Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva tekma bez Mustafija i odmah poraz

    Comment


    • Nije problem pobjede i poraza, problem je performansa i stava pojedinih igraca u danasnjoj tekmi.

      Inace go koji su dali bio je poslije kornera koji nije trebao biti, druga stvar trebao biti penal na kraju, uzeo loptu Miralasu Sanchez i ovaj ga spotakao.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Prva tekma bez Mustafija i odmah poraz
        I ti bi ove skakace da cuvaju Ramosa najveceg
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mislis mogao je biti sad da li je bio ili nije to je pitanje. Ponovljeni snimak nisam gledao. U svakom slučaju sad neka se spreme za city. Protiv njih ocekujem 4+ najmanje

            Comment


            • 2 poraza od klubova iz liverpula,los dan danas bas a otvorismo dobro, steta,Celzi ce iskoristiti ovo sigurno...
              Mustafi nedostaje ,nekako se osecala rupa,komunikacija u 16m..
              Last edited by Jack; 13-12-16, 22:11.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Stvarno glupo prodata utakmica ja sam se iznervirao sinoć ne pamtim da sam skoro toliko , tako da nisam hteo ništa da pišem dok ne prespavam. Školski primer pada motivacije u ulaska vode u uši ništa više. Možemo sad da molimo boga da Čelsi kiksne protiv Kristal Palasa i to je to .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Celsi moze i danas da kiksne protiv Sanderlenda, mada mala je verovatnoca, desavalo im se u proslosti da prosipaju bodove protiv njih. Ne znam sto se dize ovakva frka oko jednog poraza, jeste na bezvezan nacin, ali sta je tu je. Veci je problem nonsalantna i bezmuda igra nego ovaj poraz. Najvise mrzim kada ekipa povede rano i onda se brani celu utakmicu i prodje kao mi juce, a pri tom nemas igrace pouzdane da zadrze tih 1-0.

                    Idemo dalje, pa da se iskupimo u nedelju sa 3 boda!
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Nije problem Celzi, vec je problem Arsenal.

                      Svake godine dodju u poziciju i sve je u njihovim rukama i oni ko 20 placipicki bez muda odograju onako pockastu tekmu. E to je problem, ne Konte i njegovih 10 pobjeda.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nije problem Celzi, vec je problem Arsenal.

                        Svake godine dodju u poziciju i sve je u njihovim rukama i oni ko 20 placipicki bez muda odograju onako pockastu tekmu. E to je problem, ne Konte i njegovih 10 pobjeda.
                        Do koga li je to?

                        Comment


                        • Ajde daj pljuni po Wengeru, ajde.

                          Wengerica kriv sto mu Mesut gleda igraca dok ovaj daje go.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Naravno da je kriv. Sede mu na klupi Perez i Ivobi zbog Lolkota i Oxa koga forsira da bi ovaj produzio ugovor .

                            Comment


                            • Covjek koji prije par dana zabije tri komada sinoc ulazi da odigra 2,3 minute,a ova dvojica nista uradila nisu za skoro 90

                              Inace igraci Evertona vise htjeli pobjedu i sta da se radi...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Inace igraci Evertona vise htjeli pobjedu i sta da se radi...
                                Sinoc kad sam gledao mec, to sam shvatio i kao najveci problem Arsenala. Izgledalo je kao da Everton juri to prvo mesto, a ne Arsenal. Rekao bih da Venger mora nesto podhitno da menja ako zeli titulu, al ovako je vec godinama kod njih.
                                Last edited by bici; 14-12-16, 11:14.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X