Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ostave Vengera i sledeće sezone,starno ne znam onda šta žele ti vlasnici,možda vi koji pratite više Arsenal da mi objasnite
    Last edited by DžonDon; 05-03-17, 13:55.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Vama je potrebna promjena mentaliteta i potpuno mi je nejasno kad neko dodje i kaze nemoj Simeonea. Pa taj Simeone bi im jebao sve po spisku i izlazili bi na teren kao gladni psi. Evo i Konte i Murinjo koji se smatraju ubicama fudbala sasvim im ekipe lijepo igraju tako da Colo bi svakako bio najbolje rjesenje.
        Sve je tačno, ali ne sviđa mi se fudbal koji on igra. Ne gleda mi se i ne bih to u Arsenalu za koji navijam.

        Meni je džabe i rezultat ako ne volim da gledam svoj klub.

        Nije moja vizija ovo sto sad igraju, i to je katastrofa, da ne bude zabune.

        Ali mora to da bude Arsenalov stil, a ne Simeoneov, a on se svako ne bi menjao da dođe.

        Fali mnogo snage i karaktera, ali ja mislim da to može i u Arsenalovu filozofiju da se uklopi uz promene.

        A objektivno je tačno da bi ih on pokidao.
        Last edited by Ray; 05-03-17, 15:47.

        Comment


        • Najveci je Allegri Max,otac fudbala...

          Sve formacije zna,uvijek u stanju da se prilagodi i takticki najjaci meni na svijetu.Mou mi je najdrazi,ali Max je nabolji i osim sto ponekad ide ziheraski(meni licno ne smeta)sto zna da iznervira bas je velemajstor lik.Liga,LS uvijek je na nivou ako se mene pita

          Sama igra mu uopste nije dosadna

          Najbolje rjesenje daleko jer je veoma elokventan i prije svega prilagodljiv sto za Choloa ne bi mogao da kazem...ako su ludi s mozgom u Juventusu pustice ga,a da sam uprava Arsenala sve bi ucinio da ga dovedem
          Last edited by AK47; 05-03-17, 18:20.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Mada ne znam otkud ta priča ovako intenzivno, Juve je trenutno dve klase iznad Arsenala, još u njegovoj zemlji.

            Jedino ako mu se baš ide u premijer ligu.

            Comment


            • Prica se pojavila jer je vidjen u Sjevernom Londonu. Valjda mu kcerka studira u Londonu, to nisam shvatio.

              Ali ono sto sam shvatio, jeste da se njemu ne ostaje u Juventusu, hoce u PL i Arsenal bi njemu dao nenormalnu platformu da osvoji sve. Postoji jos nekih glasina koje su isle, uglavnom, posrednici Arsenala su mu prisli i valjda su nesto i dogovorili na verbalnom nivou, ceka se odluka Wengera da se krene u direkttne pregovore. Ako Wenger odluci da ide, Alegri je trener jer ce mu baciti sve sto se moze baciti da ga dovedu. Ugovor na stolu za Wengera je 10m funti po sezoni, Alegriju se iste pare mogu dati, bez problema.

              Ako Wenger ne ode, jebiga, al vjerujem da ce otici, previse je toksicno ovo za njega. Zidan ako uspije ispusit titulu, prvo ime koje ce Pero da zove je Wengerica. Barcelona je u nemilosti Sampaolia, ali bukvalno Real sjebe titulu, imat ces borbu za trenere izmedju Barce i Reala.


              Sto se tice Sancheza, 180k ponuda je odbijena, nova ponuda je 220k sedmicno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma Real ce ici prvo po Mauricia,kakav Wenger ne lupaj...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma Real ce ici prvo po Mauricia,kakav Wenger ne lupaj...
                  Nikakav je problem s tim nemam. Otet onim levatima, najboljeg menadzera u historiji kluba, ekstra, jos sad kad kolabiraju finansijski, pravo u drugu ligu da ispadnu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Hajde malo smeha

                    Comment


                    • Nenormalna platforma da se osvoji sve....
                      Hahahahahahaaaahahahha
                      Aooo ljudi moji, sto je ovo...

                      Comment


                      • Trebalo bi mu da promeni skoro ceo sastav, eto to je ta nenormalna platforma

                        Cuj sta je ovo, to ti je akisha, a kaze nesto za one likove sa AFTV-a

                        Comment


                        • Jedna je stvar sto je Wenger nesposoban da osvoji, a druga da Arsenal nema strasnu platformu igraca da se sve osvoji.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jedna je stvar sto je Wenger nesposoban da osvoji, a druga da Arsenal nema strasnu platformu igraca da se sve osvoji.
                            u jbt, i dalje tripletaris

                            Comment


                            • http://www.mozzartsport.com/vesti/al...e-dosta/161119

                              Comment


                              • Jao, lol.

                                Prije 2 sata, svi veliki tabloidi u Engleskoj bukvalno u razmaku od 5 minuta su krenuli sa ovom pricom.

                                Ili je postavljena tu s razlogom, kao PR spin ili je neko leakovao.

                                Ovo mu je 3. ili 4. put da se svadjao na treningu, ali prvi put da je otisao sa istog, zbog toga je bio na klupi.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X