Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve bi to radio Pogba, samo još bolje, da je u City-u.
    No, nije da mi je žao zbog toga.

    Comment


    • Evo ja gledam sa neutralne strane i meni je KDB ispred Pogbe. Naravno to je moje misljenje, sto ne mora da znaci da sam u pravu.

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Lukaku je vrhunski napadac i verovatno jeste TOP3 u ligi ali nije za Junajted jednostavno, tacnije ne moze igrati ono sto Murinjo trazi od svojih napadaca, u nekom drugom sistemu je klasa.
        Ma kakva klasa, fizicka masina, sa prosecnom zavrsnicom, daleko od klase.

        Originally posted by Rossonero View Post
        Niko nije rekao da ne valja. Prosle sezone se raspadao, ove sezone to izgleda dosta bolje, ali nije nista vauuuuu kao sto neki hoce da ga predstave.

        I naravno odmah se pokrece prica oko top 3.
        Upravo ovo !

        Comment


        • Pa i meni je samo KDB ispred Pogbe sto se tice vezista, evo i D.Silva. A to je opet TOP3 i jedan od najboljih

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Sad im je los, ako da dva gola u sledece dve onda ce biti u TOP 3 sveta.
            Imaju top1 igraca na golu. To im priznajem.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Pa i meni je samo KDB ispred Pogbe sto se tice vezista, evo i D.Silva. A to je opet TOP3 i jedan od najboljih
              Znači kada dođe Keita u Liverpool Pogba više nije top3

              Comment


              • Sve je to siromašno za ovu ligu, s obzirom da su nekad tu igrali Scholes, Vieira, Gerrard, Lampard, Xabi Alonso, Carrick.
                To su sve bolji igrači i od ovog Pogbe i od ovog KDB-a.

                Comment


                • Objektivnosti u svim bojama!

                  Evo ja ću još jednu subjektivnu konstataciju da iznesem:

                  Jack Wilshere je najbolji vezni igrač kojeg Engleska trenutno ima.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Pa nije sve u asistencijama, covece...
                    Da jeste Ozil bi bio najbolji ikada ipak 20 tekmi 19 asistencija ili tako nesto je bilo u jednom trenutku [emoji3]

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Objektivnosti u svim bojama!

                      Evo ja ću još jednu subjektivnu konstataciju da iznesem:

                      Jack Wilshere je najbolji vezni igrač kojeg Engleska trenutno ima.
                      Nije, ali Lingard jeste.
                      Spoiler

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Objektivnosti u svim bojama!

                        Evo ja ću još jednu subjektivnu konstataciju da iznesem:

                        Jack Wilshere je najbolji vezni igrač kojeg Engleska trenutno ima.
                        S obzirom da su mu konkurencija Barkli, Henderson i ekipa, to nije teško biti

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Sve je to siromašno za ovu ligu, s obzirom da su nekad tu igrali Scholes, Vieira, Gerrard, Lampard, Xabi Alonso, Carrick.
                          To su sve bolji igrači i od ovog Pogbe i od ovog KDB-a.
                          Ne samo vezisti, u svim linijama su nekad igrali jedno sto puta bolji igraci od ovih koje danas gledamo u PL, ali jbg. Zato su Englezi i dominirali u LS, a sad su nebitni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Imaju top1 igraca na golu. To im priznajem.
                            Takodje, njegov uticaj je toliko zanemaren i podcenjen. Po meni je on najbolji igrač jedinstva. Sad posto je Sancez presao on je drugi a Pogba moze biti 3. Znaci top 3 igrac jedinstva a ne lige.
                            Last edited by krele90; 19-01-18, 15:54.

                            Comment


                            • Kako volim da vidim festu od postova na forum..

                              Pogba top 3 veznjaka, slazem se.
                              Silva, KdB, Pogba/Eriksen. Subjektivno Eriksen, objektivno Pogba.



                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ne samo vezisti, u svim linijama su nekad igrali jedno sto puta bolji igraci od ovih koje danas gledamo u PL, ali jbg. Zato su Englezi i dominirali u LS, a sad su nebitni.
                                A koji je razlog tome? Nedovoljan broj kvalitetnih igraca trenutno? Buduci da pored 3-4 kluba iz drugih zemalja sav kvalitet je u EPL-u.

                                Comment

                                Working...
                                X