Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanchezu definisati ulogu i zabraniti mu da se vraca po loptu na centar. U 90% slucajeva je izgubi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sancheza u sam spic, Welbecka levo, Ox-a na desno krilo, Ozil AMC i da vidite kako bi se brzo igralo. A maneken da ulazi u 70 plus ako je gusto.

      Protiv Totenhema u onoj formaciji cini mi se nijedan redovan centarsut na Girouda, sramotno.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Možda sam lud ali ja i dalje mislim da Alexis najbolje partije pruža kao desni inside forward ili čak i levo krilo,nikako ne volim kada igra špica i da onako najbolji igrač na terenu čeka 30 minuta neku normalnu loptu mi je samo bacanje talenta u vodu.Kako kažu lako je biti general posle bitke ja da se pitam Ox i Sančez bi mi igrali krila a AMC-a bi izbacio iz upotrebe i povukao dole i furao sa 3 MC-a.Ali tu najveći problem pravi Ozil i njegova pozicija pošto očigledno samo tu poziciju zna da igra i narušava balans na sredini terena
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Samo da pozdravim moje tripletare uz najljepse zelje za oporavak kluba na ljeto...neke stvari treba mijenjat jednostavno

          Pitam se samo za koga je Princoni sada ne mogu vise da pohvatam je li za Wengera ili protiv mijenja se to
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Odavno ja bio protiv Vengerice, jos onda kada je visila ona anketa na ovoj temi gde sam odlucno i hrabro glasao protiv nastavnika i njegovih utopijskih metoda i ideja.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Samo da pozdravim moje tripletare uz najljepse zelje za oporavak kluba na ljeto...neke stvari treba mijenjat jednostavno

              Pitam se samo za koga je Princoni sada ne mogu vise da pohvatam je li za Wengera ili protiv mijenja se to
              Gde vidiš da je najveća izdaja tu je on kao peti jahač Apokalipse zvani Izdaja
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Comment


                  • Plata 10m funti, budzet 200m, nasljedit ce legendu. Solidna ekipa, poprilicno kompletna, fali malo da ih se prebije u mozgu i takticke inovativnosti i moze se sve osvojiti.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Plata 10m funti, budzet 200m, nasljedit ce legendu. Solidna ekipa, poprilicno kompletna, fali malo da ih se prebije u mozgu i takticke inovativnosti i moze se sve osvojiti.
                      Poprilicno kompletnna ?!!!

                      Ti se nikad ne menjas izgleda, slepi optimista

                      Comment


                      • Pa nije nista pogresno rekao. Potrebne su promene u igrackom kadru, ali ne i potpuni reset tima. Jeste da su ove sezone gotovo svi podbacili, ali nisu zaboravili fudbal kao sto ni igraci Celzija nisu nakon prosle horor sezone.

                        Comment


                        • Ali zamisli PSG.
                          Pa na kakvim su oni drogama?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ali zamisli PSG.
                            Pa na kakvim su oni drogama?
                            I ti ga sada preterujes i to zesce.Pravis od coveka debila koji nije sposoban nista da radi.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              I ti ga sada preterujes i to zesce.Pravis od coveka debila koji nije sposoban nista da radi.
                              Pa nije da je totalno nesposoban, ume verovatno nesto da radi.
                              Venger do 2010 je jedna prica, sve nakon toga - silovanje. Da je ranije otisao bolje bi bilo, sada i da ode prekasno je za Arsenal. Najverovatnije ce ostati bez LS, sto automatski znaci da ce ih na kraju sezone napustiti Mesut, a skoro sigurno i Sancez. Ne bi me cudilo da se jos neko pridoda toj prici. Ako im pojacanja budu u rangu Belokapica, nece u skorije vreme videti najelitnije evropsko takmicenje.
                              A sve je to moglo biti izbegnuto da je samo malo ranije rekao "Dosta je bilo, odoh kuci."
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • https://vimeo.com/215800324

                                Umije Wenger 'nesto' da radi. Ako pod nesto, mislis na to da vodi cijeli fudbalski klub, onda je to nesto meni poprilicno impresivno.

                                Zamisli situaciju gdje si okruzen totalnim idiotima i ti moras njihov posao da radis

                                Koincidento je da kada je David Dein otisao, Wenger je ostao sam u tom Arsenalu.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X