Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok on kopa rudnik zlata,covek da gol verov.nije njegov igrac al nebitno

    i,

    Da je samo do njega lako bi,fali jedan dobar reset ovom timu,ocekujem da se to desi mozda vec na zimu,ali leto sugurno ,posto otputuju Ozil i Alexis mozda i Ziru,a sa njima nadam se Teo,Elneni mozda Belarin,ima tu da se raadi dosta na nekom novom pocetku,al sa starim menadzerom
    sigpic

    Comment


    • Povezuju vas sa Sarijem i Colom ukoliko se desi cudo i ode Wenger

      Comment


      • Samo ÄŒolo.

        Comment


        • Colo i da dovede Grizmana, Saula, Oblaka i jednog defanzivca

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Colo i da dovede Grizmana, Saula, Oblaka i jednog defanzivca
            I ja sam licno za Cola,ali nekako me ovaj Napoli podseca na AFC sa pocetka 2000,leprsavije igra ,mada pre Wengera AFC je igrao tvrdje nego Colo sad tako da je to nebitno.

            Colo bi bas uneo ludillo i preko potrebne promene a mozda i igrace sto da ne i Grizmana,Oblaka i recimo Savica koji je izjavio skoro da je ubedljivo najvise zahvalan za licni napredak i Stanojevicu i Colu i smatra ga najboljim

            E sad treca stvar koliko treba jos Wenger da sroza tim do kraja godine da bi ga makli to je pitanje

            Comment


            • IMG-bff713c71a8937b233c360a00942e972-V.jpg

              Comment


              • Ide li neko sutra? Ja na kraju ipak ne, finansije me sprecile.

                Nego ne znam zasto su svi ubedjeni da ce nas Zvezda dobiti, pa kvalitetniji smo i od Batea i od Kelna, a oni imali srece u ta 2 susreta jer su protivnici pogadjali okvir gola.

                0-3 za nas.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Tobdzija View Post
                  Ide li neko sutra? Ja na kraju ipak ne, finansije me sprecile.

                  Nego ne znam zasto su svi ubedjeni da ce nas Zvezda dobiti, pa kvalitetniji smo i od Batea i od Kelna, a oni imali srece u ta 2 susreta jer su protivnici pogadjali okvir gola.

                  0-3 za nas.
                  Ja idem,mislim bio sam i protiv Batea,posto sam komlet kupio,ipak za zvezdu duze navijam tj.od kad znam za sebe al ne dugo posle toga sam zavoleo arsenal,tacnije dolaskom Boga sa brojem 14
                  sigpic

                  Comment


                  • Idem ja...valjda sve prodje kako treba, tribina zapad ;)

                    Comment




                    • Presudnik!

                      E bas mi drago sto smo pobedili, nezasluzeno totalno, ali samo iz inata jer su Delije bile mnogo u euforiji i ubedjeni da ce nas pobediti. Inace igra nam je KATASTROFALNA. A akcija i Giroudov gol skidam kapu.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Izbacicu sjutra par slika i snimaka sa stadiona...atmosfera bas dobra, izdanje Arsenala kao sto ste vidjeli mlako

                        Comment


                        • Jeste mlako ali pogledajte ovaj sastav bukvalno kao na pripremama onih par tekmi u Sidneju. Morala je bljesnuti neka akcija iako nisu uigrani. Ziru opet doktorski. Vilser odlican kao i Nelson. Njih dvojica moraju dobiti vise minuta u PL.

                          Comment


                          • Utisci sa stadiona klasika,sto se tice atmosfere jer mi jedno 30ta poseta,Bilo je i boljih,dosta njih je gledalo samo tekmu,ocekivano,,,pored kaveza sa tobdzijama sam sedeo tj,stajaoKoji su po utiscima atmosfere sa stadiona po AFTVu jedna od boljih dozivljaja svima bio,cak i od gostovanja Dortmundu....Al oni jedva da su se culi,mislim bilo ih je sa nasih prostora plus englezi pa verov.i nije bas kao kad gostuju u PL gde su jedni od boljih...
                            Zvezda ih sabila,1pol.dok drugo nisu pali malo,tad veca kontrola Arsenala i vise prilike i ne zasluzena na kraju pobeda,uz smesan crveni

                            Samo sam Jacka zapazio koliko je siguran sa loptom ,uvek moze nesto da se ocekuje,vidi da Wenger ne zeli sa njim da zuri,da ga ne bi neka jbna povreda opet ugasila,al polako mora da i pocne utkmice,pa nek ga izvede do 60og ako treba..Ziru dade opet lud gol,lepa akcija,mislim da nije hteo da sutne koliko sam procitao,al svejedno ako bude pokazivao unucima sve svoje golove,mislice da je jedan od GOAT napadaca
                            Last edited by Jack; 20-10-17, 17:18.
                            sigpic

                            Comment


                            • Konacno i prvi put...Alexis,Ozil,,,,Lakazet
                              ...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo prvi put u sezoni da izvodi najjaci sastav,sem (Mustafija),pazi sad kad Wenger spasi Kumanu posao.nek pusti one klince sa Marakane da se igraju inako ce ovi samo da odradjuju dok se ne prodaju,i Jack da igra,tacno se videlo na Markani koliko odskace klasom cim dobije loptu

                                Comment

                                Working...
                                X