Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve je to divno i krasno, al evo vam pitanje.


    Kada je Arsenal zadnji put izgubio utakmicu u kojoj je Mesut igrao brilijantno?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kad je Arsenal poslednji put izgubio utakmicu jer je ekipa mentalno slaba a najveci madjionicar na terenu odigrao slabije od svih umesto da je klao i jeo i gurao ekipu napred do pobede? Juče.

      Lider.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Leader, def.

        A person or thing that holds a dominant or superior position within its field, and is able to exercise a high degree of control or influence over others.


        Sto onda ne utice na igru ostalih?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Leader, def.

          A person or thing that holds a dominant or superior position within its field, and is able to exercise a high degree of control or influence over others.


          Sto onda ne utice na igru ostalih?
          Ne znam batice, taj odgovor ja pokusavam da izvucem iz tebe otkad si izvalio tu glupost da je Ozil lider. Al mozes slobodno jos jednom da postavis pitanje umesto da das odgovor.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Opet ne razumijes poentu.

            Lider je osoba koja utice na ekipu, da kad on igra, igraju svi. Kad on ne igra kako treba, ni ekipa ne igra kako treba.

            Sto sa Sanchezom nije slucaj.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Razumem ja poentu ali ti ocigledno ne razumes Ozila. Kad ekipa igra dobro - Ozil igra dobro. Daleko od toga da ekipa igra dobro zato sto Ozil igra dobro. Ozil je potez igrac, majstor fudbala, resi mec jednim potezom. Ne neko ko ce gurati i gurati i gurati. Ne lider, nikad lider.

              Edit: Jos jedna stvar. Aleksis svojim primerom pokazuje drugima kako treba. Boli Ozila tukson sto se Aleksis izlomi da napravi presing. I bas me zanima da si na terenu, ko bi na tebe vise uticao, lik koga boli kurac i pimpuje zvaku tamo negde u uglu ili lik koji se izlomi na terenu.
              Last edited by bici; 19-12-16, 21:54.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Razumem ja poentu ali ti ocigledno ne razumes Ozila. Kad ekipa igra dobro - Ozil igra dobro. Daleko od toga da ekipa igra dobro zato sto Ozil igra dobro. Ozil je potez igrac, majstor fudbala, resi mec jednim potezom. Ne neko ko ce gurati i gurati i gurati. Ne lider, nikad lider.
                Nije on lider u smislu autoriteta,cvrste ruke,nekoga ko ce ti prici kad ne ide dobro itd itd...nije Mesut Ozil kapiten niti bi ikad mogao biti,ali u smislu igre on je broj 1 u Arsenalu u to nema sumnje.Sanchez je masina,ali siledzija i individualac.On je covjek kojeg je zadovoljstvo imati svakom treneru.Zna,jak,a gine sta ces vise.Ali Ozil je nesto vise on je dirigent tog orkestra u kom je Sanchez glavni instrumentalista...i svi to znaju,svi igraci i svi u publici zato ga i pljuju

                Ozil cini da svaki igrac na terenu izgleda bolje,a to ne moze nijedan drugi igrac u Arsenalu...prosto sto se dobrih igara tice on pcela matica i uvijek je to tako kod najtalentovanijih igraca prosto svi znaju da su najbolji i ocekuju najbolje.Problem s njim je njegov govor tijela i ne toliko izrazen borben duh sto ne moze niko osporiti i mislim da mu je ovim zrelim godinama vrijeme da se pocne ponasati drugacije

                Uzivajte

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Kratko receno Mesut moze biti inspiracija na terenu, ali lider moras biti i na terenu i van njega. Kad ne ide postaviti svoja leđa.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Kad ne ide postaviti svoja leđa.
                    Upravo.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Avatar u inat gajiteljima mrznje prema najboljoj desetki sveta

                      Comment


                      • Koliko ja vidim nosi 11.
                        Cak i Aršavin koji je bio proglašen za flopa ima sličan učinak kao Ozil koji je proveo 3000 min vise na terenu. Previše je on nevidljiv da bi se svrtavao u neke najbolje timove i kombinacije. U gostima je pretežno nevidljiv.

