Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je Kuman vazda opasan.

    Vazda se izvadi na nama , zadnje 3 godine tako radi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Wenger on Stoke's penalty: "It wasn't a penalty because it wasn't a foul. If every push is a free-kick, watch the game again."

      OFKOOOOOOOOOOOOORSS
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nedostajece Mustafi ,dobar organizator,komunicira stalno sa saigracima,pomera liniju za ofs.zamku cesto,dok Gabriel i Koss vole da se zalete malo u napad cesce,morace da pripaze,makar Belarin se vratio i jos sa asist.
        U liverpulu bice tesko, bice 0 2
        sigpic

        Comment


        • http://www.telegraph.co.uk/football/...d-cup-winners/

          Vidi se da rade s nekim, ocigledno je. Walcott pogotovo.

          Inace, kako jebeno je Mustafi sjebao zadnju lozu, nije igrao 7 dana, imao je 2 dana odmora bukvalno od treninga i opet je istegao misic

          Druga stvar, sta je s Remzikom. Frajer jako malo trenira, vise trenira sa slabim intenzitetom i opet zadnja loza. To je sad vec do njega, nemoguce da je do treninga i trenera.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Postoje indicije da bi mogao Wengerica probati uzeti Payeta za male pare sad u januaru.

            Ponavljam, indicije.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nope, ako ispadne Vest Hem klauzula se aktivira i cijena mu je 15 miliona funti, u januaru moze da se uzme, ali za velike pare samo.
              sigpic

              Comment


              • Nece oni ispast, ne budi naivan Vlajko.

                Fazon je sto postoje indicije jeste da ako ga prodaju za 30m sad, mogu da se obezbjede sa par igraca da ne ispadnu, a ako ispadnu, odose im svi, najmanji ce im problem Payet bit.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Naravno da nece, ali ima tu klauzulu u ugovoru, neki dan je izasla u javnost. Ma nije tajna da bi on otisao, i nekako su zategnuti odnosi izmedju njega i kluba, ali cisto sumnjam da ce ga pustiti za male pare, za 35-40 miliona funti zasto da ne?
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja mislim da Arsenal nece dovodit nikoga u januaru, osim jedino ako neka povreda bude.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • On ce u martu 30 godina da napuni, ako ga prodaju 40-ak miliona funti to je fantastican posao. Ne treba vam realno, bolje da Venger ide po Drakslera.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ja mislim da Arsenal nece dovodit nikoga u januaru, osim jedino ako neka povreda bude.
                        Khm Kazorla khm:
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije nemoguce i to da se proba, al PSG vjerovatno uzima Draxlera.

                          Ja bi volio veznjaka da uzme, mozda Dahuda za smjesne pare, ali i to cisto sumnjam jer Santi ce dobit jos godinu dana ugovora, Jack se vraca sljedece sezone.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sta ce ti Daud kad se bio zapjenio za Dzaku zajedno sa Arsenom, ko jos igra sa dva holdera?
                            sigpic

                            Comment


                            • Igra Dahud malo visocije, napokon da otjeramo Remziku Zidanu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ja mislim da Arsenal nece dovodit nikoga u januaru, osim jedino ako neka povreda bude.
                                Ja ne verujem ni da ce se neko na leto dovoditi. Puni smo na svim pozicijama. Morao bi prethodno neko da se proda.

                                Comment

                                Working...
                                X