Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cazorla ce fuliti pocetak sezone, potvrdio Wenger. Jos je fizicki nespreman.

    Protiv Liverpoola, zavisi ko ce igrat. Al realno 0
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ja ne mogu da verujem da neko poput Wengera, koji je 20 godina u jednom klubu moze sebi da dozvoli da relativno nespreman udje u novu sezonu posle toliko loseg iskustva i ponavaljanja istih gresaka prethodnih 10-ak godina.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Greske se ponavljaju samo zadnje 3 godine. Ono do 2013. mu ne pikam, tad fakat nije imao feninga.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by legolas View Post
          I ćorava koka zrno ubode.

          Nema od ove cirkusancije nista. Sjedi i moli se Bogu da Chamberlain igra ko Ronaldo.
          Isto sam krenuo da napišem.

          Pratim i ja najbolje izvore po pitanju Arsenala i šta sad, mogu i ja pisati da netko dolazi/ne dolazi, ako pogodim tko je ko ja, da se dicim i hvalisem, ako ne, nikome nista...
          Last edited by Mario14; 05-08-16, 14:18.

          Comment


          • Madness is here!!!

            http://www.arsenal.com/news/news-arc...-joins-arsenal
            sigpic

            Comment


            • Ovaj izgleda kao da ima 38 godina.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Nemojte vise sipati Vikingu, odustace Wenger od dovodjenja napadaca.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Odustao je on od napadača odavno...

                  Biće veliko iznenađenje ako dovede nekog, na bilo kojo poziciji, ko će odmah u prvu postavu.
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Santi ubija na AM, jebeš Ozila

                    Comment


                    • Ovaj AFCamden pali masu na tviteru kao što to radi aki ovde

                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Stvarno ne vidim koji napadac je na trzistu da je puno bolji od Lacazzeta a da se moze dovesti uglavnom su svi top napadaci zauzeti.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Meni je očigledno da se ovde aludira na Grizmana kojeg treba ubediti da napusti Atletiko...a svi znamo da od toga nema ništa.
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Evo ja cu lupit 2 imena, pa vi pricajte sta hocete.

                            Jedno sam spomenuo na pocetku prelaznog, drugo nedavno.

                            Lewandowski i Griezman.

                            Vjerovatnoca da i jedan predje je manja od nule. U minusu je.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A zasto bi oni prelazili iz trenutno jaceg kluba u slabiji klub?

                              Nije mi namjera, niti zelim da spustam Arsenal, ali realno situacija je takva da su Atletico i Bayern u ovom trenutku jaci klubovi od Arsenala.

                              Oba igraca su zacementirana u prvoj postavi u svojim klubovima.

                              Ja se prvi nekad znam zajebavati sto se tice Lewe i Griezmanna, ali ponavljam zajebavati. Ni u ludilu ne mislim da je moguce da ih Wenger privuce u Arsenal.

                              Da se ne lazemo Lacazette je dosta realniji za dovesti od gore navednih igraca.
                              Last edited by Rossonero; 05-08-16, 22:54.

                              Comment


                              • Nebitno totalno, jer se nece desiti.

                                Ako se desi, treba Wengeru popusit, al nece. stoga..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X