Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mali je izgleda legenda i za jednog i za drugog i izgleda ce nositi broj 9

    Ali opet 3 dana preostala i nista od Hazarda i M Vile i 70 miliona funti u steku "what to do what to do "
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • On nam je zavukao gol kad ono izgubismo od Juzne Koreje... Ima dobar suti i tehniku, ali mislim da nije za Arsenal i da ne vredi 10M funti, posebno sto igra u 2 ligi..

      Comment


      • Ja sam cuo da je 3,4 miliona funti
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Park izgleda dobro i mislim da ce se uklopiti u nas sistem kao i Gervinho. U Koreji ga zovu genije
          Ja se jos nadam pojacanjima,definitivno smo u razgovorima sa Boltonom.Ali je AW trebao pljunuti kes za Bainesa,cini mi se da ce Sagna cijelu sezonu igrati lijevo.

          Jack nam fali ne znam ko ce igrati sutra u sredini,nemamo defanzivnog veznog izgleda da ce Coquelin biti starter.

          Comment


          • Deluje preprcano brz sa bombasticnim sutem.....mozda neko na kraju i krene da daje golove van 16.....ko ce ga znati

            Comment


            • Lenzburi, Migel, Kokelin, Sunu, Ozjakup, Traore su izgleda u timu sutra ja ne verujem svojim ocima
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Lenzburi, Migel, Kokelin, Sunu, Ozjakup, Traore su izgleda u timu sutra ja ne verujem svojim ocima

                Topdzije uz vas smo danas!

                Idemo do pobjede!!!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Zna neko mozda prvih 11 za danas ?
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Lenzburi, Migel, Kokelin, Sunu, Ozjakup, Traore su izgleda u timu sutra ja ne verujem svojim ocima
                    danas uz Arsenal protiv Junajteda.... ali ako ovi budu igrali u pa to ce da bude debakl...

                    Comment


                    • Valjda ce startovati Ji Sung Park i dopuniti svoj dobar ucinak protiv Arsenala
                      Jedino me brine ako se neko vas usudi da sutira sa 20+ m pa uplasi onu budaletinu od De Gea-e

                      Comment


                      • Zamislite danas pobedimo. Deluje nemoguce, ali ko zna.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Lenzburi, Migel, Kokelin, Sunu, Ozjakup, Traore su izgleda u timu sutra ja ne verujem svojim ocima
                          Ne pise vam se dobro ako ovi golobradi igraju... Ja cu normalno za vas navijati, napred Topdzije po tri boda..

                          Park je inace sjajan igrac za te pare, neko ko ce sigurno bolje igrati nego Chamakh i Bendtner.. Mislim da ne moze da bude vise od 5 mil s obzirom da je Monaco u drugoj ligi sad..
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ovako,ako Wenger dovede Hazarda ili M Vile,ja secem muda,od toga nema nista,venger je ove sezone dove jednog igraca preko 10 miliona,i to je to,Park ce verovatno doci,i eventalno Gary Cahill,ALI SAMO ISPOD 10 MILIONA, 100% je bila tacna ona informacija da je ponudio 6 miliona za njega,ljudi iz uprave su stipse,imaju poverenja u Wengera da ce od klinaca da pravi vrhunske igrace i tako i rade dovedu klince za 3 4 miliona i eventualno jednoma godisenje dovedu jednog kvalitenog igraca cisto radi reda,jednostavno takav nam je sistem i tako ce biti sve dok se uprava nepromeni!!!!!

                            Comment


                            • Vidim ja vec u najavi da ce 50% utakmica zajedno igrati song i frimpong....nema dovodjenja u veznom redu....drago mi je bar sto ce ovaj chung mung yung doci....

                              Comment


                              • @tata Mumi,amare@stodermaire,FresHMaN91
                                Hvala momci mada sa ovakvom ekipom kakvu izvodimo danas nek nam je bog u pomoc
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X