Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Kako vrbuju ovog Podolskog ovo je strasno

    Btw evo sta Stewart Robson misli o tekmi sa Liverpulom
    ma imamo velike sanse da ih dobijemo u subotu da im vratimo za onaj poraz u 2 kolu kad smo izgubili 0:2

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Kako vrbuju ovog Podolskog ovo je strasno

      Btw evo sta Stewart Robson misli o tekmi sa Liverpulom
      Moram ti reci da je Stewart Robson zestoko precijenio Adama
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Lose vesti vam donosim.
        Zbog kartona nece nastupati van Persi i Arteta zato sto su u utakmici protiv Totenhema i jedan i drugi dobili 5 zuti karton u sezoni.Ovo je vec veliki hendikep.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Lose vesti vam donosim.
          Zbog kartona nece nastupati van Persi i Arteta zato sto su u utakmici protiv Totenhema i jedan i drugi dobili 5 zuti karton u sezoni.Ovo je vec veliki hendikep.
          ima li ista gore od ovoga

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Lose vesti vam donosim.
            Zbog kartona nece nastupati van Persi i Arteta zato sto su u utakmici protiv Totenhema i jedan i drugi dobili 5 zuti karton u sezoni.Ovo je vec veliki hendikep.
            Prilika za Chamakha i Ramseya da se dokazu. Verujem da cemo dobro proci u utakmici sa Liverpoolom.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Lose vesti vam donosim.
              Zbog kartona nece nastupati van Persi i Arteta zato sto su u utakmici protiv Totenhema i jedan i drugi dobili 5 zuti karton u sezoni.Ovo je vec veliki hendikep.
              Svi kartoni posle nove godine se ciste,tako da ce ipak igrati i jedan i drugi na zalost nas navijaca LFC-a.Bila je takva situacija kod nas,kada je Bellamy pokupio 5 zutih,ali je ipak igrao u sledecoj tekmi,zbog gore pomenutog pravila
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Lose vesti vam donosim.
                Zbog kartona nece nastupati van Persi i Arteta zato sto su u utakmici protiv Totenhema i jedan i drugi dobili 5 zuti karton u sezoni.Ovo je vec veliki hendikep.
                Otkud ti ovo ? Trazio sam ko blesav po internetu nigde nisam nista video u vezi ovoga ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nece,zbog prvojanuarskog resetovanja kartona.

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Otkud ti ovo ? Trazio sam ko blesav po internetu nigde nisam nista video u vezi ovoga ...
                    Gledao sam na transfermarketu izvestaj sa meca i video da su obojica dobili zuti karto, koji im je peti u sezoni.Samo nisam znao da u Engleskoj to malo drugacije funkcionise tj da se kartoni od prosle godine brisu.

                    Ono sto me je nateralo da pogledam je to sto sam negde na netu video da van Persi nece igrati, tj nije bila vest nego izjava nekog anonimusa.

                    Comment


                    • Ma igra,pisao na Tviteru o tekmi
                      Next stop Liverpool-Arsenal saturday 12.45 pm! Already looking forward to it! See ya enjoy your day ☺
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Vermaelen najverovatnije nece igrati povredio je clanak koji ga je zezao jos prosle nedelje protiv Totenhema . Treba biti pametan poslati polu povredjenog igraca da igra celu prijateljsku protiv debilske Grcke ....
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Sad se samo pitam ko ce igrati stopera, jer je Mertesacker povredjen, Djourou i nesposoban i povredjen... Squillaci?
                          Mozda je najbolje Song, a vezu da cine Arteta-Rosicky i Chamberlain kao AM, po bokovima Gervinho i Walcott, napred RvP. Sta vi mislite?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ako cemo iskreno Song ima najbolje fizicke predispozicije za DC ja ga u menadzeru skoro uvek stavim na tu poziciju , ako kojim slucajem i bude to onda garant gledamo Arteta,Rosicky,Benajun na sredini , krila Teo i Zex .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Tvrdim da je Benayoun rahitican, deluje mi tako neuhranjeno i mlitavo da je to strasno.
                              Zato bi radije Ox-a u vezni, mislim da bi mogao da pokida Liverpool brzinom.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Svi bi mi radije Ox-a al kad ga nije stavio u prvu protiv Totenhema ne verujem da ce i ovde
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X