Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
    A koji je razlog tome? Nedovoljan broj kvalitetnih igraca trenutno? Buduci da pored 3-4 kluba iz drugih zemalja sav kvalitet je u EPL-u.
    Razlog tome glavni je sto su najbolji igraci svijeta u Realu, Barseloni, PSZu i Bajernu.

    Godinama vec tim svijeta cine igraci iz Reala i Barselone, jbt likovi koji su cista rotacija tamo predju kod nekog velikana i nezamjenljivi su, eto koliko su mocni.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Sve je to siromašno za ovu ligu, s obzirom da su nekad tu igrali Scholes, Vieira, Gerrard, Lampard, Xabi Alonso, Carrick.
      To su sve bolji igrači i od ovog Pogbe i od ovog KDB-a.
      Ne slazem se za KDB, jedan od kompletnijih vezista, a to dokazuje.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne samo vezisti, u svim linijama su nekad igrali jedno sto puta bolji igraci od ovih koje danas gledamo u PL, ali jbg. Zato su Englezi i dominirali u LS, a sad su nebitni.
        Pa i nije bas da su trenutno Englezi nebitni evo uslo ih je 5 u top 16 od toga 4 imaju odlicnu sansu da udju u top 8. I onda kada pogledas od 8 najboljih klubova u evropi u ovoj sezoni - POLA ENGLESKIH (ako se desi da 4 PL ekipe prodju)..... Tako da ove sezone nisu bas toliko nebitni. Za neki naredni period cemo da vidimo, ali mislim da mogu samo uzlaznom putanjom da idu.

        A ovo sto Beba pise za Vijeru i kompaniju, to ga drma sentimentalnost. Razumem ga u potpunosti.
        Last edited by Sandugp; 19-01-18, 15:58.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Razlog tome glavni je sto su najbolji igraci svijeta u Realu, Barseloni, PSZu i Bajernu.

          Godinama vec tim svijeta cine igraci iz Reala i Barselone, jbt likovi koji su cista rotacija tamo predju kod nekog velikana i nezamjenljivi su, eto koliko su mocni.
          Real i Barcelona da. PSG samo napad plus Veratti. Bayern trenutno nista osim golmana.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Pa nije sve u asistencijama, covece...
            Dakle cinjenice nisu deo ove diskusije. Ok. Svakako da ne bude zabune, Kevin je top igrac i zaista je stvar ukusa kada je u pitanju izbor izmedju njega i Pogbe, jer su obojica vrhunski igraci. Top 3 veznjaka lige sigurno.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              S obzirom da su mu konkurencija Barkli, Henderson i ekipa, to nije teško biti
              Dele Ali?

              Nisam ja jedini koji smatra da je Jack najbolji engleski vezni igrač. I ne samo engleski, ali da ga sad stavim u neku top listu, odmah bi haos nastao.

              Elem, imam ja istomišljenika u jednom Nevilu, a i Džejmi je tu negdje sa tom konstatacijom. Onomad se na pomen Jacka prosipalo ovdje o prosjeku, propalom igraču, klasi za Bormut i tako to...

              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Sonsee View Post
                Dakle cinjenice nisu deo ove diskusije. Ok. Svakako da ne bude zabune, Kevin je top igrac i zaista je stvar ukusa kada je u pitanju izbor izmedju njega i Pogbe, jer su obojica vrhunski igraci. Top 3 veznjaka lige sigurno.
                A ko je taj treci?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Vijera i Kompanija su legit bili u tom trenutku legit top3 igrači na Svetu na svojim pozicjama. Sad je pitanje da l je najbolji veznjak lige bolji od Pjanića. Dok su Kroos i Modrić druga dimenzija u odnosu na sve ostalo.

                  Ne samo vezisti, kao što reče Vladan, već pre svega štoperi. Od Ricarda Carvalha, Terry-a, Ria, Vidića, malo pre toga i Sola, pala je liga na to da su najbolji štoperi Aldervajrelder i Smalling kada je u formi.

                  Da ne pominjemo napadače, jedini koji je nivo Drogbe, RVN-a, Henry-a, onog Rooney-a, Berbatova, onog Torresa je Harry Kane.

                  a gde su levi bekovi, Ashley Cole i Evra, u odnosu na ovo sada....

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Dele Ali?

