Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu se kladit kad ne postoji uopce informacija da ce ici Arsenal po njega.

    Ja bi volio da ide po njega i vjerujem da kad bi ponudio dovoljno da bi dosao kod Wengera.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Last edited by Lord Gangarić; 30-05-17, 20:22.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Dimitrije View Post
        Ja ne bih nikoga izbacio, odlicna je zamena za Volkota. Za prvu postavu mora da se bori, ne sme Venger vise da im popusta ako namerava da bude tu jos dve godine. Mene sad zanima kako bi Ox funkcionisao u ovoj formaciji na mestu Remzija..
        Dimitrije, sine Mitre, zasto pobogu lupas gluposti? Hajde kazi zasto? Mahrez da bude rezerva Volkotu? Em je za 7ipo klasa bolji i nadasve kompletniji igrac, em Volkot ako nisi upucen uopste nije u prvom timu odavno. I sto ti treba to? Narocito jer odmah nakon lupanja postavljas jedno sasvim legitimno pitanje, a to je kako bi Ox i Xhaka funkcionisali u sredini? Neko spomenu vruc krompir? Ima li vrelijeg od Ramba? On je onaj glamocki, iz rerne izvadjen. Nikad mu ne znas.

        Originally posted by Sandugp View Post
        Hoce, hoce kako nece. Prica se po gradu da 120 milki pljuje samo tako, a ako ovi budu nesto zatezali da je spreman i do 150 da gura.
        Ti jarane sto ne prosetas malo? Forum prepun tema, prostora za trolanje i provokacije kolk'o ti dusa ishte ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nisam znao da je Mbape promenio ime
            A i klub
            Jeli Aki?!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ovaj je garant zamena za Pereza koji se vraca u Spaniju bez i da je adekvatnu priliku dobio

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Ovaj je garant zamena za Pereza koji se vraca u Spaniju bez i da je adekvatnu priliku dobio
                Juda
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Princoni sta imas da kazes na novi dvogodisnji ugovor za Wengericu?

                  Ceka te Aki ko zapeta puska.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Princoni sta imas da kazes na novi dvogodisnji ugovor za Wengericu?
                    Nastavlja se dekadencija

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Nastavlja se dekadencija
                      Cega?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pocelo je

                        Comment


                        • Nije nista pocelo, jer Princonovica je strah da raspravlja sa mnom, nakon sto sam pokazao koliko tanko poznaje osnove ekonomije, a onda sam otkrio da je pobornik socijalizma. Nakon sto sam trazio da mi kaze politicke licnosti koje su mu uzor i primjer, pobjegao je i pokusao da okalja dobro ime mog drugog oca Arsene Wengera, al ni to mu ne uspijeva, pa je otisao da slavi titulu sa spesl Translejtorom kojeg ko fol ne voli.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Arsène Wenger has been given €120m to spend in the summer transfer window by Arsenal, according to tomorrow's L'Équipe.
                            Jadno, ne moze s ovakvim budzetom da se takmici.
                            sigpic

                            Comment


                            • Neka neka Wenger je kriv sto mu se presmijesan budzet daje s obzirom na finansijsku snagu Arsenala

                              Impotentan vlasnik.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Postavlja se pitanje što je potpisao ugovor novi?

                                Kao nije znao koliki može budžet da bude za sledeću sezonu?


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X