Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Elneni barem ide naprijed s loptom, i pokusava pas naprijed, Dzaka radi nevjerovatne stvari, vraca nazad, gubi, ide u sirinu
    Neka molim te ne lupaj napamet.

    Covjek ima najvise pasova u naprijed u ligi od svih centralnih veznjaka, danas dupli presing na njemu bio i nema kome loptu da doda, plus je bio poprilicno los.


    Problem ove ekipe je samo jedna stvar, a to je bog kompleks i ego.

    Dali su i protiv Evertona go prvi, pregazili ih jedan dio tekme, izgubili. Dali danas go, pregazili ih jedan dio tekme, izgubili. Nista vise nego bog kompleks i ego. Znaju da kad igraju na 100% mogu da nadigraju bilo koga na planeti i zbog toga igraju za kurac 90% tekmi, a 10% pregaze i izgledaju kao najjaci tim na planeti.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ono sto sam gledao ocajan je bio u poslednje vrijeme u PL, ali ove dvije protiv Evertona i danas je bas sokantno los. I kad god Elneni udje juri se gol

      Stvarno ga nisam gledao u LS nijednom, i imao je jedan odlican period u ligi ali dosta mucenja i na pocetku lige, a sad pogotovo. Ne znam, meni on izgleda fizicki nedovoljno jak za ovu duel igru i bas je labilan kad ga pritisnu, a ne bi trebalo jer je dobro gradjen.
      sigpic

      Comment


      • Ajde covece kakve teorije, igraju za kurac 90% tekmi

        I to tako svake godine, danas je najveci krivac Wenger, posle krivite igrace...

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nemoj Goks Mesutaru da diras. Ako neko treba da ima kredita onda je to on. Ne treba ga sada nesto ni stedeti, ali nikako drvlje i kamenje.
          Kakav kredit? Za čega? Koliko je trofeja doneo ekipi? Da li je unapredio igru tima?

          Originally posted by Prince View Post
          Sva sreca pa sam bio sacuvao Goranovicev post u potpisu, inace bi vec sada pisao kako je predvideo da Celzi uzima titulu
          Čelzi uzima titulu ove godine. U isto vreme prošle godine sam rekao da Lester uzima. Mislim da nije kasno sada da kažem, još nije ni pola sezone prošlo. Dva poraza u nizu i opet će se zakuvati.

          Možeš taj potpis da brišeš, skoro da je rangu tvoje prognoze za Lester.
          Last edited by goku; 18-12-16, 18:54.

          Comment


          • Goran je sve lepo objasnio potpuno se slazem sa njim. Ozilcic vise steti timu nego sto doprinosi. Defanzivno ubedljivo najlosiji igrac medju srednjacima(aktivnim igracima u PL) plus sto svojim prisustvom ne dozvoljava promene u formaciji. Ove sezone je malo efikasniji sto se tice golova ali setimo se kako je stao sa asistencijama negde u januaru ili februaru a mogao ladno da obori sve rekorde a eo i sad ove god jedva 2 asista... Ne znam meni on bas postao trn u oku i mnogo me boli kada gledam alexisa kako izgara i grize a ovaj bukvalno trckara okolo. Kao da pokusava da se oslodi igraca i bude sam kada saigraci preseku napad odma njemu da dodaju jel moguce da igra na to? Evo ne znam ali ja bi njega na klupu i stavio Zirua u 4-3-3 sa visokim presingom.
            Last edited by krele90; 18-12-16, 19:12.

            Comment


            • Dajte ga onda odmah na listu.... barem neke pare da se uzmu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sto se mene tice nosi ga

                Comment


                • Goran je pogodio poentu za Ozila,Džaku i Elnenija . Ozil je takav igrač da prosto defanzivu ne igra , to smo znali i pre nego što će doći to znamo i posle njegovog odlaska.Čovek igra na nivou na kom igra ekipa , neće nositi igru ako mi kao ekipa igramo dobro i on će , ako smo mi loši on će biti još lošiji . Jbg nisam očekivao ovako loše drugo poluvreme ali nema leba sad da se baca krivica na Ozila , Čeha ili koga već. Prosto mi kao ekipa poslednjih 10 godina smo mentalno na nuli . Gubili smo 4 gola razlike , primali smo 8 golova na utakmici i to sve zbog te slabe motivacije koju Wenger ne može da izvuče od igrača. Svake godine imamo dobar igrački kadar ali se ponavljaju iste stvari , preteran broj povreda ključnih igrača i manjak motivacije .

                  Sad bilo kako bilo ne sme ovaj poraz toliko da nas uzdrma ali ne sme ni da se zaboravi. Stići Čelzi je malo teži zadatak ali opet mora se dati sve od sebe do kraja sezone i usresrediti se na preostale utakmice.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Možeš taj potpis da brišeš, skoro da je rangu tvoje prognoze za Lester.
                    A nije ti to za poredjenje sa mojim vizionarskim poduhvatnom. Eno ti ga Lester na ivici ispadanja. Neki su to predvideli jos pre godinu i po

                    Comment


                    • 15590218_1150458121746966_5896108953084597163_n.jpg
                      Dovoljno

                      Comment


                      • Nisam gledao utakmicu, a po vasim komentarima vidim da je tako i bolje.. Sto se Ozila tice, koliki god majstor da jeste on svoju magiju pokazuje kada ga protivnicki igraci ne pritiskaju, cim se odigra flaster na njemu pisi propalo.. Nemogucnost promene formacije i zalaganje u odbrani ste odlicno pomenuli, u potpunosti se slazem, kod njega to ne postoji..

                        Comment


                        • Ovo sto je Ozil radio zadnje dvije tekme je sramota za klub. U trenutku kad se klub "bori" za titulu Ozil izigrava menekena na terenu. Ja prvi ne bih imao motivacije da igram sa nekim ko pokazuje ogromnu kurcobolju sto je trenutno na terenu, koliki god on majstor bio.

                          Dzaka je presmijesan, ukoliko se pritisak izvrsi na njemu on se izgubi totalno.





                          Nadam se Perezu u startnoj postavi sledecu tekmu, Ziru-u takodje.

                          Comment


                          • Aki brate šta je ovo svi ti napadaju Džaku
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Bas me cudi da se napada Xhaka. Kad se pogleda tekma, lik odigrao odlicno prvo poluvrijeme iako nije imao kome da doda, drugo poluvrijeme se uklopio u sivilo. Ovo danas mu je najgora tekma u dresu Arsenala.

                              Ja bi gledao ponovo tekmu, pa onda kritikovao njega. Sto se Coqelan ne kritikuje? U dvije tekme od 30 duela duo Xhaka-Coq su uzeli samo 7 duela, sramotno, a jedan od njih je kao na terenu samo da dobija te duele, ni to sto treba da radi, ne radi.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Bas me cudi da se napada Xhaka. Kad se pogleda tekma, lik odigrao odlicno prvo poluvrijeme iako nije imao kome da doda, drugo poluvrijeme se uklopio u sivilo. Ovo danas mu je najgora tekma u dresu Arsenala.

                                Ja bi gledao ponovo tekmu, pa onda kritikovao njega. Sto se Coqelan ne kritikuje? U dvije tekme od 30 duela duo Xhaka-Coq su uzeli samo 7 duela, sramotno, a jedan od njih je kao na terenu samo da dobija te duele, ni to sto treba da radi, ne radi.
                                Koliko ti čovek nisi realan da je to tuga. Bilo kako bilo uživaj u svom pogledu na fudbal .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X