                    Nisam ja jedini koji smatra da je Jack najbolji engleski vezni igrač. I ne samo engleski, ali da ga sad stavim u neku top listu, odmah bi haos nastao.

                    Elem, imam ja istomišljenika u jednom Nevilu, a i Džejmi je tu negdje sa tom konstatacijom. Onomad se na pomet Jacka prosipalo ovdje o prosjeku, propalom igraču, klasi za Bormut i tako to...

                    Zaboravio sam na njega. Svakako ima veliki potencijal, ali mi je malo precenjen. Nije klasičan veznjak, poznat je po tom kretanju bez lopte i davanju golova. Meni se ne sviđa on mnogo.


                    Ej čuj bre, kakavj Vilšir ja zaboravio Lalanicu, taj je Bog
                    Spoiler
                    Malo sam subjektivan, jebiga

                    Comment


                    • Originally posted by Sonsee View Post
                      Dakle cinjenice nisu deo ove diskusije. Ok. Svakako da ne bude zabune, Kevin je top igrac i zaista je stvar ukusa kada je u pitanju izbor izmedju njega i Pogbe, jer su obojica vrhunski igraci. Top 3 veznjaka lige sigurno.

                      Ma dajte ljudi, KDB daleko iznad svih veznjaka u ligi.
                      Last edited by Scouser; 19-01-18, 16:05.

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Nisu oni loši naravno, ali radi se o preuveličavanju njihovih sposonosti. Koš je meni dobar štoper kada se pogleda šira slika. Igra fenomenalno pa se dese kardinalne greške. Ove sezone je loš recimo, ali čujem da igra pod inekcijama. Naravno da je Anri igračina, verovatno je zaslužio i zlatnu loptu, ali stavljanje njega među najveće ikada ne ide. Žirua nisam spominjao jer njega niko ne precenjuje, šta više potcenjen je kao što si napisao, njegova dominacija na EP s Grizmanom je primer kako i šta on treba da igra.
                        Ti tog Anrija nisi ni gledao, inace ne bi tako lupao. Covek je jedna od ikona ove igre.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Ma dajte ljudi, KDB daleko iznad svih veznjaka u ligi.
                          I po meni je uvjerljivo iznad svih. Uzivanje je gledati ga na terenu.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Real i Barcelona da. PSG samo napad plus Veratti. Bayern trenutno nista osim golmana.
                            I samo stoperi koji su bolji od svih stopera u PL i koji bi pjeske usetali u svaki tim u PL. Bekovi pocinju u 99% ekipa u PL kad bih ih neka ekipa imala, Verati bez premca, on ima mjesto u Realu ili Barsi, kamoli u PL, napad ubitacan, da se useta u svaku prvu postavu lagano, kod Bajerna postoji pad ali i dalje imaju ili najboljeg ili drugog najboljeg golmana svijeta, najboljeg stopera svijeta vjerovatno, Humelsa koji je bolji od svih stopera PL, Alaba u padu ali i dalje za klasu bolji od svih lijevih bekova u PL, pa onda imas Vidala i Milera koji bez problema ulaze u svaki tim u PL, Robena i Riberija iako su stariji od Grcke ne bi imali problema da se usetaju u svaki premijerligaski prvi tim, posebno Roben i jednog od najboljih ako ne i najboljeg centarfora svijeta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                              Real i Barcelona da. PSG samo napad plus Veratti. Bayern trenutno nista osim golmana.
                              Ne znam brate meni je Alaba i dalje vrh .... Miler igra losije on nikada i nije bio toliko tehnicki dobar koliko je bio lukav inteligentan i takticki potkovan igrac pa necu njega da racunam, opet Levandovski je za Moratu, Lukakua pa cak i Kejna i Aguera (u manjoj meri naravno) OTAC kada pricamo o centarforu i ulozi koju taj centarfor treba da ima u ekipi i poslu koji treba da obavlja. Onda Alkantara mi je top, Humels, Boateng, Vidal .... sve je to svetska klasa. I kada se na takvu ekipu dodaju matorci Riberi i Roben Bajern iz Minhena je jedna prejebeno mocna masinerija.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Zaboravih Tijaga jbt, jedan od najboljih DLPova planete, ogromnu prednost ove cetiri ekipe imaju i to je fakat. I oni nikad nece popustiti, evo danas je Bajern predstavio Gorecku kojeg je trazilo pola Engleske.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X