Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice Lakazeta covek je zaista pokazao svoj potencijal u vise navrata, ali Liga 1 je potpuno ali zaista potpuno drugacija prica od Premier lige, neka mesavina svih liga ali bez bilo kakvih karakteristika cvrstine Engleske pitanje je na koji nacin bi se Lakazet pokazao tu, definitivno bi mu odgovarala filozofija naseg tima ali u njemu postoji taj momenat teske inertnosti gotovo melanholije na terenu,nesto slicno Ozilu u najgorim izdanjima...
    Od te gomile golova sto je dao ove sezone 11 je iz penala plus je stigao da promasi 3 penala.


    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Last edited by krele90; 19-06-17, 13:35.

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      A jesi vidio kako je Mbapper ( od sad tako pisem jer vec 8 put greskom dodajem to " r " ) sladak? Njam, njam ...
      Nisam ga zagledjivao . Video je i Prevodilac tajnu Vengericinog uspeha, zna da Runi nema ono sto je najbitnije za napadaca i odmah krenuo na Kristijana i Moratu

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Ma Lakazet ima samo bolju zavrsnicu i brzi je, sto za napadaca i nije toliko bitno, bitno je da je Ziru lepsi, e to je bitno za napadaca
        Ahhahahaha

        Comment


        • Ma kakav bre Lakazetklupa,brat maneken je britka sablja za ove demone u PL Pričali ste tu fizičke osobine vamo tamo,finishing ti je nešto što ti zavisi od forme i od protivničke odbrane ,to sam ja uvek pričao.A ova brzina dobro to stoji brži je i mlađi od Žirua i to je jedino što ima bolje od njega ali ga zato brat maneken kuje u duel igri,skoku,tehnici.Sve se svodi na to šta trenutno želiš od napadača i kakvog napadača želiš.Ovo što Lakazet igra u Lionu kod nas mogu tri igrača da igraju i ta cena koju oni hoće za njega je po meni smešna.Platiš ti bre jednog Lakazeta koji ne može ni u reprezentaciji da igra više od Sančeza i Ozila ma idi begaj bre.
          U slučaju kad bi Sančez otišao onda bi razmišljao da se dovede Lakazet ali ovako iskreno nikad.Sve to što Lakazet ima Sančez ima duplo više i bolje i kad bi birao generala za bitke protiv bunkera Stouka,Junajteda itd brat Žiru bi mi uvek bio prva opcija
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Fora sa Lakazetom je sto se ispalio sa Atletikom i sad nema gde čovek Bilo je nekih interesovanja i Junajteda ali oni su kasnije odustali i mozda liverpool jedino... Ako već dovodimo napadaca daj malog Kyliana (koji je sve izvesnije sve bliži Realu) ili Aubu ovo ostalo je sve presipanje iz supljeg u prazno.

            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
            Last edited by krele90; 19-06-17, 15:25.

            Comment


            • Nista, ljudi, ajmo jos sezonu " bez napadaca " kad se ne mozemo dogovorit?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ove sezne CF za nas Alexis ,Wele,i Lukas Lakazet moze al sam odustao od njega jer kao sto rekoh vec jednom da je izjavio da zeli samo za tim koji igra LS..
                Da ostane Ziru i Alexis i neko krilo dobro da dovedemo i to je to..Bar tako misli verov.Wengerica i Gazidis dok pijuckaju vince na odmoru u Nici
                sigpic

                Comment


                • Dovesti Cesc-a nazad da igra laznu devetku

                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                  Comment


                  • Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Dragi postovaoci Arsenala, pre nekoliko meseci smo se Jack i ja upoznali u Cacku spletom neverovatnih okolnosti i kao i svi ovde prisutni forumasi i ljubitelji ovog kluba odmah smo se razumeli, otisli na pivo, pogledali neku utakmicu i tako dalje. Tada smo dosli na ideju koju o kojoj ste verovatno vec razmisljali da napravimo jedno okupljanje i konacno stavimo i lik iza imena na forumu. Doslo je leto, nema nikakvog fudbala nazalost, ali to nas ne sprecava da provedemo jedan dan zajedno i konacno se upoznamo. Za pocetak toliko, da vidimo da li ste raspolozeni za ovako nesto

                        Comment


                        • Meni najjace sto su Oxa nazivali tele i govorili kako je beskoristan a sad svi najjaci timovi zainteresovani da ga dovedu
                          Generalno nasi igraci su prilično traženi ovo leto s obzirom kako smo losu sezonu imali. Videcemo da li cemo uspeti zadrzati sve udarne igle i za sledecu meni bi na tome bio fokus ovo leto. Zadrzati i Oxa, Alexisa, Belerina, Ziku i Ozila.

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                          Last edited by krele90; 19-06-17, 17:49.

                          Comment


                          • Ox je jedna fizička i tehnička bomba koja se ne forsira dovoljno.Ne znam zašto ni kako ali dečko je imao partije koje su bile za ne poverovati i stalno je guran na klupu posle jedne loše partije gde je ekipa kao ekipa bila loša ali eto on je uvek bio žrtvena ovca.Ja sam rekao nama je transfer rok dobar ako zadržimo sve ključne igrače i ako sredimo te ugovore,ko god da dođe super je ali prvenstveno ne smemo da budemo oslabljeni.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ox ostaje, dogovoren novi ugovor.

                              A Arsenal radio ono sto sam govorio da treba da rade, a to je da zaposljavaju malo sposobnije ljude kad su u pitanju pregovaranja i da pojacaju svoju komercijalnu bazu. Za sad ide dobro, al mogi su ustedit sebi 2 godine zivota i mene nazvat da im ja to sve kazem, za sezonsku kartu u vip lozi do kraja zivota
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • I ja mislim da Ox i Hektor nigde ne idu.Hektor ima ugovor koji se ne isplati otkupljivati dok je Ox izjavio da ne želi da napusti Arsenal.Sančez i Ozil su po meni jedini problematični.Sančez je psihički paljevina i takvi ljudi uvek imaju ispade i čudne poteze tako da je sve moguće.Ozil sa druge strane je postao muška sponzoruša i kontam da je kod njega sve oko para.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X