Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh...

    Sheva - Henry

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ne moze top 10 da se napravi nikako a da nemas barem jos 20 koji bi potpuno zasluzeno mogli da se nadju u tih "top 10" .... greota je to uopste i pokusavati.
      Ma ima ih i vise od 20, koji su vredni pomena. Ali po meni ovi su veci od najvecih, u medjuvremenu sam ubacio Cruyfa umesto Puskasa, tu sam se bas dvoumio. Zanimljivo da ne bih imao ni jednog britanca u prvih 50.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Postavljate anketu. Da li je Pobeda gledao Anrija uzivo ili ne?
        Vidis da je gledao. Kaze da je bolji Suarez .

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Naravno da moze, covek je u top10 igraca svih vremena.
          Zidan, Pele, Maradona, Messi, CR, Ronaldo, Henry, Ronaldinho, Platini, Cruyf.
          Xavi ti je bolji od polovine navedenih, a verovatno i Scholes.

          Comment


          • Mora Best u svakom izboru da se nadje



            Bio je boem, veci od fudbala
            sigpic

            Comment


            • Ne mogu da vjerujem koliko ljudi na forumu ne poznaju fudbal.

              Pričati o top 10 igrača svih vremena, pa i top 5 usudio bih se reći, a ne spomenuti Igora Duljaja, neozbiljno skroz.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Ma ima ih i vise od 20, koji su vredni pomena. Ali po meni ovi su veci od najvecih, u medjuvremenu sam ubacio Cruyfa umesto Puskasa, tu sam se bas dvoumio. Zanimljivo da ne bih imao ni jednog britanca u prvih 50.
                Meni na primer nsiu ... ali dobro. Ja vise ove boeme gotivim. Best bi mi bio izbor uvek, bas zbog toga i Ronaldijo koji je davao magiju. Ali opet Puskasa ne bih izbacio nikada.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by PRINCIP View Post
                  Vidis da je gledao. Kaze da je bolji Suarez .
                  Originally posted by Победа View Post
                  Suarez 13/14 u ligi dao više golova nego Anri bilo koje sezone u ligi. Pritom Suarez bio suspendovan 6 meceva.

                  Što naravno ne znači da je Suarez bolji, svaka čast Anriju za sve, ali ne može da se poredi s Lionelom, Ronaldom, debelim Ronaldom i ostalim igračima koji ulaze u konkurenciju za najbolje ikada. Neću da pričam o onim koje nisam gledao.
                  Je l' si ti malouman ili namerno bezobrazan?

                  Comment


                  • Xavi je van te aura važnosti i predatorstva Messija i CR-a, najvažniji fudbaler modernog fudbala (poslednjih 25 godina). Važniji od Zidane-a.

                    Čovek je kamen temeljac možda najmoćnije ere i dinastije. Čovek je dao ideju, pattern, način i orkestriranje čitave Barse. Ronaldinho je bio prolazna stvar i bez takvih se može igrati, iako su najgledljiviji.
                    Xavi je the real deal, još tada bio. Pa i onu prvu LŠ, su uzeli kad je on skrcao u završnici LŠ-a i pospremio im neke golove, iako to nije bio njegov zadatak.

                    On je bio tu da sve funkcioniše, uostalom i to da Ronaldinho ima prečesto 1v1 protiv mučenih bekova na širokom prostoru.
                    On je stvorio Iniestu, on je stvorio Buskeca, on je utabao put evoluciji Messija kao igrača.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Meni na primer nsiu ... ali dobro. Ja vise ove boeme gotivim. Best bi mi bio izbor uvek, bas zbog toga i Ronaldijo koji je davao magiju. Ali opet Puskasa ne bih izbacio nikada.
                      Pa dobro, ja ne kazem da ovih 10 treba svima da budu top10, oni su za mene top10.
                      Inace Keegan je bolji od Besta, ako vec pricamo o britancima.
                      Cruyf je ostavio mnogo veci trag u fudbalu, i nisam mogao da ga izostavim.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mora Best u svakom izboru da se nadje



                        Bio je boem, veci od fudbala
                        Kakva je on zivotinja bio u svoje vrijeme.

                        Obozavam njegove citate.

                        Spoiler
                        "Neko vrijeme uspio sam odvojiti se od alkohola i žena. Bilo je to mojih najdužih dvadeset minuta u životu."
                        Last edited by Rossonero; 19-01-18, 16:36.

                        Comment


                        • Me mogu ja nikad porediti Skolsa i Cavija sa Zidanom, nije to isti tip, Zidan je ipak volio potez, dribling, da se kurci jednostavno, pa i da ponizi, koliko god imao zastrasujuci pregled igre i dobar za ekipu i saigrace nije dolazio nikome nista da priprema, vec su dolazili njega da gledaju, tu je bio da on rjesava, a ova dvojica su jednostavan fudbal igrali, ne za spice, vec za ekipu, s njima sve kuca, oni su srce ekipe. Inijesta je isto jednostavniji fudbal igrao, igra ga i dalje naravno ali i njegov uticaj je masivan, on je apsolutno taj najveci moguci nivo isto kao Cavi i ljudi koji moraju mnogo vise priznanja da dobiju nego sto su i siguran sam sto ce. Oni su iza kamere, oni pripremaju sav teren da neko drugi dodje na svijetlo pozornice. Oni su najvazniji
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Pa dobro, ja ne kazem da ovih 10 treba svima da budu top10, oni su za mene top10.
                            Inace Keegan je bolji od Besta, ako vec pricamo o britancima.
                            Cruyf je ostavio mnogo veci trag u fudbalu, i nisam mogao da ga izostavim.
                            Krojf mora da bude tu ... tu nema dileme, ali ne mora Anri na primer, ne moze to da se napravi nikako. Mozes da napravis 10 svojih najomiljenijih fudbalera medju 100 najbolji ikada pa da izbacis takvu neku listu .... ali objektivnu listu najboljih ikada je nemoguce spakovati.
                            Last edited by Sandugp; 19-01-18, 16:38.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Modric ovo sto igra je isto cista umjetnost, ali nece trajati koliko Cavi i Inijesta, kasnije je dosao na tu najvecu pozornicu, ipak iako je glavni igrac Reala nikad nece biti prepoznat kao najbolji i nikad nece dobiti postovanje koje zasluzuje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jeste da smo odavno u offu, ali mislite li da je Mbape next big thing kao Ronaldo i Mesi?

                                Comment

                                Working...
                                X