Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Opet se spominje Vidal. Cech,Vidal,Benzema/Lacazette i mi rasturili prelazni rok, uklapamo se u 80-ak miliona.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Možda sam dosadan, ali evo još jedan, meni sjajan, video:


        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Opet se spominje Vidal. Cech,Vidal,Benzema/Lacazette i mi rasturili prelazni rok, uklapamo se u 80-ak miliona.
          To bi bilo idealno s tim da po mom misljenju od Vidala nema nista, ali eto hajde da sacekamo kraj Copa Americe da vidimo sta su oni njihovi novinarcici piskarali, da li ce biti sta istine.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Zavrsen Ceh , sledeci...

            Comment


            • Romanu da dignete spomenik

              poklon za Arsenal,ni krivi ni dužni dobijaju Čeha
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Romanu da dignete spomenik
                To cete ipak vi ispred Stemforda, najveca legenda Celzija
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sad mi palo na pamet,pa on je sad bukvalno tenkista

                  true gooner petr cech

                  hahahahha
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/transfe...on-228650.html
                    Ko je Čarli Vajet? Ne umem da napišem to prezime..

                    Comment


                    • ^
                      Neki lik iz The Sun-a, ne bih mu ja previše verovao...
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Malo mi je jadan ovaj Henry...majstore sta sad seres vrlo je jasno sta si rekao,nema nikakvog drugog konteksta

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ne znam brate, ja sam gledao taj studio na Skyu uzivo i skontao sam ga sta je mislio reci. Rekao je da Arsenal ne moze samo sa Giroudom osvojiti ligu sto je i logicno, ali su novinarcici se raspisali i napravili pompu od realnog komentara.

                          Inace kad je vec izletio ovaj video Arsenal Fan TV-a, da se spomene da je prije par dana popular i Claude koji voli da bude negativan, najavio da ce da pocini samoubistvo preko Periscope-a, jer je skroz upropastio veze sa porodicom, a nakon toga su se navijaci svih klubova ujedinili i poslali mu poruke podrske na twitteru. Cak je zbog brige i slucaj prijavljen policiji i tragedija se izbjegla. Depresija je ozbiljna bolest!!!
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Gledao sam i ja i fino je rekao da se ne moze osvojiti liga sa Giroudom i da treba bolji,cak je ovaj i reagovao na te prozivke...nema opravdanja ovdje je pojeo govno

                            NE MOZE SE OSVOJITI LIGA SA NJIM ---nema samo,nego ne moze s njim nema konteksta drugog,vrlo je bio jasan nego je malo pizda pa se vadi

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ne mozes sa njim osvojiti titulu, brutalno iskren je bio kad je to rekao. Ono sto je lose jeste to sto pokusava nesto da se izvadi, msm sad vec ima posao kao "sky pundit" ne sme bas pricati sve sto zeli.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X