Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra ako ne dobijemo, ja ne znam kad cemo. Moramo se osvetiti za onih 4-3 na pocetku sezone i zabeleziti konacno prvu pobedu u ligi u 2012.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Sto za mene ?
      Pa ne branis ga uzalud
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • is payback time

        Comment


        • Ne znam dal ste primetili ali ove sezone smo mnogo alo puta dosli iz 1 u 1 ili uz 2 u 2,svaka 5,6 utakmica,mislm da je sutra na redu da dodje iz 1 u 1 i bar 3 gola.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Jao Wengera, nasao je nacin da smiri navijace malo tako sto je izjavio "Smirite se, Redsi cekaju 22 godine na titulu"

            Comment


            • Arsenal:Szczesny, Coquelin, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Song, Arteta, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Van Persie.

              Substitutes: Fabianski, Sagna, Ramsey, Benayoun, Arshavin, Henry, Park.


              Blackburn haven't kept a clean sheet away from home in their last 14 Premier League games since that 0-0 draw at the Emirates.

              Robin van Persie has scored 10 goals in 12 games in all competitions against Blackburn.

              Mikel Arteta has scored five goals in the Premier League versus Blackburn, more than against any other opponent.

              Paul Robinson has conceded 53 goals against Arsenal in the EPL; more than any other keeper against any opponent in the competition.



              Konacno gledamo Rosickog u prvoj samo mi nije jasno sto je Sanja na klupi treba da povrati samopouzdanje al ajde , pokusali su neke proteste nasi verni navijaci sa unosenjem crnih djubretarskih kesa but they failed .

              Also Miyaichi startuje za Bolton
              Last edited by Lord Gangarić; 04-02-12, 12:35.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • 7-1. Svi odigrali odličnu partiju. Imali i sreće. Anri dao gol u zadnjem minutu nadoknade. Rvp drugi hetrik u karijeri. 2 dao AOC i bio najbolji na terenu. Volkot dobar kao rijetko kada. I, Mijacija nema ni na klupi u Boltonu.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Kakav dan sta sam vam rekao za doktora Rosickog on i Arteta su hranili trojku iz napada , najprijatnije iznenadjenje Volkot sigurno , Ox klasicno dobar kao i Persi sad idem sa velikim osmehom da cistim sneg
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Jadni Robinson.Haa salim se,puni govno totenhemsko.On primio jubilarni 60. protiv nas,Rvp dao 13. u 12 utakmica protiv Blekburna,Cemberlen,Kokelan i Arteta sabili.Anri dao gol.Nije moglo bolje.

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Kakav dan sta sam vam rekao za doktora Rosickog on i Arteta su hranili trojku iz napada , najprijatnije iznenadjenje Volkot sigurno , Ox klasicno dobar kao i Persi sad idem sa velikim osmehom da cistim sneg
                      dodji ima i kod mene snega za ciscenje
                      iskalismo sav bes na jadnom blecburnu

                      Comment


                      • Jesu ljudi uopste imali sut u okvir gola osim onog slobodnjaka ?
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Bezobrazluk, ovo je trebalo zabraniti maloletnicima...

                          Savrsena tekma, bruka kakav su tandem Alex i Theo...

                          Sve u svemu, celi tim odlican...


                          Nisam sve golove video, pa cu morati da odgledam deo tekme, koji nisam gledao..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Jesu ljudi uopste imali sut u okvir gola osim onog slobodnjaka ?
                            AKO se ja ne varam imali su u 2 poluvremenu 1 koliko sam ja video i jos 1 su imali u okvir gola taj nisam ni video,al na statistikama je pisato da su imali 3 suta ukupno u okvir gola

                            Comment


                            • Anrijev gol

                              Spoiler


                              Proslava gola

                              Spoiler


                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • gangrena aj postuj golove ako nadjes
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X