Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za Lakazeta sto propusta derbi, ocekujem napaljenog Velbeka da rijesi to.

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Ramsey je vec duze vreme u dobroj u formi. Ovakav nam treba, sve radi, svuda ga ima, potpuno je sazreo kad igrač. 5 asistencija
      Ozil pokazao da moze da se bori i sprinta stvarno sprinta nazad da osvoji loptu i sve dok je tako nista mu se progovoriti ne moze za napad. A i tu se popravio skupio je i on 5 asistencija.
      Aleksis kao da jos uvek trazi formu, polako dolazi sebi i zaukava se od njega ocekujem tek da proradi mozda vec protiv jedinstva.
      Ziru ili Velbek ce biti starteri u toj takmi. Ko god bude mislim da je spreman da zamene Lacu. Odbrana u punom sastavu sjajna jedna od najboljih u ligi samo je problem cim jedan od njih ne igra nastaje pravo rasulo. Odma i Cech bolje izgleda. I ajde jos jednom neka mi dodje neko i napise kako ova formacija nevalja i kako nemamo 3 stopera i igrace za nju...
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Ramsey je vec duze vreme u dobroj u formi. Ovakav nam treba, sve radi, svuda ga ima, potpuno je sazreo kad igrač. 5 asistencija
        Ozil pokazao da moze da se bori i sprinta stvarno sprinta nazad da osvoji loptu i sve dok je tako nista mu se progovoriti ne moze za napad. A i tu se popravio skupio je i on 5 asistencija.
        Aleksis kao da jos uvek trazi formu, polako dolazi sebi i zaukava se od njega ocekujem tek da proradi mozda vec protiv jedinstva.
        Ziru ili Velbek ce biti starteri u toj takmi. Ko god bude mislim da je spreman da zamene Lacu. Odbrana u punom sastavu sjajna jedna od najboljih u ligi samo je problem cim jedan od njih ne igra nastaje pravo rasulo. Odma i Cech bolje izgleda. I ajde jos jednom neka mi dodje neko i napise kako ova formacija nevalja i kako nemamo 3 stopera i igrace za nju...
        Ja formaciju ne volim od starta, sada rezultati i pobede dolaze i dosta to dobro izgleda, ali u pocetku sa izmisljanjem pozicija igracima to nije licilo ni na sta.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • To sto je Tobdzija rekao,jos je rano za bilo kakve zakljucke,trenutno zadnja linija nam je u odlicnoj formi,al sve je to toplo hladno,nista nisu bolji rezultati nego kad smo igrali i sa 2 CBa,po meni vise zavisi od forme pojedinaca tj.njihove konstatnosti tipa Ramzija,Mesuta i Ceha ako su na visokom nivou oni,tu nam je rezultat,
          sigpic

          Comment


          • Hoce li biti svi spremni za jedinstvo?

            Lacazette sigurno out?

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Hoce li biti svi spremni za jedinstvo?

              Lacazette sigurno out?
              Lakazet Out definitivno,ostali fit,,A verov.Welbek pocinje umesto njega
              sigpic

              Comment


              • Velbek ima poseban motiv i bolji nam je brzi napadač kad krenemo sa presingom. A možda stavi i Sanceza u spic videćemo.

                Comment


                • Nesto i Sanceza zateze loza ,ako je verovati fantaziju,ali mislim da ce on igrati,Laka je out.

                  A Ziru nista, ne dajete mu ni malo sanse...

                  Comment


                  • Nemojte samo Sancheza u spicu. Neka njega malo povucenije.

                    Comment


                    • Ipak najjači sastav!

                      Comment



                      • sigpic

                        Comment


                        • Gledah nesto malo tekme,Ali nisam ovako nesto ocekivao opet Murinjo dobija bitne utakmice protiv Vengera

                          Comment


                          • Opet 343

                            Comment


                            • Ma dok su napred Alexis ,Ozil, i Laka nema zime,doduse ima zime tamo ,kolko citam izgleda da je neka dobra snezina ,bice tesko ,onako nismo nikad bili nesto posebno u gostima kod njih
                              sigpic

                              Comment


                              • Ziru nas spašava ko zna koji put a mi se i dalje kunemo u Ozile i Sanceze tako nam i treba, najavio je odlazak na pozajmicu u januaru, sedi na klupi da bi primadone igrale i neckale se gde ce nastaviti karijeru...

                                Comment

                                Working...
                                X