Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ocekujemo danas? Ja optimisticno ocekujem pobedu, samo se nadam da Wengera nece uhvatiti neko ludilo da odmara igrace za Milan, jer nema od cega da ih odmara kad i ovako nisu igrali nista u onoj utakmici protiv Sitija.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • - Nije lako, ali imam iskustva i dovoljno želje da preokrenem stvari. Napravili smo nekoliko grešaka u pogrešnim momentima, ali sada moramo da se stisnemo i fokusiramo, nema drugih rešenja - rekao je Venger.



      Comment


      • http://www.skysports.com/football/ne...up-on-top-four

        "Vows to fight"

        -"Gives up on top four"

        Comment


        • vreme je za penziju Wengeru

          Comment


          • Anri nam se nudi bukvalno na tacni

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Anri nam se nudi bukvalno na tacni

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Klupa nam je malo je reci ocajna. Idemo po pobedu, dosta je bilo poraza, samo muski da se odigra, rezultat ce doci!
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Nadam se ubedljivom porazu. Dosta je bilo ove utopije.

                    Comment


                    • 1:0 ili 2:1 ocekujem za Milan

                      Comment


                      • Danas je red vec da ih pohvalimo, nisu toliko bili superiorni koliko je Milan bio los, prvo poluvreme smo stvarno dobro odigrali i moglo se otici i sa 0-3 na pauzu da je Mktarijan ono pogodio, ali nema veze, sve u svemu zadovoljan sam.

                        Cak je odbrana dobro funkcionisala veceras, bilo je nekih sitnih nesigurnosti, ali podnosljivo, vezni red dosta dobar, Ozil se nije nesto cuo mnogo ali zabelezio dve asistencije. Velbeka moram da pohvalim trcao je i trudio se tokom celog meca.

                        Konacno malo radosti i za nas pacenike, mada na razocarenja smo Arsenal i navikli.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ovome se nisam nadao
                          Je li bio prenos na rts-u

                          Comment


                          • Nije bio na RTS-u, ja juce video u programskoj semi da ce biti i danas prebacim ono neka emisija. Sreca pa imam HRT2, pa sam tamo lepo pogledao, a i komentator im je dobar i zanimljivo ga slusati.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ospina uzeo treci clean shit odkad cech ceka na 200. Ali ovaj i dalje brani prvenstvenstvu. I to je ono sto me najvise nervira u ovom klubu. Sto se konstantno guraju igraci koji su losi i nemaju formu. Ivobi takodje slicna prica... Velbek ajde nije starter pa jos nekako. Sve u svemu nije ovo jos gotovo. Ali mislim da imamo dobru sansu dok se ne susretnemo sa Atletikom, oni ce nas isprasiti kao malu decu, jedino ako bas finale bude onda imamo vece sanse jer je to jedna utakmica.
                              A Venger odlazi posle ove sezone sta god da se desi u LE. Nemojte nasedati na pricice koje plasiraju pojedini ovde.
                              Last edited by krele90; 09-03-18, 09:54.

                              Comment


                              • Mi finala videti necemo

                                Comment

                                Working...
                                X