Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste da je San Marino alo opet nije malo na debiju dati tri komada . Stvarno bi trebala dečku da se da šansa .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Kakva šansa? Pa prodan lik u Werder.

      Comment


      • Nisam se dobro izrazio "trebalo je" . On je jedan zbog kojih mi je krivo što im nije ukazano više poverenja , drugi je Campbell a treći Frimpong . Al ajde šta je tu je valjda znaju više od nas ..
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ja sam jos letos pisao da je trebalo da Gnabri dobije sansu, a Ox na pozajmicu. Isto sam pisao i da Kembel treba da ostane, a Lolkot da se proda i kupi top napadac.

          Sto se tice poredjenja Ivobija i Gnabrija, redak je primer da tako mlad igrac kao sto je Ivobi ima onako bolesnu kontrolu lopte i razumevanje igre. Nedostatke moze da popravi i sigurno je mnogo ozbiljniji potencijal od Gnabrija.

          Comment


          • Lako je nama da mi sad pričamo bolji je ovaj onaj ali realnost je da u 90% slučajeva barem kod tih omladinaca šansu dobijaju oni koji se dobro pokažu na treninzima. Ja sam lično voleo Frimponga i svidelo mi se kako je čovek igrao dok je igrao ali njegov problem je bio ta neozbiljnost na treninzima i slabo pokazivanje na istim.

            Pre par godina kada se Remzika forsirao i kada smo svi čupali kosu što igra a igrao je samo zbog svojih nenormalnih fizikalija i pretrčanoj kilometraži ali to niko od nas nije znao.Tako da garant ima nešto i kod Gnabrija što je oteran a ima i nešto kod Ivobija što igra ovoliko koliko igra. Meni lično kod Ivobija smeta taj first touch ili ti prijem . Stvarno nekad ume da bude katastrofalan bukvalno se lopta odbije kao od panj ali kao što Princoni kaže ima on dosta vrlina tako da nije za zameriti.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Najveci krivac za Gnabrya je levat Tony Pullis, koji mu je prosle godine dao samo 12 minuta
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Sanchez trenira punom snagom sa Chlieom

                    Opet ce Wenger biti kriv
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Cudi me da niko od tviterasa nije postavio potez Ivobija iz repke. Afrički fudbal je veoma zanimljiv, do juce Obala Slonovače bila ubedljivo najaca repka a sad su tu Alzirci sa svojim mega zvezdama, Nigerija, Senegal itd... Sreća pa nemamo Afrikance (osim Ivobija) i jedva čekam taj deo sezone kada ce africki kup to bi mogli da iskoristimo

                      Comment


                      • Sta to uradi crni Iwobiu Alexe
                        sigpic

                        Comment


                        • Sinoć pročitah komentar, u Iwobiu teče krv JJ Okoche

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                            Sinoć pročitah komentar, u Iwobiu teče krv JJ Okoche
                            Pa da, on mu je ujak.

                            Comment


                            • Alexisu fino skinut 2 mjeseca plate za ovo samoubistvo sto ce da napravi prekosutra, ustvari kurac 2 mjeseca plate, sve vrijeme dok bude povrijedjen otet mu platu, jer ne slusa i glumi budalu. Prekosutra ce da rizikuje 3 mjeseca povredu ako pokida do kraja zadnju lozu, a vec je malo pokidao.

                              Kreten
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X