Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za njega sve dogovoreno na verbalnom nivou, vec odavno.

    Nece ni Alexis ni Mesut ici, jedino ako dodje ponuda koja se ne odbija za Sancheza. Mesut ostaje kako god, zna se ko je Wengerov miljenik.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Evo ga Kike prevara

      Comment


      • Akanovicu, kako cenis Vengericine domete u evropa ligi? Hoce li se prekaljeni nastavnik okititi bar tim jednim evropskim trofejom za svoj nastavnicki radni vek ?

        Comment


        • Mislim da ce u prvom djelu EL da kombinuje sastav i vidjecemo sta ce biti,a u drugom dijelu ispadaju ekipe iz LS-a i tu je njemu potencijalno kraj na dvije tekme
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ozila niko ne zeli, barem od vecih klubova, tako da on sigurno ostaje.
            Sanchez je upitan.

            Od Mbappea kako stvari stoje nece biti nista. Lacazette i Lemar bi mogli doci. Nadam se da se nece okrenuti ka Mahrezu.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Mislim da ce u prvom djelu EL da kombinuje sastav i vidjecemo sta ce biti,a u drugom dijelu ispadaju ekipe iz LS-a i tu je njemu potencijalno kraj na dvije tekme
              Ne znam cemu taj skepticizam i crv sumnje Akanovicu u dobrog i postenog Vengericu. Ocigledno da nisi pratio na casu, ocigledno da ne znas da u Arsenal dolaze Mbape, Lemar, Mahrez i Lakazet, ocigledno ne smes da priznas da je samo tripleta granica

              Comment


              • Kako mi se Goran ne oglasava na ovoj temi tacno sam izgubio vjeru u uspjeh Wengera

                Samo me zanima gdje ce veliki mag da smjesti sve te ofanzivce
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Oterase sa foruma razne sile moci naseg Gojka tim ucestalim banovima. Ali to ne treba ni cuditi jer svi veliki umovi su bili neshvaceni u biti svoga vremena

                  Comment


                  • Brata Goranovića je uništio sektaški sport koji se krije iza imena tenis.Mnogo je brigu vodio o tome kakve semenke Novak jede i dal ga žena bije kući.Mada vidim da je dobijao i banove zbog provokacije što mi je i više nego zanimljivo pogotovo što ovde nema ni trunke provokacije što od Akana što od drugih drugara iz suprotničkih tabora.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Kako mi se Goran ne oglasava na ovoj temi tacno sam izgubio vjeru u uspjeh Wengera

                      Samo me zanima gdje ce veliki mag da smjesti sve te ofanzivce
                      Akane ti si rešio sve životne probleme kad si odlučio za Real navijati. Ali nama što navijamo za ovu bedu od kluba povremeno se sve zgadi. Ja iskreno dok ne vidim leđa Mesutu, Vengeru i svim kvazi igračima tipa Ox, Volkot, Džaka, Kokelan, Eleneni ne verujem da ću dobiti volju i da ih gledam više. Možda se predomislim ako padne neko čerupanje preko Lamanša npr. Fekir, Lakazete, Mbape, Lemar, Rabio, plus da se Višerica vrati, mislim igrački.

                      Originally posted by Princoni View Post
                      Oterase sa foruma razne sile moci naseg Gojka tim ucestalim banovima. Ali to ne treba ni cuditi jer svi veliki umovi su bili neshvaceni u biti svoga vremena
                      Tačno Princara, al nije ovde u pitanju um i pamet, već pravda, a put pravednika je trnovit put. Tu sam ja, čitam povremeno, ali nešto nemam volje da pišem.

                      Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Brata Goranovića je uništio sektaški sport koji se krije iza imena tenis.Mnogo je brigu vodio o tome kakve semenke Novak jede i dal ga žena bije kući.Mada vidim da je dobijao i banove zbog provokacije što mi je i više nego zanimljivo pogotovo što ovde nema ni trunke provokacije što od Akana što od drugih drugara iz suprotničkih tabora.
                      E moj Gangara ja semenke komentarisao nisam, al za ženu si u pravu, strefila ga crna pogibija. Nemoj Akana dirati, on i kad provocira to radi sa stilom, ne možeš se ni naljutiti na njega, dok za ove druge ti priča sasvim pije vodu.

                      Comment


                      • Ne lupaj Gorane za Xhaku i Mesuta.

                        Dize se Sancheza u nebesa, a frajer redovno igra tekme 2/10, i onda mu naleti zicer na prazan go i eto kao igracina.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by GOKU View Post
                          Tačno Princara, al nije ovde u pitanju um i pamet, već pravda, a put pravednika je trnovit put. Tu sam ja, čitam povremeno, ali nešto nemam volje da pišem.
                          Pa i nije bas put pravednika trnovit ako ima dobrog advokata . Bolje reci da je taj put skup

                          Comment


                          • Aki ne trolaj. Svima koji su gledali Arsenal prosle sezone je jasno da je Sanchez bio najbolji igrac.

                            Comment


                            • Originally posted by GOKU View Post
                              Akane ti si rešio sve životne probleme kad si odlučio za Real navijati.
                              Za mnogo šta napisano debelo nam se mišljenja razilaze, ali ovo potpisujem! Naravno, i to da za razliku od velike većine nabjeđenih "vladara" foruma dotični ima stila u provociranju.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by GOKU View Post
                                Akane ti si rešio sve životne probleme kad si odlučio za Real navijati. Ali nama što navijamo za ovu bedu od kluba povremeno se sve zgadi. Ja iskreno dok ne vidim leđa Mesutu, Vengeru i svim kvazi igračima tipa Ox, Volkot, Džaka, Kokelan, Eleneni ne verujem da ću dobiti volju i da ih gledam više. Možda se predomislim ako padne neko čerupanje preko Lamanša npr. Fekir, Lakazete, Mbape, Lemar, Rabio, plus da se Višerica vrati, mislim igrački.

                                Tačno Princara, al nije ovde u pitanju um i pamet, već pravda, a put pravednika je trnovit put. Tu sam ja, čitam povremeno, ali nešto nemam volje da pišem.



                                E moj Gangara ja semenke komentarisao nisam, al za ženu si u pravu, strefila ga crna pogibija. Nemoj Akana dirati, on i kad provocira to radi sa stilom, ne možeš se ni naljutiti na njega, dok za ove druge ti priča sasvim pije vodu.


                                A brate kao ja da sam ovo pisao, isti igraci nisu dostojni igranja u Arsenalu jer su prosek, a ovakvom klubu koji zeli titulu moraju igrati mnogo bolji i kvalitetniji igraci. Vengeru svaka cast na svemu ali on je izgubio kompas odavno.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X