Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Bas me cudi da se napada Xhaka. Kad se pogleda tekma, lik odigrao odlicno prvo poluvrijeme iako nije imao kome da doda, drugo poluvrijeme se uklopio u sivilo. Ovo danas mu je najgora tekma u dresu Arsenala.

    Ja bi gledao ponovo tekmu, pa onda kritikovao njega. Sto se Coqelan ne kritikuje? U dvije tekme od 30 duela duo Xhaka-Coq su uzeli samo 7 duela, sramotno, a jedan od njih je kao na terenu samo da dobija te duele, ni to sto treba da radi, ne radi.
    Evo da ti odgovorim na pitanje , iako je veoma glupo.

    Dzaka je doveden kao OGROMNO pojacanje, uopste to nije opravdao za sad.

    Comment


    • Covjek objasnio

      sigpic

      Comment


      • Ja ne znam, mi svi ludi onda. Kok imao mnogo bolje izdanje o xhake pogledaj uostalom i brojke. Ali dobro ti voliš caku i ja to mogu da razumem treba njemu jos vremena da se adaptira.

        Comment




        • Ne znam otkud se toliki pesimizam uvukao pod kozu navijaca Arsenala, meni ovaj čova sa slike i dalje uliva nadu u trofeje, nadu u uspehe

          Comment


          • Originally posted by Zona View Post
            Evo da ti odgovorim na pitanje , iako je veoma glupo.

            Dzaka je doveden kao OGROMNO pojacanje, uopste to nije opravdao za sad.
            Ma treba Arsen da se okrene francuskom trzistu opet. Poslije Girouda i Koscielnog prestao od tamo da dovodi igrace.

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              A nije ti to za poredjenje sa mojim vizionarskim poduhvatnom. Eno ti ga Lester na ivici ispadanja. Neki su to predvideli jos pre godinu i po
              I to što kažeš.

              Samo što je Tinkerman u međuvremenu postao šampion Engleske sa timom kojem je realnost borba za opstanak.

              Vengerici trebaju Nepobedivi da bi uradio to što je Ranijeri sa dunsterima.

              Comment


              • Aki, druze, ja kad sam posle meca usao na fb, stizu poruke od par drugara i kazu Xhaka katastrofa, smesan igrac, kasnije udjem ovde takodje se pljuje po Xhaki, jedino ga ti branis. Sta ti to vidis, sto mi svi ne vidimo?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Tobdzija View Post
                  Aki, druze, ja kad sam posle meca usao na fb, stizu poruke od par drugara i kazu Xhaka katastrofa, smesan igrac, kasnije udjem ovde takodje se pljuje po Xhaki, jedino ga ti branis. Sta ti to vidis, sto mi svi ne vidimo?
                  Ne vidi ništa nego je toliko tvrdoglav da bi priznao da nije u pravu.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • A vidjet cemo ko je u pravu.

                    Danas je bio los, a inace jedan od najboljih pojedinaca do sada.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kad smo vec kod Dzake, kako ocjenjujete pojacanja do sada? I generalno igrace, ko je podbacio a ko zadovoljio po vama?

                      Comment


                      • Sto pre se dozvati pameti, i uzeti najboljeg menadzera na svetu. U istom momentu ako on dodje, Arsenal postaje najmudatiji klub u evropi. Nema tima koji ne moze da dobije i nema trofeja koji ne moze da osvoji.

                        Arsenu napraviti grandiozni rastanak, zasluzio covek. Ali Arsenal mora da ide napred.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Colo ce u Inter, ali Sampaoli bi donio Arsenalu muda i karakter.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by seskfabregas View Post
                            Kad smo vec kod Dzake, kako ocjenjujete pojacanja do sada? I generalno igrace, ko je podbacio a ko zadovoljio po vama?
                            Za mene definitivno Mustafi pravo pojacanje, neverovatno brzo se prilagodio i "tek" su mu 24 godine, a deluje tako sigurno, uz to za stopera ima dobru tehniku. Bas ono sto nam je trebalo sezonama unazad. Sto se stopera tice mi smo mirni u narednih 10 godina ako sve bude kako treba, tu je Mustafi, a tu su i Holding i Chambers koji tek treba da se afirmisu.

                            Lucas Perez po meni mora da dobije vise sansi, dobija ih na kasicicu, ali kada dobije on to i iskoristi. O njemu i ne mozemo suditi. I Holding je odigrao mozda 2-3 utakmice od pocetka sezone.

                            Xhaka nije los, ali nije ni toliko bezgresan kako ga Aki prikazuje, treba mu vremena da se navikne na ligu, uostalom i on je mlad.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • I po Meni je Mustafi definitivno pojačanje sezone . Lukas mora još da se dokaže mislim da ima čovek kvaliteta ali je teško da se vidi pored Sančeza ovakvog Belokapića i Faraona neću da komentarišem
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment




                              • Danas mu je 28. rodjendan.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X