Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
    Pozdrav, ja sam taj tobdzija koji nece da se registruje.
    Podolski ce izgleda biti pojacanje, krenuli su i ozbiljniji engleski mediji da to objavljuju, nadajmo se da je tacno.
    Dobrodosao baki kad sam i tebe naterao da se registrujes

    Originally posted by Bendtner View Post
    http://www.youtube.com/watch?v=5LxiL...eature=related

    Pametno je sto smo ga poslali na pozajmicu.Ja mislim da i sledecu sezonu bi dobro bilo da provede u nekom Premijerligasu,pa onda da krene kod nas da igra.Da se ja pitam ja bi i Remzija odma sutnuo negde na loan.
    Japanski Mesi
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • http://www.transfermarkt.de/de/podol...gen_84599.html

      Jos malo smaranja oko Podolskog... Ludi Lehmann objavio na Twitteru : Glad to hear that Lukasz Podolski has agreet to join #arsenal next season.

      I zadnje, meni najsladje, Miyaichi igrac meseca u Boltonu.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Evo jos slika sa derbija direktno od kolege

        Spoiler







        Last edited by Lord Gangarić; 29-02-12, 16:56.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Moram dupli post , evo konacno i neki englezi da napisu o ovome navodno je sve nerazjasnjeno postoji neka prica da je potpisao nesto sa Arsenalom ali nista zvanicno jos uvek

          http://www1.skysports.com/football/news/11670/7555324/
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by dart gunner View Post
            Ima jedno 5 meseci kako je ovo napisao,al opet sam se prevrnuo
            Ovo sam nasao na jednom stranom forumu odmah nakon utakmice protiv Totenhama, pa sam pomislio...

            Comment


            • Originally posted by Fanta View Post
              Ovo sam nasao na jednom stranom forumu odmah nakon utakmice protiv Totenhama, pa sam pomislio...
              To je napisao posle prve ili druge tekme ne zna jadan engleski ali je dobar ko leb
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                To je napisao posle prve ili druge tekme ne zna jadan engleski ali je dobar ko leb
                sto dirate coveka
                ima vremena naucice

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ChlxdX7GQxU

                  Lansbury
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Znaci Podolski je vec skoro gotova stvar.

                    Kazem vam da se isplati slati igrace na pozajmicu u Bolton. Setite se kako su se Wilshere i Stturidge razigrali tamo na pozajmici.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                      Kakva golcina...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                          Inace Engleska je pobedila ovde 4:0 strelci Lansbury dva puta,Camberlejn iz penala i Caulker

                          Kakva pojacanja koju pm vrati klince sa pozajmica eto ti ekipe za narednih 10 godina
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Da sumiramo nase igrace u vecerasnjim utakmicama.

                            Lansbury 2x, Oxlade-Chamberlain jedan gol u pobedi engleske reprezentacije do 21god u kvalifikacijama za prvenstvo nad vrsnjacima iz Belgije, 4-0.

                            Joel Campbell (na pozajmici u Lorientu) strelac u pobedi Kostarike nad Velsom, 1-0.

                            Vermaelen odigrao ceo mec za Belgiju, nije povredjen.

                            Szczesny sacuvao mrezu za Poljsku, 0-0 sa Portugalom.

                            Chu-Young-Park odigrao 90min za J. Koreju, koja je dobila Kuvajt 2-0.

                            Benayoun odigrao 45min, u porazu Izraela od Ukrajine, 2-3.

                            Arshavin sjajan protiv Danske, gol i asistencija. U istoj utakmici Bendtner igrao do 62. min, ako nekog uopste zanima.

                            Walcott igrao od 88. minuta za Englesku, u porazu od Holandije 2-3. Robin igrao prvo poluvreme, srecom nije povredjen.
                            Last edited by Wilshere_10; 29-02-12, 22:20.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • http://www.espn.co.uk/football/sport...ml?CMP=OTC-RSS

                              Voleo sam Bierhoffa i kao igraca, sad ga obozavam.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Kako vrbuju ovog Podolskog ovo je strasno

                                Btw evo sta Stewart Robson misli o tekmi sa Liverpulom

                                "Liverpool have been inconsistent this season, both with their results and their style of play. I have seen them play with energy, cleverness and thrust on occasions but I have also seen them pass too slowly from the back and lack penetration. Key to their ability to open up defences is Luis Suarez because he has good movement and does unexpected things when in possession of the ball.

                                "Of the new signings I have been impressed by Charlie Adam. Not only is he a superb passer of the ball but his work rate and closing down has improved dramatically since his move to Anfield. Stewart Downing has had good games but hasn`t delivered enough balls of quality to endear him to the Anfield faithful."
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X