Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Wenger nekih ozbiljnih problema da rijesi slagalicu veznog reda Arsenala.

    Od 2010. probao je barem 10 razlicitih sistema i samo jedan je funkcionisao kako/tako, onaj Arteta-Remzika-Mesut sa Kazorlom na krilu, odnosno on i Mesut su se mjenjali na krilu. Taj sistem je funkcionisao do januara te sezone i onda je pocela katastrofa da se desava kako je Remzika se povrjedio, a Mesut poceo da se raspada od umora jer nije imao zimsku pauzu, a usput se i Walcott povrijedi koji je igrao strasan fudbal sezonu i po prije toga. Na kraju smo zavrsili sa veznim redom Arteta-Flamini-Santi, sa ljenim Podolskim na krilu i odsjecenim Giroudom u spicu.

    Nekako smo se dovukli do top4 i uzeli i taj kup.

    Ono sto je zanimljivo jeste, da nas je te sezone spasio mag fudbala Rosicky koji je se vratio tacno na vrijeme i odigrao strasnih par tekmi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Novak Djokovic je ultimativni Wenger Out.

      Mislim da mu je Wenger toliko dopizdio da je jadnog Vajdu otjerao, zajedno sa svima, da ga ne povrijedi
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pominje se Pablo Fornals iz Malage kao zamena za Santija

        Comment


        • Fornals je odlican fudbaler. Verovatno najbolji mladi spanski veznjak nakon Iska i Alkantare, a konkurencija je siroka. Iz mog ugla, Asensio je krilo.

          Comment


          • Sto mislite o Mertensu i Insinjeu iz Napolija

            Comment


            • Originally posted by seskfabregas View Post
              Sto mislite o Mertensu i Insinjeu iz Napolija
              Za klasu iznad Lolkota i Oxa. Ali Englez je Englez

              Comment


              • Misim da su i jedan i drugi potpisali nove ugovore, ali za jednoh od njih je klauzula oko 25-30mil. Makar sam ja tako procitao

                Comment


                • Originally posted by seskfabregas View Post
                  Misim da su i jedan i drugi potpisali nove ugovore, ali za jednoh od njih je klauzula oko 25-30mil. Makar sam ja tako procitao
                  Mislim da je Mertens skoro potpisao, ali ne verujem da bi Laurentis stavio takvu smesnu klauzulu svojim najboljim igracima. Za Insinjea ne znam, ali on je dete kluba, tako da pitanje je da li bi i isao iz Napolija s obzirom na povezanost Napolitanaca prema tom klubu.

                  Danas je trenutak odluke, dan kada ce se jos jednom potvrditi da su ovom klubu potrebne promene, potrebna sveza krv, novi pristupi i metode . Danas je dan kada ce zvanicno pasti teorija o gravitaciji i Arsenalu

                  Comment


                  • Princonovic dokazao da samo svoj interes gleda, ne zanima ga pobjeda, vec da on bude u pravu. Odlicno bi se uklopio u politicku elitu na balkanu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Princonovic dokazao da samo svoj interes gleda, ne zanima ga pobjeda, vec da on bude u pravu. Odlicno bi se uklopio u politicku elitu na balkanu.
                      Nemam ja nista od toga da li cu biti u pravu ili ne, ali klub bi mogao imati lepsu blizu buducnost ako se dogode promene. Bolje je danas pasti, a sutra ustati, nego li sedeti citav zivot i zavaravati sebe

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Nemam ja nista od toga da li cu biti u pravu ili ne, ali klub bi mogao imati lepsu blizu buducnost ako se dogode promene. Bolje je danas pasti, a sutra ustati, nego li sedeti citav zivot i zavaravati sebe
                        Objasni mi molim te kako klub moze imati ljepsu buducnost, a ne goru?

                        Tvoja pozicija zavisi od toga da kad Wenger ode nama ce cvjetati ruze.

                        Covjek je 20 godina ovdje, njegov DNK je u svakom milimetru kluba.

                        Gledao sam bukadar kompanija koje se muce, nakon sto im dugogodisnji CEO ode, ako nema adekvatnog plana planiranja.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Zato Arsen treba da ostane u klubu i da mu se obezbedi adekvatna uloga. Samo trenera naci i to takvog koji je dorastao zadatku i koji ce imati podrsku i Vengera i svih u klubu. Pitanje je koliko je moguće sve to ali tako bi ja tezio da uredim trenutnu situaciju

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                          Comment


                          • Wenger ako nece biti trener ne smije da bude ni blizu uprave kluba.

                            Kad se pravi takva odluka, osoba koja je kreirala ovakvu situaciju i dovela klub do ovog uspijeha ne smije biti u daljem procesu donosenja odluka nakon sto se skloni sa pozicije na kojoj je provela toliki broj godina.

                            Misljenje koje Wenger ima, vjerovatno ce se kositi sa nekim drugim ljudima i imas problem.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Danas se nadam da igramo u staroj formaciji, po mogucnosti ona moja Ox desno, Welbeck levo, Alexis CF, a Ozil AMC, ali sanse da vidimo takvo nesto su ravne nuli. Ja garantujem da bi se tako brzo i konkretno igralo.

                              Ocekujem da Mou malo promesa karte danas i odmori nekog za revans sa Celtom.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Sada kada nema Xhake tj ako ga ne bude u sastavu stvarno nema smisla ona formacija sa 3 stopera ako ce Kokelan biti u startnoj. 3 stopera plus Kokelan, za ovakvu utakmicu gde moras da napadas protiv autobusa suvise kukavicki...

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X