Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je to tacno znaci da postoji problem...
    A ako ga prodamo ima da ga prodamo za manje zbog ugovora koji istice za sezonu a plus su danas takve cifre da je tesko kupiti "jeftino" kao sto mi volimo a realno igrac tog kvaliteta tesko da se moze kupiti za 50mil

    Comment


    • Originally posted by seskfabregas View Post
      Ako je to tacno znaci da postoji problem...
      A ako ga prodamo ima da ga prodamo za manje zbog ugovora koji istice za sezonu a plus su danas takve cifre da je tesko kupiti "jeftino" kao sto mi volimo a realno igrac tog kvaliteta tesko da se moze kupiti za 50mil
      50? Igrac tog kvaliteta vredi 80 milki lagano. Medjutim zbog trenutne situacije neko ce ga kupiti za 30 milki na leto i bice to transfer sezone.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Nema problema, pokazio se s nekim, nekome terso i otiso s treninga, kasnije ga u svlacionici napali i nista kaznjen.

        Cao zdravo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mislio sam 50miliona zbog toga jer je to bio nas plafon do sada...a poznato je kako smo teski po pitanju transfera i velikih cifara...
          A da vrijedi danas u ovakvom svijetu transfera vrijedi tih 70-80

          Comment


          • Mene ove igre Arsenala poslednjih godina neodoljivo podsecaju na moje casove fizckog vaspitanja dok sam pohadjao srednju skolu. Tako nama dodje profa, da nam lopte i onda se povuce u svoje odaje da gleda tv . I tako dobija lik platu sto gleda tv . Mada, ovde Vengerica gleda tekme, tu je i na treninzima, znaci ne gleda tv, samo sto igra tima nema nikakav pecat trenera sem luzerskog mentaliteta, tako da mu to dodje na isto.

            Vengerica mora da ide, dosta je ziveo na racun stare slave. Vreme je za Maxovu epohu, vreme je za triplete

            Comment


            • Last edited by Dimitrije; 06-03-17, 15:26.

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Daj 4 do 6 komada sutra
                  sigpic

                  Comment


                  • Dođi u Juve.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Dođi u Juve.
                      Alegri i Dybala ,i eto vam Alexis..,ubacicemo tu i Tea ,Ramzija i Kokelana,plate su na nas
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma Juve je institucija može da nas trenira i Mikica iz Mislođina ima da gazimo, DNK.

                        Tako da.....eto Vam Alegri slobodno, dajte Aleksisa fali nam takav jedan da vežemo titule u svetu kao što sad šištimo u Italiji.

                        Comment


                        • Originally posted by Jack View Post
                          Alegri i Dybala ,i eto vam Alexis..,ubacicemo tu i Tea ,Ramzija i Kokelana,plate su na nas
                          Kakav podmukli pokusaj trejda
                          Dibalica ne ide nigde.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Alexis ide nigdje.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Iskreno se nadam da danas necemo pobijediti a pogotovo ne sa 2 razlike, a evo i zasto. Ako se desi da dobijemo 2 razlike prica ce ici u tom smjeru da smo igrali dobro, da smo imali sanse ali nismo imali SRECE zbog povrede Kosjelnog. Opet ce biti izgovori kao godinama unazad i niko nece htjeti da prihvati krivicu zbog rezultata koji su ocajni i igre koja je jos gora. Mislim da nocas sve zavisi od Bajerna i od toga kako zele da se utakmica odvija posto smo mi takticki ograniceni i zbog toga se plasim da ce nam "dozvoliti" castan oprostaj a opet ako im se otvorimo mogu da nas rastave kao u prvom mecu.

                              Comment


                              • Što se tekme tiče meni je totalno svejedno. Da ćemo ih dobiti sa 2,3 gola razlike boga mi nećemo . Biće dobro ako ne puknemo i kući sa 4 gola a boga mi ništa nije isključeno . Što se cele ove fame oko Wengera tiče slušao sam konferenciju posle tekme sa Liverpulom iako ga branim godinama sada sam stvarno ubeđem da čovek gubi konce sa realnošću i da ga hvata neka vrsta seniliteta .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X