Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjače mi je ovo kukanje. Hoćete da osvojite takmičenje, a pri tom kukate što vam je ispao Bajern, zar je bitno ko ce da izadje iz kuglice ako imate najveće ambicije ? Jbg moraš sve da pobediš da bi osvojio.

    Izgubio od Bajerna u finalu ili u 1/16 isto mu dođe.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Najjače mi je ovo kukanje. Hoćete da osvojite takmičenje, a pri tom kukate što vam je ispao Bajern, zar je bitno ko ce da izadje iz kuglice ako imate najveće ambicije ? Jbg moraš sve da pobediš da bi osvojio.

      Izgubio od Bajerna u finalu ili u 1/16 isto mu dođe.
      I meni je još jače kad mi neko dođe ovako i pametuje za neku banalnu stvar i traži dlaku u jajetu . Niko ne kuka samo kažemo da je malo smorilo da zadnjih 10 godina 4 puta igramo sa Barsom i 4 puta sa Bajernom. Msm izvini ako smo ti poremetili popodnevnu seansu i ako smo ti uništili raspoloženje ali ne vidim način da budemo radosni i da hvalimo žreb
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pobediš Bajern i onda se smeješ na tu priču UEFA Mafia, prosto ko pasulj

        A ne, super meni skroz, žao mi samo mog brata blizanca malo, ali jbg, znaš kako sijanski blizanci, jedan dobar jedan zao, jednog hoće, jednog neće

        Comment


        • Dosadne Brajko tekme. Hocemo i mi u neke pohode po evropi, a ono samo u dva grada idemo.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Izgubio od Bajerna u finalu ili u 1/16 isto mu dođe.
            Isto je ako ti je prioritet trofej, Arsenalu nije isto, razlika je u milionima koje dobijes do finala i u samom finalu mora da se stedi za crne dane

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Da samo mi do finala ako mislimo moramo da izbacimo Bajern, Barsu, Real, Atletiko... Dok se neko proseta preko Rome i Wolsburga ili Sahtjora i Porta... Ali ajde nebitno barem smo stalno u top 16 mnogi ne mogu ni u top32 da udju

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Najjače mi je ovo kukanje. Hoćete da osvojite takmičenje, a pri tom kukate što vam je ispao Bajern, zar je bitno ko ce da izadje iz kuglice ako imate najveće ambicije ? Jbg moraš sve da pobediš da bi osvojio.

                Izgubio od Bajerna u finalu ili u 1/16 isto mu dođe.
                Ko kuka?

                Arsenal je trenutno bolji tim i bili bi favorit bilo koga da su dobili osim mozda Reala.

                Comment


                • Cak i Vojcek skida penale ko od sale. Veceras protiv Milana. Jel on jos na papiru nas igrac ili je prodat?
                  Last edited by krele90; 12-12-16, 21:47.

                  Comment


                  • Djaba mu kad mu fali mozak u glavi.

                    Jos uvijek je igrac Arsenala, al kupit ce ga Roma za 16m na ljeto.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Vojcek nema sta da trazi u Arsenalu, sve dok je nama Ceha i Ospinice
                      Last edited by Lion; 12-12-16, 23:15.

                      Comment


                      • Nemojte vi ove godine da osvajate, pustite Lester da uzme LS. A vi se okrenite PLu, pa sledece godine uzmite LS.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Najjače mi je ovo kukanje. Hoćete da osvojite takmičenje, a pri tom kukate što vam je ispao Bajern, zar je bitno ko ce da izadje iz kuglice ako imate najveće ambicije ? Jbg moraš sve da pobediš da bi osvojio.

                          Izgubio od Bajerna u finalu ili u 1/16 isto mu dođe.
                          Naravno da je bitno ko ce izaci iz kuglice.

                          Ligu sampiona mozes osvojiti laksim i tezim putem, tezi je da te redom cekaju Bajern, Barsa, Real, Atletiko.. A laksi put je imao Real prosle sezone.

                          Comment


                          • Giroud i Coq produzili ugovore.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kazu i da je Kos u zavrsnim fazama pregovora, do 2020. Jos ova dva zajebanta i mirni smo

                              Comment


                              • I to je blizu, samo mediji pojma nemaju o cemu pricaju.

                                Arsenal ima politiku da menadzer zaradjuje najvise u klubu, stoga ako se poveca plata Ozilu i Samchezu mora se povecati i Wengeru, pa se to rijesava ovih dana, a inace sve je dogovoreno manje vise ima mala razmirica kod Mesuta oko image rights, ali i to ce biti veoma brzo rijeseno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X