                        Comment


                        • Danas se na nekim sajtovima pojavljuje vest kako smo zainteresovani Payeta, ja bih bio najsrecniji kada bi do transfera doslo jer njega mnogo gotivim.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Tobdzija View Post
                            Danas se na nekim sajtovima pojavljuje vest kako smo zainteresovani Payeta, ja bih bio najsrecniji kada bi do transfera doslo jer njega mnogo gotivim.
                            Pominju njega i Rojsa kao zamjene ako odu Ozil i Sancez. A realno jedan je u godinama a drugi se povredjuje kao Vilsir tako da ne znam koliko bi to bile dobre kupovine.

                            Comment


                            • Pajet bi bio sjajno pojacanje, imao bi mesta da igra po krilu, samo ne znam koliko je realno da ga WH pusti sada kada im visi opstanak u ligi.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Zasto Federer ima najvise navijaca na svijetu?

                                Zato sto je napravio veoma tesku stvar jednostavnom.

                                Ljudi imaju tendenciju da prate ljude koji cine stvari jednostavnim. Pogledas historijski ljudi su uvijek pratili osobu koja je cinila zivot laksim.

                                Sanchez je majstor, radnik, borac, ali on ne cini fudbal jednostavnim.

                                Zasto Mesija se vise voli nego Ronalda, zato sto Messi cini fudbal jednostavnim.

                                Viera je bio kapiten Arsenala, ali u stvarnosti lider je bio Henry, igrac koji je cinio fudbal jednostavnim.

                                Ja nisam realan po pitanju Arsenala i necu nikad biti, ali fazon je da ovo sto sam sad napisao je bazirano na cinjenicama i studiji koju radim za nesto sto planiram da napisem. Ako neko zeli, dat cu mu i reference na kome se bazira ovo.
                                Hteo sam za ovo da ti odgovorim juče ali nisam stigao . Ljudi imaju tendenciju da prate uspešne ljude a ne ljude koji fudbal čine lakim ili kako već. A šta čini ljude uspešnim , brojke . Na žalost danas se gledaju samo dati golovi,frizure,stilovi oblačenja i sama pojava fudbalera . Niko ne obraća pažnju na sam srž fudbala , tojest obraća veoma mali broj ljudi koji se zaista razume u fudbal. Poslednjih 10 godina je toliki hajp oko Mesija , čije talente ja ne osporavam . Ali niko da spomene jednog mađioničara iza njega Iniestu. Većina klinaca pogleda na Livescoru Mesi dao tri gola rokaj Mile najbolji igrač, a niko da spomene Iniestu koji skoro sam nosi sredinu terena . Koji na sebe navuče tri igrača koji ne mogu da mu prismrde da uzmu loptu kamoli nešto drugo. Ili jednog Pujola koji gine pozadi , ubija , ulazi u duele 1 na 2 i opet izvuče loptu.

                                Uvek će biti tih igrača koji će da budu pod svetlima , naravno imaju golove , asistencije ali nemaju tendenciju da drže ekipu i da vuku sve na svojim leđima. Niko ne osporava talente ni Ozila ni tvog Džake ali činjenica je da je njihov psihološki doprinos nula . Mesut je dobar kada nam ide , kada nam ne ide on upadne u kanal ne možeš da ga iščupaš. Džaka isto , mentalno je jak kao moja volja da ne pipam vinjak . Ali opet ću da kažem on je uvek bio takav , takvog smo ga doveli i moramo takvog da ga trpimo. Napadaš me zašto Koks mora da igra , pa evo iskreno samo zato što imamo Mesuta tojest jednog igrača manje u odbrani. Koks je tehnički iza i Mesuta i Santija ali ima nešto što njih dvoje nemaju a to je ta želja i bes i mentalni sklop koji ga pokreće da kida na sredini terena a ti to nazivaš krljanjem i lomljenjem nogu.

                                Sančez je potpuno druga priča i od jednog i od drugog. Sančez je sklop Kokelana i Ozila . Tehnički dobar , mentalno bolji od Koksa . Njegova želja da se sve vrti oko njega i njegova borbenost me fascinira . Takav igrač se jednom rađa i da smo iole normalni pljunuli bi sve moguće pare da ga zadržimo i da mogu da biram između njega i Ozila , Sančez bi mi uvek bio prvi izbor.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X