Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • El Neni izgleda koristi bas dobru robu

    Comment


    • Pol Merson predlaze da Arsenal dovede Kontea kao zamenu za Vengera . Eto nam onda i Fiksnog medju tobdzijama

      Comment


      • Originally posted by PRINCIP View Post
        Pol Merson predlaze da Arsenal dovede Kontea kao zamenu za Vengera . Eto nam onda i Fiksnog medju tobdzijama
        To bi bila jedna od najboljih odluka Arsenala u poslednje vreme,samo tesko da se tu ista Merson pita

        Comment


        • Neka fala ne treba nam on niti ce biti nesto od njega. Arsenal ne gaji takvu fudbalsku filozofiju. Lev je prvi kandidat i to se opasno Å¡uÅ¡ka. A tu je Anceloti. Conte ima zagarantovano mesto na klupi repke, savez ga vrbuje vec neko vreme.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            To bi bila jedna od najboljih odluka Arsenala u poslednje vreme,samo tesko da se tu ista Merson pita
            Pa nisam ni rekao da se nesto Merson pita. Definitivno bi razdrmao tim, uneo pobednicki mentalitet i energiju, ali ne znam koliko bi mu odgovarala trenutna struktura igraca.

            Comment


            • Originally posted by PRINCIP View Post
              Pa nisam ni rekao da se nesto Merson pita. Definitivno bi razdrmao tim, uneo pobednicki mentalitet i energiju, ali ne znam koliko bi mu odgovarala trenutna struktura igraca.
              Znam samo kazem steta,sto se ne pita,od ovog sto ima ,na leto bi skockao Conte tim,neke sklonio neke doveo, za PL bi se borili garant

              Suska se isto oko Leva i u Madridu...

              O ovo oko filozofije fudbalske,AFC,je bio do dolaska Wengera jedan od najtvrdjih i dosadnijih klubova u Engleskoj sa najvise pobeda od 1-0,mislim da je pesma neka bila o tome u to vreme,tako da ce to uticati na izbor novog trenera, totalno nebitna stvar...mada se slazem da tesko da ce Conte doci u AFC,na zalost navijaca Arsenal koji hoce borbu za trofeje,bice tu Wengerica makar jos i sledece sezone
              Last edited by 61563; 09-02-18, 14:49.

              Comment


              • Navijaci Arsenala nisu sceli Cola zbog antifudbala, ali bi rado prihvatili Kontea
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Znam samo kazem steta,sto se ne pita,od ovog sto ima ,na leto bi skockao Conte tim,neke sklonio neke doveo, za PL bi se borili garant

                  Suska se isto oko Leva i u Madridu...
                  To sigurno. Kada je od one Italije bez kreativca u vezi uspeo da napravi tim kojeg su penali delili od toga da izbace Svabe, onda bi i od Arsenala napravio konkurenta za titulu. Ali eto Krele ga ne voli . On bi radije ovo da gleda

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    O ovo oko filozofije fudbalske,AFC,je bio do dolaska Wengera jedan od najtvrdjih i dosadnijih klubova u Engleskoj sa najvise pobeda od 1-0,mislim da je pesma neka bila o tome u to vreme,tako da ce to uticati na izbor novog trenera, totalno nebitna stvar...mada se slazem da tesko da ce Conte doci u AFC,na zalost navijaca Arsenal koji hoce borbu za trofeje,bice tu Wengerica makar jos i sledece sezone
                    Ovo sto kazes je potpuno tacno i bas zato ne bi se vracali na to ipak je 20 god dovoljno dug period da se ukoreni neki drugi nacin fudbala. Sto se mene tice ne bi voleo ni Cola ni Contea.
                    Moje zelje su bile Klop i Pep ali oni zavrsili na nekom drugom mestu. Lev bi mogao da bude zanimljivo resenje. Anceloti takodje.
                    Last edited by krele90; 09-02-18, 15:46.

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCIP View Post
                      Pol Merson predlaze da Arsenal dovede Kontea kao zamenu za Vengera . Eto nam onda i Fiksnog medju tobdzijama
                      Konte mi djeluje kao covjek koji instant razdrma ekipu a opet kao da se ta energija brzo istrosi i da se igraci isprazne...
                      Poceli smo sa rekonstrukcijom, pitanje je hocemo li mijenjati trenera na ljeto ili sledece godine

                      Comment


                      • Samo Max Alegri ili Joakim Lev.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Neke najave, sastavi?

                          Comment


                          • Mozemo samo da nagadjamo.
                            Moja prognoza.

                            Ospina
                            Belerin-Mustafi-Koss-Nacho
                            Ramsey-xhaka-jack
                            Ozil-Auba-Miki

                            Comment


                            • Ja ocekujem Lacazetta danas u prvoj, porazavajuce bi bilo da i danas krene sa klupe. Bas cekam utakmicu.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Tobdzija View Post
                                Ja ocekujem Lacazetta danas u prvoj, porazavajuce bi bilo da i danas krene sa klupe. Bas cekam utakmicu.
                                Os da se kladimo da ce laka klupa ostati na klupi? On ce da dobije priliku u LE naredne dve tekme svih 180 min.

                                Comment

                                Working...
                                X