad vec pricamo o svemu na ovoj temi, a dotakli smo se Bayerna. Nevjerovatno je da njih niko ne smatra ozbiljno u LS ove sezone? Kao da su neki zaboravili da se vratio Jupp.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Kad vec pricamo o svemu na ovoj temi, a dotakli smo se Bayerna. Nevjerovatno je da njih niko ne smatra ozbiljno u LS ove sezone? Kao da su neki zaboravili da se vratio Jupp.
          Mene uopste ne bi iznenadilo da uzmu.
          Ako Juve izduva onda svim srcem uz Siti i njih.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • DT6nn0UWAAEzl9t.jpg
            Poslednji put?
            Temeritas est damnere quod nescials!

            Comment


            • Tijeri Anri je jedan od najboljih napadaca svih vremena u to nema nikakve sumnje. Igrac koji je imao nestvarnu tehniku, brzinu i snagu, ali najvaznije koji je imao leprsavost i eleganciju, koji je davao toliko teske golove, a da je to izgledalo kao da je nesto najlakse na svijetu, koji je morao da dobije vise individualnih priznanja ali jbg nije ni imao srece jer nije mogao biti ni najbolji igrac Francuske jer je igrao u Zidanovo vrijeme. Ali je uzasno sto istorija vise pamti Ronaldinja zbog nekoliko sezona, a ne pamti Anrija koji je do kraja bio na top nivou i ostavio nenormalan trag.
              sigpic

              Comment


              • Naravno da moze, covek je u top10 igraca svih vremena.
                Zidan, Pele, Maradona, Messi, CR, Ronaldo, Henry, Ronaldinho, Platini, Cruyf.
                Last edited by Brian McShtull; 19-01-18, 16:16.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Smailagačengić View Post
                  [ATTACH=CONFIG]15690[/ATTACH]
                  Poslednji put?
                  Za lijevog se iskreno nadam.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Tijeri Anri je jedan od najboljih napadaca svih vremena u to nema nikakve sumnje. Igrac koji je imao nestvarnu tehniku, brzinu i snagu, ali najvaznije koji je imao leprsavost i eleganciju, koji je davao toliko teske golove, a da je to izgledalo kao da je nesto najlakse na svijetu, koji je morao da dobije vise individualnih priznanja ali jbg nije ni imao srece. Ali je uzasno sto istorija vise pamti Ronaldinja zbog nekoliko sezona, a ne pamti Anrija koji je do kraja bio na top nivou i ostavio nenormalan trag.
                    Niko nije rekao da nije. Pisao si pre neki dan o Ronaldinju kao jednom od najprecenjenijih igrača i sve sam se složio. Samo sam rekao da ne ide u konkurenciju za najboljeg igrača ikada.

                    Comment


                    • Koliko sam ja voleo Anrija. Suva elegancija. Legenda ove igre sasvim sigurno, jedan od najboljih napadaca u istoriji. Nema danas takvih napadaca, sve neka krilca manekeni.
                      Last edited by mark !t zer0; 19-01-18, 16:16.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        I samo stoperi koji su bolji od svih stopera u PL i koji bi pjeske usetali u svaki tim u PL. Bekovi pocinju u 99% ekipa u PL kad bih ih neka ekipa imala, Verati bez premca, on ima mjesto u Realu ili Barsi, kamoli u PL, napad ubitacan, da se useta u svaku prvu postavu lagano, kod Bajerna postoji pad ali i dalje imaju ili najboljeg ili drugog najboljeg golmana svijeta, najboljeg stopera svijeta vjerovatno, Humelsa koji je bolji od svih stopera PL, Alaba u padu ali i dalje za klasu bolji od svih lijevih bekova u PL, pa onda imas Vidala i Milera koji bez problema ulaze u svaki tim u PL, Robena i Riberija iako su stariji od Grcke ne bi imali problema da se usetaju u svaki premijerligaski prvi tim, posebno Roben i jednog od najboljih ako ne i najboljeg centarfora svijeta.
                        Opet je najveca koncentracija kvalitetnih igraca u EPL-u. Sto pokazuje i njena gledanost i popularnost.

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Za lijevog se iskreno nadam.
                          Najbolja desetka na svijetu ostaje.

                          Spoiler
                          Aki mi potvrdio.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Naravno da moze, covek je u top10 igraca svih vremena.
                            Zidan, Pele, Maradona, Messi, CR, Ronaldo, Henry, Ronaldinho, Platini, Puskas. Ako izuzmemo Holandjane
                            Ne moze top 10 da se napravi nikako a da nemas barem jos 20 koji bi potpuno zasluzeno mogli da se nadju u tih "top 10" .... greota je to uopste i pokusavati.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Tijeri Anri je jedan od najboljih napadaca svih vremena u to nema nikakve sumnje. Igrac koji je imao nestvarnu tehniku, brzinu i snagu, ali najvaznije koji je imao leprsavost i eleganciju, koji je davao toliko teske golove, a da je to izgledalo kao da je nesto najlakse na svijetu, koji je morao da dobije vise individualnih priznanja ali jbg nije ni imao srece jer nije mogao biti ni najbolji igrac Francuske jer je igrao u Zidanovo vrijeme. Ali je uzasno sto istorija vise pamti Ronaldinja zbog nekoliko sezona, a ne pamti Anrija koji je do kraja bio na top nivou i ostavio nenormalan trag.
                              To oko ostavljenog traga je tema za sebe. Koliko je samo vrhunskih igrača provirilo u profesionalni fudbal, a da su zbog slabijih rezultata klubova u kojima su igrali ili zbog lične nesreće prosto ostali neupamćeni. Meni prvi Rekoba pada na pamet.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Niko nije rekao da nije. Pisao si pre neki dan o Ronaldinju kao jednom od najprecenjenijih igrača i sve sam se složio. Samo sam rekao da ne ide u konkurenciju za najboljeg igrača ikada.
                                Jbg nije imao ni srece, kad je trebalo da on bude broj jedan iskocio Ronaldinjo, prije toga Zidan i Ronaldo bili apsolutni gospodari fudbala, pa Rivaldo, kad je Ronaldinjo sisao sa pozornice pojavili se Kristijano i Mesi. ALi nekako je Anri uvijek bio tu, ko je god dolazio i prolazio on je ostajao, isto kao Zidan, samo opet Zidan je bio sto se klase i uticaja tice broj jedan. ALi ono tri Brazilca su se smatrala za velike od Romarija, ma i za vece od njega osjetno se ispostavilo, Zidan je bio tu kao su sva trojica bili u zenitu i svu trojicu je na neki nacin ispratio. Prvo Ronalda, pa Rivalda, pa onda i Ronaldinja na Mundijalu 2006. Trajanje je isto vrlo bitno, ali Anri je jebeno dugo trajao ali bas nije iamo srece jer je igrao u dobu kad cetiri do pet najboljih igraca svih vremena igraju. Ja Drogbu obozavam, ali Anri je bolji, od Sevcenka je isto bolji, bio je najbolji napadac svijeta dugo vremena sigurno, a opet bio je magija i tako netipican napadac kad je fudbal imao klasicnog napadaca, kad ga je svaki klub imao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X