Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kin je doveden za vece pare. A nije uzeo Sirera, nego im uzeo Kola, pa nesto kasnije i Jorka za ogromnu lovu.
    Najvise se trosilo bas te godine kada su uzeli LS. I stameni Stam je tada stigao.
    U pravu si ti sto se tice finansijskog monopola, tj u pravu si da nije nikada bio toliko izrazen kao onaj Bajrenov u Nemackoj na primer. Ali je odredjena vrsta monopola svakako postojala. I odredjeni uticaj koji Arsen Venger nikada nije imao.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Last edited by Lord Gangarić; 09-03-17, 08:08.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Mediji kruze ko ajkule.

        Namirisali su krv.

        Cemberlain hoce vise para, zato ide ova prica.

        Ospina je nesadovoljan odavno, a Perez nema sta da se zali.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • Frajer Njukaslov navijač ali su mu stvarno kvalitetni klipovi. Obavezno pogledajte do kraja
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Mediji kruze ko ajkule.

            Namirisali su krv.

            Cemberlain hoce vise para, zato ide ova prica.

            Ospina je nesadovoljan odavno, a Perez nema sta da se zali.
            Najgore sto ce taj Chamberlain iskidati ukoliko ode u Liverpul/Junajted ili klub iz PL koji ga trazi. Ospina sa opravdanjem nezadovoljan, kazes Lucas nema sta da se zali, pa covek uvek uradi nesto, a dobija sanse na kasicici, sve je jasno kad jedan Iwobi igra pre njega.

            Inace imam neki osecaj da ce Wenger preuzeti PSG nakon ove sezone, jer je Emeri dobio otkaz. I ne bih imao nista protiv tog Emerija da preuzme Arsenal, iako mu se sinoc ono desilo.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Kad je Emeri dobio otkaz?

              Lucas moze da kmeci kolko hoce ima jos 3 godine ugovor.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Kad je Emeri dobio otkaz?

                Lucas moze da kmeci kolko hoce ima jos 3 godine ugovor.
                Pa ja sinoc citam po netu da je dao ili dobio. Cak je i u temi LS neko postavio da nije vise trener PSG.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ovo je sinoc izaslo, ali jos nikakve potvrde iz kluba nema.

                  Comment


                  • E baš će se usrećiti ovi iz PSG-a ako im dođe Wengerica
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ccc gasi se znaci klub cim ide Ox . Dok je Lolkota, ja ne brinem

                      Sve mi se cini da ce Vengerica zavrsiti pricu sa Arsenalom u ulozi krave koja sutnula kofu sa mlekom. A sve je moglo biti drugacije da se pre dve godine nije pravio pametan da mu je Ceh dovoljan kao jedino pojacanje, pa mu je Ranijeri ukrao srecan kraj price sa titulom

                      Comment


                      • Mene sramota navijaca Arsenala.

                        Nije ni cudo sto stope razvoda rastu sve vise i vise, jesu zene generalno vise krive za to, al nedostatak lojalnosti postaje ogroman problem.

                        Mogu reci da se navijaci Arsenala ponasaju kao veoma nekvalitetne zene. Cim su krize pocele, odma razvod, odjebi od mene, mogu ja boljeg od tebe da nadjem. Sramotno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Mene sramota navijaca Arsenala.

                          Nije ni cudo sto stope razvoda rastu sve vise i vise, jesu zene generalno vise krive za to, al nedostatak lojalnosti postaje ogroman problem.

                          Mogu reci da se navijaci Arsenala ponasaju kao veoma nekvalitetne zene. Cim su krize pocele, odma razvod, odjebi od mene, mogu ja boljeg od tebe da nadjem. Sramotno.
                          Cuj zene vise krive za razvode, a sto muskarci pola dana provode po kafanama i kladionicama, i sto zapostavljaju zene, pa kad se pojavi neko drugi onda kazemo drolje itd.

                          Aki, kriza traje godinama, 10-ak godina uvek isti scenario, identican svake sezone, pa dovoljno smo i tolerisali sve.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Da nisam uz Arsenal 15 god pa da kazes...ako ce trener da krivi druge a ne sebe vec 10godina onda neka se nerviraju drugi a ne ja...
                            Emeri dolazi ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Tobdzija View Post
                              Cuj zene vise krive za razvode, a sto muskarci pola dana provode po kafanama i kladionicama, i sto zapostavljaju zene, pa kad se pojavi neko drugi onda kazemo drolje itd.

                              Aki, kriza traje godinama, 10-ak godina uvek isti scenario, identican svake sezone, pa dovoljno smo i tolerisali sve.
                              Koja ba kriza?

                              Covjek gradio megastadion. Kriza je tu zadnje 2-3 godine, ovo ostalo ne priznajem sekunde.

                              Nismo mi dobar reprezent za te razvode, mi smo jos uvijek poznati da mlatimo zene snjurom od usisivaca.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Mene sramota Akija koji opravdava sportske neuspehe koji se protezu duze od jedne decenije sa nekom apsurdnom pricom o lojalnosti . I jos prica kako je stigla prva kriza, a nezahvalni ga navijaci vec teraju, a ta prva kriza svake godine u isto vreme

                                Comment

                                Working...
                                X