Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce, hoce kako nece. Prica se po gradu da 120 milki pljuje samo tako, a ako ovi budu nesto zatezali da je spreman i do 150 da gura.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Mene interesuje hoce li Wengerica probat Mbapaea da uzme.

      Ovo mu je vjerovatno zadnji ugovor u karijeri. Moramo stati iza njega pve dvije godine.

      Dje Juda?
      Slavi osvajanje Lige Evrope sa svojim drugarima
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ja ne vidim problem sa Arsenalom i potencijalom ponudom od 120m funti.

        To se amortizuje na 5 godina po 25 m, za Arsenal presmijesna cifra
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ni ja ne vidim problem sa Arsenalom i ponudom od 120 milki, ali vidim problem sa Vengerom i ponudom od 120 miliona.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Valjda se otrijezni jer su mu ovo zadnje 2 godine.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Slavi osvajanje Lige Evrope sa svojim drugarima
              Evo još pijemo, razmišljamo se da otvorimo još jedan karton vinjaka što si nam poslao

              Comment


              • Nije on Wengericin placenik, on je jedini ovdi pravi covek, navijac Arsenala a ne Arsena.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ni ja ne vidim problem sa Arsenalom i ponudom od 120 milki, ali vidim problem sa Vengerom i ponudom od 120 miliona.
                  Cak i da izjednaci sve ponude, tesko ce odabrati Arsenal pored svih velikih klubova koji ga traže.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja ne vidim problem sa Arsenalom i potencijalom ponudom od 120m funti.

                    To se amortizuje na 5 godina po 25 m, za Arsenal presmijesna cifra
                    Ma nema sanse da Wenger to plati. Znas i sam.

                    Comment


                    • Zasto ne bi odabrao Arsenal?

                      S Wengerom je vec pricao proslo ljeto, a i jedini Wenger ima historiju razvijanja fudbalera kojeg Mbapae zeli da emulira, Henrya.

                      Mene strah recimo ako ode u Real recimo da se nece razviti kako treba. Kod Pepa bi dobio prostor da se razvije, a sa Wengerom mu je sigurno da ce postat vrhunski napadac.

                      Velika steta sto nije Monako prodao proslo ljeto.

                      Princara ne navija ni za Arsenal. On navija za svoj ego, a mene ovdje optuzuju da sam egomanijak. Jesam, ali ipak navijam za Arsenal ispred svog ega. Mene nije strah da pogrijesim kad pljujem nekoga ili da sam toliko zaludjen svojim egom da nesto protestujem zbog ega.

                      Zamisli da sam ja prestao gledat Arsenal zbog Coqa, to bi apsurd apsurda bio. E to Princonovic radi. Zaludjen je svojom agendom protiv Wengera, da ne moze da si pomiri i navija za klub, a ne protiv Wengera.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Zasto ne bi odabrao Arsenal?

                        S Wengerom je vec pricao proslo ljeto, a i jedini Wenger ima historiju razvijanja fudbalera kojeg Mbapae zeli da emulira, Henrya.
                        Ista ova priča bila za Marsijala, ali identična i šta bi na kraju.?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Cak i da izjednaci sve ponude, tesko ce odabrati Arsenal pored svih velikih klubova koji ga traže.
                          Pa Arsenal spada u te velike klubove. Dosao bi on kad bi Wenger platio 100m. Ali od toga nema nista.

                          Comment


                          • Vidimo kako je ispalo sa Marsijalom.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Dzaba prica Aki, aj da se kladimo Ja kazem nece u Arsenalu zavrsiti, ti kazes hoce. Avatar, mjesec dena

                              Comment


                              • Aki se ne kladi u tu siću, Aki samo ide na minimum godinu dana


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X