Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dal treba uopste da pisem mora pobeda bez reprize Koji god tim da izadje,da odigraju kako treba sa jedno 3,4,5 gola rese mec



    Originally posted by Lord Gangara View Post
    Ovi mučenici ni reflektore nemaju kako treba , danas su neke dodatne reflektore donosili da bi mogli da igraju uveče
    Sigurno su bolji nego ovi u CA ,zadnji put kad sam gledao Borac uvece,kunem ti se farovi od automobila bi bolje osvetlili
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Lukas 2 DMa a nije poceo AMN,svejedno opustencija neka please,na stranu sto sam vas singlirao da date po 2 za svako poluvr.
        sigpic

        Comment


        • Gde mu je miljenik Ozil? Od cega odmara? Ili se brine da mu se miljenik ne prehladi slucajno tokom tusiranja mlakom vodom.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Je li realno da Volkot nije donio zastavicu da razmijeni na centru?

            Comment


            • Screenshot_20170220-211130.jpg5
              Hahahaha, svi se sprdaju sa nama

              Comment


              • Na koju foru Iwobi igra pre Lucasa Pereza nikada mi nece biti jasno.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Vengerov miljenik vrlo jednostavno...

                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                  Comment


                  • Lagano Nojer na zvanicnom profilu ono izbacio. Niko nije arogantan kao igraci Bajerna i Njemci. Milo mi je bilo kad je San Marino onako objasnio i spustio Milera, a sad bih volio da ih Arsenal pljasti na Emiratima 4:0
                    sigpic

                    Comment


                    • Ivobika top talenat, ali svakako da Perez zasluzuje mesto u 11 i ima mesta za obojicu .

                      Comment


                      • Ako bude izasao Wenger kako treba i Nojer se napije prije tekme, pobjeda je nasa

                        Inace ja sam ubjedjen da Arsenal iduce sezone ima ekipu za 3-5-2 sa Xhakom kao trecim stoperom u tranziciji. Nesto sto bi Pep sigurno sa njim igrao tako. A u odbrani da se povuku bekovi, Xhaka izadje naprijed i kreira 4-5-1.

                        To bi takticki edukovan Alegri sigurno radio, mjesao dijamant i ostale zajebancije sto smo Nash i ja razglabali evo vec godinama
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Lagano Nojer na zvanicnom profilu ono izbacio. Niko nije arogantan kao igraci Bajerna i Njemci. Milo mi je bilo kad je San Marino onako objasnio i spustio Milera, a sad bih volio da ih Arsenal pljasti na Emiratima 4:0
                          Nemoj se cuditi ako ih u Engleskoj nastave puniti "njemacki mentalitet".

                          Ovako nesto..

                          Spoiler
                          Last edited by Rossonero; 21-02-17, 13:17.

                          Comment


                          • Što se tekme sa Sutonom tiče jedino smo bili bolji u fizičkoj spremi i fitnes levelu ovo ostalo ne želim da spominjem zato što me je sramota. Tužno je da jedni vezni igrači Arsenala a u pitanju su ljudi koji igraju i LŠ i PL imaju toliko pogrešnih dodavanja. Ja gledam i ne verujem , igrali smo protiv ekipe koja nije vršila nikakav presing , praznog i slobodnog prostora koliko hoćeš i na sve to imamo Oxa i Džakića kojima je svaki drugi pas neki uzaludan pas u prostor 10 metara od igrača kome je lopta namenjena. Ovim klincima neću da uzmem za zub ništa pošto su mladi momci i za njih je ovo bio samo jedan test . Poenta svega jeste da nam je vezni red mnogo ali mnogo lošiji nego što smo navikli (barem ja) i stvarno ne verujem da posle toliko potrošenih sredstava i gomilanja veznih igrača mi spadnemo na nešto ovako. Bajern nas je pojeo u veznom redu ali kako i da ne pojede kada ima za klasu bolje igrače od naših (na toj poziciji) ali sada igramo protiv petoligaša i mi ne možemo ništa da uradimo , svaka druga lopta je loša , procenat uspešnog pasa nam je katastrofalan . Jedini faktor u kome smo bili bolji jeste što su nam igrači duplo fizički spremniji i brži , ovo ostalo patos brate.

                            Ja sam stvarno navikao da imamo dobar vezni red i da to bude segment u kome dominiramo , pošto realno stalno smo forsirali taj segment kratkih lopti i kontrole igre a sada nam se igra preokrenula za 360 stepeni , nemamo kvalitetnog srednjeg veznog imamo mediokritete koji se jedva nose sa petoligašem , imamo izmišljenog AMC-a koji nema nikakav defanzivni doprinos , stvarno mnogo loše.Povredom Kazorle ova formacija nam je završila karijeru prosto ne možemo da se nosimo sa malo boljim veznim redovima , mora Ozila da prekomanduje na MC-a i da ga upari sa Remzijem ili Ox-om a da iza njih bude DM rotacija Koks,Džakić ovako stvarno ne pije vodu.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Nemoj se cuditi ako ih u Engleskoj nastave puniti "njemacki mentalitet".

                              Ovako nesto..

                              Spoiler
                              I sa svim trofejima i uspjesima ne mogu razumiti kako neko može navijati za taj Bajern. Nojerova + provokacija na zvaničnoj Bajernovoj tviter stranici jedan od razloga npr. Oni Junajtedu ne mogu još oprostiti LŠ 99 iako su posle toga istog izbacivali 3 puta (s tim da jednom uz pomoć sudija i jednom najgori Junajted ikad ne baš lako).

                              Treba neko da ih pregazi kao Real prije par godina, da se skontaju.

                              Comment


                              • Juce su pasovi bili katastrofalni jer je teren bila plastika.

                                Jebiga nije lako treniras na jednoj podlozi stalno i dodjes na teren na kojem lopta ubrza nakon kontakta sa podlogom, umjesto da uspori. Bilo je smorno gledat kolko su se klizali, vise sam gledao u telefon nego tekmu, jer je tolko odvratno bilo.

                                Meni je prejako da se kaze da Mesut nema nikakvog defanzivnog uticaja, a covjek konstantno u top 3 trkaca ekipe. Ispred Sancheza je inace po broju pretrcanih kilometara.

                                Problem generalno je sto Sanchez cesto ne slusa instrukcije. Frajer ode sam da vrsi presing i onda se okrene i vidi nidje nikoga i ljuti se na saigrace. Realno, ako je trener rekao, nema visokog presinga, kud si ti buraz posao i jos tersas drugima sto slusaju trenera.

                                Eto samo pogledajte snimke, Sanchez sam u presingu, svi ostali na svojim pozicijama i kako on krene da nepotrebno ganja loptu, tako ostavi prostor da se napadne taj prvi blok na sredini terena. Alonso je to nenormalno koristio, ubio nas covjek.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X